עורך דין רשלנות רפואית מחיר

מחיר עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית מחיר – שכר טרחה עורך הדין בתביעת רשלנות רפואית ישתנה בן עו”ד לעו”ד כשלרוב עורך דין משופשף בתחום כמו גם שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית יהיה על בסיס הצלחה. עלות תביעת רשלנות רפואית תלויה בהיקף התביעה בעוד שלשאלה כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית התשובה לרוב היא אפס.

שכר טרחה עורך הדין בתביעת רשלנות רפואית

שכר טרחה עורך הדין בתביעת רשלנות רפואית
שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית

שכר טרחה עורך דין ברשלנות רפואית יהיה אחוז מסוים מתוך הסכום רק לאחר זכייה בתיק ולכן עורך הדין לא ייקח תיק שאינו מאמין בהצלחתו. במידה ומדובר על עורך דין שכן לוקח תשלום מראש יש לבקש מראש מחירון עורך דין רשלנות רפואית וכך להחליט בעצמך האם מדובר על עורך דין רשלנות רפואית מחיר מופקע או האם אכן מדובר בסכום סביר ומתאים לך. מפני שכמו בכל תיק ישנו הסיכוי כמו גם הסיכון כי לא יצלח בכל מקרה אנו עובדים וממליצים ללקוחותינו לעבוד על אחוזי עמלה עורך דין לרשלנות רפואי המכיר את החומר המשפטי בעל ניסיון ובקיא בתחום לא ידאג מלעבוד על בסיס הצלחה.

שכר טרחת עורך דין המייצג נפגע בתביעה לפיצוי כספי בשל נזק גוף, נקבע בדרך כלל באחוזים מהפיצוי שיקבל הנפגע. כאן תוכל/י לקרוא על תעריף שכר טרחת עו”ד בתביעה לפיצוי כספי במקרה רשלנות רפואית וכן על תנאי ההסכם המקובלים לייצוג בתביעות אלו.

עורך דין רשלנות רפואית מחיר – חשוב לזכור

שכר טרחה עורך הדין בתביעת רשלנות רפואית
עלות תביעת רשלנות רפואית

אין חוק או תקנה המגביל עו”ד רשלנות רפואית בסכום אותו הוא רשאי לגבות ולכן ניתן לתת הצעת מחיר ללקוח בכל סכום שמוצא עורך הדין לנכון. לרוב תביעת רשלנות דורשת הליך ארוך ומורכב שנוטה לא פעם לסיבוכים. חשוב להבין כי הליך שכזה יכול להימדד אף בשנים וכרוך בעבודה מרובה מהרגע הראשון של הכנת התיק וכל התהליך בבית המשפט ועד לקבלת פסק הדין.

מפני שנהוג לקחת אחוזים מהצלחה בתיקים מסוג זה קורה ולא פעם כי עו”ד עובד זמן רב על תיק שבמידה ולא צלח לא יקבל תגמול על עבודתו כלל וכל השעות הרבות שהשקיע ירדו לטמיון. לכל מטבע יש שני צדדים והצד השני של עניין זה הוא שבמידה והתביעה צולחת הפיצויים עתידים להגיע אל מאות אלפי שקלים ואף נספרים במיליוני שקלים ולכן שווה לעשות הערכת סיכויים סיכונים ועל הלקוח יחד עם עורך דינו להחליט האם יש עילה להיות מושקעים במקרה המדובר באותו זמן נתון

כמה אחוזים גובה עורך דין?

במידה ויוצאים מנקודת הנחה שאכן התיק צלח והתביעה ניצחה מצד עורך דין רשלנות רפואית מחיר שכר הטרחה יהיה אחוזים שהנם נגזרת מסך הפיצוי משתנים מעורך דין אחד לשני וכך ניתן למצוא אחוזים שונים אצל עורכי הדין השונים. בכל זאת ישנה נורמה מסוימת ולרוב חוזר על עצמו תעריף שכר טרחה של בין כעשרים אחוז לארבעים אחוז מהפיצוי שהושג.

לסיכום שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית

מחיר עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית מחיר

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית/ שכר טרחה עורך הדין בתביעת רשלנות רפואית- כל משרד עורכי דין בתחום הרשלנות הרפואית גובה שכר טרחת עורך דין רשלנות רפואית על פי בחירתו ואמונתו.

משרדנו גובה שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית על בסיס הצלחה בלבד! עלות תביעת רשלנות רפואית נגזרת ממורכבות התיק ומהשאלה כמה נזק נגרם ללקוח וכמה חוות דעת רפואיות על נזקי גוף יש לצרף לכתב התביעה. בשנים האחרונות קיימות גם חברות הממנות חוות דעת ברשלנות רפואית למקרים בהם הוצאות חוות הדעת גבוהות ללקוח, כך שבכל מקרה אנו נסייע ללקוח להתגבר על מכשול עלות תביעת רשלנות רפואית.

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית/עורך דין רשלנות רפואית מחיר –  עורך דין אילן בנימיני המנוסה ברשלנות רפואית לרוב ידע להעריך את סיכויי התיק כבר בבדיקה הראשונה ולפיכך גם יגבה את אחוזי עמלה של עורך דין לרשלנות רפואית  בסוף ההליך המשפטי ומההצלחה בלבד.  אנחנו מקצוענים מספיק לדעת את סיכויי הצלחת לקוחותינו כבר בפגישה הראשונה. כך שאנחנו לא לוקחים כל תביעה ולא גובים שכר טרחה לפי מחירון עורך דין רשלנות רפואית.  אנו מספיק מנוסים לדעת האם קיימת כדאיות כלכלית גם לנו וגם לך להגשת תביעה ונעשה זאת על בסיס הצלחה בלבד.

עו”ד רשלנות רפואית אילן בנימיני בפייסבוק

ייצוג עורך דין רשלנות רפואית מחיר

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין רשלנות רפואית מחיר מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button