איחור באבחון רפואי

עורך דין איחור באבחון רפואי

איחור באבחון רפואי היא תופעה שכיחה המובילה לא פעם לנזק בלתי הפיך ואף למוות. יש להבין כי אבחון רפואי מאוחר הוא לא פעם בלב תביעות של רשנלות רפואית ובצדק. איחור באבחון מצב רפואי יכול לפגוע בסיכויי החלמה והביא לאיבוד הזדמנויות היכולות לאפשר התגברות על תחלואה כזו או אחת בדרכים פחות פולשניות ובאופן נעים יותר החוסך כאב והתשה למטופל תוך תהליך רפואי נדרש.

איחור באבחון רפואי מה ולמה?

אבחון רפואי מאוחר
איחור באבחון רפואי

עו”ד רשלנות רפואית בנימיני – אבחון רפואי מאוחר הוא למעשה כאשר לרופא עצמו יש חוסר קריאה נכונה של מצב רפואי מה שמוביל אל איחור באבחון מצב רפואי מה שמוביל לטעויות בטיפול והכוונה של המטופל. לדוגמה, לא פעם כאשר רופא אינו מוצא סיבה לסימפטומים מסוימים קובע כי מדובר על מצב נפשי המשליך על הגוף וכי אין תחלואה פיזית ממשית. דוגמה שכזו, כאשר אכן יש סיבה רפואית שטרם נמצאה עקב חוסר העמקה במקרה ואי שליחת המטופל לבדיקות הרצויות, על מנת למצוא את מקור ההפרעה, נקראת איחור באבחון הרפואי.

איחור באבחון מצב רפואי מוביל לרשלנות

איחור באבחון רפואי
אבחון רפואי מאוחר

אבחון רפואי מאוחר יכול ליצור טעויות קריטיות, לא פעם אבחון רפואי איחור או שגיאה מובילים אדם לחיות חיים שלמים שאין לו צורך בהם. לדוגמה לקבל טיפול של תרופות פסיכיאטריות על הפרעה שאינה פסיכיאטרית. טעות שכזו קשה כי לעתים המקור, שיכול להיות מחלה קשה ומסוכנת נשאר ללא פיתרון וממשיך להחמיר מתחת לפני השטח, וכאן מורגשת הפגיעה בכל הקשור אל אבחון רפואי מאוחר. אך מעבר לכן יש את הפגיעה באדם שחי עם תווית שאינה קשורה למצבו ומכניס לגופו תרופות בעלות השפעה גדולה על כל תחומי חיוו ושלא לצורך.

במצב של חשש לגבי אבחון רפואי מאוחר בדומה אל רשלנות רפואית בניתוח יש לפנות אל עו”ד המתמקצע בכל על מנת לעשות את המרב לקבל את הפיצויים הנדרשים לאותו אדם שנפגע מכך.

איחור באבחון רפואי

אבחון רפואי איחור
איחור באבחון מצב רפואי

כאשר מדברים על איחור באבחון רפואי לרוב עורך דין לרשלנות רפואית שמנוסה באיחור באבחון רפואי יבחן מה היה נמנע מבחינת נזק במידה והמחלה הייתה מאובחנת בזמן והאם היו תסמינים שהצדיקו אבחון מוקדם יותר. איחור באבחון רפואי עשוי להתרחש בקופת החולים, כתוצאה מרשלנות בית החולים  כמו איחור באבחון של רופא המשפחה, או בקרב רופאים מקצועיים אחרים.

כך למשל, בתחומים אלו של איחור באבחון ניתן למנות איחור באבחון שבץ מוחי, רשלנות רפואית מפרצת במוח, איחור  באבחון סרטן השד, רשלנות רפואית איחור באבחון סרטן, איחור באבחון סרטן צוואר הרחם (כגון בדיקת PAP שלא בוצעה בזמן) איחור באבחון סרטן מעי הגס, איחור באבחון של מחלות לבביות כגון רשלנות רפואית דלקת אנדוקרדיטיס, רשלנות רפואית במחלת קרדיומופתיה מורחבת,  איחור באבחון סרטן ריאות, איחור באבחון התקף לב, רשלנות בקרדיולוגיה, איחור באבחון סוכרת, איחור באבחון באורולוגיה איחור באבחון סרטן הערמונית ובבדיקות אבחון לסרטן ערמונית psa, איחור באבחון תסביב האשך, איחור באבחון בדיקות  קרדיולוגיות, איחור באבחון של טרשת נפוצה, איחור באבחון בדיקות מעבדה,  איחור באבחון בדיקות הדמיה, רשלנות רפואית תת פעילות בלוטת התריס, רשלנות רפואית עקב אי ספיקת כליות שלא אובחנה בזמן ועוד

משרדנו זמין למענך בכל שלב, אנו עוסקים בנושאים נוספים כמו ביטוח תאונות אישיות כמו כן ביטוח לאומי וכל הקשור אל תאונות, רשלנות רפואית ועוד.

איחור באבחון רפואי | אבחון רפואי מאוחר | איחור באבחון מצב רפואי | אבחון רפואי איחור |

ייצוג איחור באבחון רפואי

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין איחור באבחון רפואי מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור