צור קשר

עורך דין רשלנות רפואית מטפל בכל סוגי הרשלנות. עו”ד רשלנות רפואית בנימיני מוביל את התחום כבר שנים ומספק מידע מקיף ורחב בנושא.

עורך דין רשלנות רפואית מתעסק בכל הקשור לכך כולל פגיעה בנושא סודיות רפואית נזקי גוף ועוד.

איזור שירות

אנו פועלים בכל הארץ

שעות פעילות

יום א’ – ה’:  8:00 – 20:00

יום ו’ :         9:30 – 17:30

שבת:           סגור

צור קשר

ilanbin76@gmail.com

רח׳ יגאל אלון 94 ב’, תל אביב

טלפון במשרד 03-6935606

טלפון נייד 054-2299769

צור קשר

עורך דין רשלנות רפואית – תביעת החמרת מצב

עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית

אף אחד מאתנו לא עובר תהליך רפואי על מנת או במחשבה להיפגע ממנו, למרות זאת הליכים וטיפולים רפואיים לעיתים נגמרים בכך שנשארה פגיעה. בין אם מדובר על פגיעות תפקודיות ובין אם מדובר על פגיעה הפוגמת באיכות החיים ולעתים, בעקבות פציעה בדרגות נמוכות או גבוהות ועד מוות. כאשר משתמשים בהגדרה רשלנות רפואית הכוונה היא שהייתה התנהגות וניהול בלתי סביר של ההליך הרפואי בתחילתו, במרכזו או בסופו.
יש נטייה לחשוב כי כל הליך רפואי שאינו מתקיים לפי הציפיות הוא רשלנות אך זה לא מדויק. אנשים מתבלבלים בין סטייה מהצפי של דרך החלמת גופן לבין רשלנות של ממש וממהרים להגיש תביעה. לכן חשוב כל כך להגיע אל עורך דין רשלנות רפואית כבר בשלב החשדות על מנת לדעת אם ישנה עילה לתביעה או שמדובר על בזבוז הזמן והכסף. כמובן שישנם גם מקרים הפוכים, בהם אדם חושב שלא הייתה עילה מספקת לטעון לרשלנות ודווקא ישנה. לכן חשוב לפנות לייעוץ ובירור בנושא. עו”ד רשלנות יקבע אם ישנה עילה על ידי קריטריונים ברורים בחוק ובתקנות על פיהם ניתן לצפות את סיכויי ההצלחה של התיק והיכולת להשיג עבורך פיצוי הולם.

רשלנות בתחום הרפואי היא כול טיפול או מתן שירותים רפואיים שהיו בהם כשל מבחינת הזהירות הסבירה שיש לקיים באותו מקרה, ושכל רופא המנהל בסבירות בנושא היה פועל אחרת. כאשר נעשה כשל כזה ובעקבות כך נגרם נזק רפואי למטופל ואילו לא היה כשל זה, לא היה נגרם למטופל נזק, יחשב הדבר לרשלנות רפואית. לרוב כשחושבים על רשלנות חושבים על ניתוח שכשל אך הגורם לרשלנות יכול להיות מתן תרופה לא מתאימה או מינון שגוי, ולכן התביעות בנושא זה הן תביעות בתחום הנזיקין ויש להוכיח את אשמת הנתבע. חשוב להכיר כי אין צורך להראות שהנזק נעשה בכוונה. לרוב רשלנות קורת תחת הניסיון לעזור בתהליך של סיוע לאדם אחר, במקרה זה המטופל. לכן יש צורך להוכיח רק את הנזק ואת הקשר הסיבתי ולא שהיה בכוונה או בשוגג.
חשוב כי עורך דין רשלנות יכיר לעמוק את כל הפרטים הרלוונטיים על מנת להיות רגיש מספיק לשים לב ואת היכולת להבדיל בין מקרה מצער לרשלנות רפואית של ממש. בישראל ההתיחסות לרשלנות מפורטת בסעיפים מפורטים בנושא זה כחלק מתוך החוק הכללי לעוולת הרשלנות בפקודת הנזיקין.
על מנת להיות עורך דין רשלנות המייצג בתביעת רשלנות בתחום הרפואה יש להבין את המורכבות בנושא, יש לוודא כי לעו”ד יש את הניסיון ואת המיומנויות הנדרשת לצלוח את המקרה שלך ולעזור לך להגיע אל מיצוי זכויותיך, בהליכים מסוג זה, חשוב לא להחסיר פרטים ולהיות יסודיים בעדכון עורך הדין שלך במידע שבידך לכל אורך התהליך שעברת מתחילתו ועד סופו.

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button דילוג לתוכן