איחור באבחון בקופת החולים

איחור באבחון בקופת החולים

איחור באבחון בקופת החולים היא תופעה מצויה, אך לא בכל מקרה נרוץ לתבוע על רשלנות בקופת החולים. כדי לקבוע האם אכן מדובר ברשלנות רפואית קופת חולים יש להתייעץ עם עורך דין, כי לא כל איחור באבחון נובע מרשלנות.

תביעות על איחור באבחון בקופת החולים ובכלל רשלנות רפואית – רק דרכנו

קופת החולים שאנו כה רגילים לבקר בה יש לה יתרונות מאוד ברורים אבל גם מעט חסרונות, עקב היותה מוצר ציבורי והמוני, ולפעמים בגלל שיקולים כלכליים קורה שצוות קופת החולים מפספס משהו ונגרם מזה נזק, כגון איחור באבחון של מחלה או שהחולה מקבל טיפול לא מתאים וכדומה. אנו נותנים מענה לכל אחד ואחת שחש נפגע מרשלנות רפואית של קופת החולים או של רופא ספציפי וכדומה, ובכלל אנו מתמחים בכל דיני נזקי הגוף.

בין התביעות הרבות בגין רשלנות רפואית קופת חולים יש גם תביעות רבות של סיבוכים או איחור בגילוי בעיה בהיריון ולידה, כמו גם איחור בגילוי מחלת הסרטן, טיפול כירורגי לא מקצועי, רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, תרופות מרשם לא נכונות, רשלנות רפואית בתחום הנפשי ועוד. במידת הצורך אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רופאים בעלי ניסיון מומחים בתחומם. וכך אנו משיגים את התוצאות הטובות ביותר – כאשר כל אחד מתמקד בתחומו ומנסה להפיק את המקסימום מהידע המקצועי. יש לנו ותק רב וניסיון בתחום הרשלנות.

איחור באבחון בקופת החולים
איחור באבחון בקופת החולים

ההגדרה של רשלנות בקופת החולים

מהי רשלנות רפואית? רשלנות רפואית תל אביב יכולה שתהייה מרשלנות מנהלית או כתוצאה של טיפול או אבחון שגוי. הרשלנות המנהלית היא רשלנות בקופת החולים או בית החולים שנוצרה עקב חוסר תקצוב. דוגמאות לרשלנות המנהלית: צוות מצומצם בניתוח או טיפול רפואי אחר, או נתינת תרופה זולה יותר שגורמת לתופעות לוואי חמורות לחולה וכן בדיקה נחוצה שלא ניתנה לחולה עקב שיקולי תקציב. הרשלנות הרפואית המנהלית הפכה לתופעה מוכרת בכל רחבי הארץ, היא שכיחה יותר מהרשלנות הרגילה, התופעה חמורה עוד יותר בערי הפריפריה ובמושבים, שם לא הושקעו די משאבים על ידי קופות החולים ואפשרויות התמרון של הרופאים פחותות.

וכך בדיקות מסוימות שעלותן למערכות גבוהה נמנעת מאנשים הזקוקים לכך מה שגורם לאיחור באבחון בקופת החולים (על פי חוק צריכה קופת החולים לממן את הנסיעות לבדיקות במקומות מרוחקים כשאין אופציה אחרת), כמו גם חדרי מיון קדמי החסרים באזורי הפריפריה. כשאנו מטפלים בתיק של רשלנות רפואית מנהלית אנו בודקים ראשית אם נפל פגם חוקי בבסיס קבלת ההחלטות של קופת החולים. יצוין שאין קשר לחוקרים פרטיים סיעוד

רשלנות בקופת החולים
רשלנות בקופת החולים

רשלנות רפואית קופת חולים – לא כל עורך דין יכול

עורכי דין רבים, אף כאלה המתמחים ברשלנות רפואית לא מעוניינים להיכנס לנישה הזאת של הרשלנות המנהלית, עקב כך שקופות החולים הם גופים פיננסיים חזקים. מה גם שבתיקים אלו נדרשת הבנה ‘בין השורות’, כלומר צריך לחקור ולדעת להוכיח כי השיקולים שעמדו בבסיס המקרה שגרם לנזק היו כלכליים ולא מקצועיים. כשתובעים קופת חולים על רשלנות רפואית לא די בכך שעורך הדין הוא מומחה לתביעות נזיקין, וגם לא לנזקי גוף ספציפית, נדרשת התמחות מיוחדת וצבירת ניסיון רב בתחום הרשלנות הרפואית.

אנו יכולים לעזור לכם בתביעת רשלנות רפואית קופת חולים, ובכלל בכל סוגי הרשלנות הרפואית – רשלנות רפואית בהיריון ולידה, איחור באבחון של סרטן, רשלנות בטיפולים כירורגיים ופולשניים של קופת החולים, רשלנות רפואית בילדים. כמו כן אנו מטפלים בתביעות של תאונות עבודה ודרכים, תביעות סיעוד, ביטוחי תלמידים, ביטוח נסיעות לחו”ל, תביעות של חיילים עקב רשלנות רפואית של הצבא, תביעות נגד משרד הביטחון ועוד ועוד. צרו אתנו קשר בכל עת נשמח לעזור ולסייע לכם ככל האפשר, גם לגבי רשלנות רפואית – איסכמיה חריפה של המעי

רשלנות רפואית קופת חולים
רשלנות רפואית קופת חולים

לא כל איחור באבחון זה רשלנות

אם אתם זקוקים לליווי או לייעוץ משפטי בנוגע לרשלנות בקופת החולים או סתם רשלנות רפואית, תאונות דרכים או תאונות עבודה – אנחנו הכתובת הנכונה. לקוחות רבים מהעבר וההווה ממליצים עלינו בכל פה. כאמור, אנו מטפלים בכל סוגי הרשלנות הרפואית, גם רשלנות רפואית מנהלית כלומר שנובעת מהחלטה שאיננה מקצועית אלא כלכלית או כל רקע אחר, של קופת החולים. קופת החולים היא ספק הרפואה העיקרי בארץ, כל אחד מגיע אליה ועובר דרכה בכל בעיה רפואית, המיון הראשוני נעשה באמצעות רופא המשפחה המפנה את הפציינט לרופא מתמחה או לצילומים ואבחנות שונות כראות עיניו, אולם קורה שגם הרופא טועה, מקרים רבים של איחור באבחון בקופת החולים ורשלנות רפואית בכלל מתרחשת בין כותלי הקופות.

אם ניזוקתם כתוצאה מטיפול תרופתי או ייעוץ לא נכון, או מניתוח לא נכון של צילומי ההדמיה, פנו אלינו לבדוק האם אפשרי להגיש תביעה על כך. זה לא טריוויאלי, כלומר לא כל נזק שנגרם לאחר טיפול רפואי אפשר להגדירו כרשלנות רפואית. כדי לדעת ולהכיר את הגדרות החוק בכל מקרה לגופו התייעצו עמנו, נשמח להדריך אתכם, גם לגבי רשלנות רפואית מחלת צהבת

תביעת סיעוד קופת חולים
תביעת סיעוד קופת חולים

 

ייצוג איחור באבחון בקופת החולים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין איחור באבחון בקופת החולים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button