רשלנות רפואית באבחון

רשלנות רפואית אבחון

רשלנות רפואית באבחון מחלות או הפרעות יכולה לגרום לסיבוכים ואף סכנת חיים. חשוב לבדוק כל מצב לגופו על מנת להבין האם מדובר על רשלנות רפואית אבחון המגיע באיחור או אבחון שגוי.

רשלנות רפואית אבחון שגוי רשלנות רפואית באבחון

משרד עורכי דין רשלנות רפואית בנימיני – ישנה רשלנות רפואית באבחון כאשר המטופל אובחן בעל הפרעה או מחלה שאין לו, או לחלופין לא אובחן במשהו שיש לו. רשלנות רפואית באבחון מחלה הוא מצב בו ביב אפשר להימנע או להגיע אל תוצאה טובה בהרבה מהקיימת אם הרופא המטפל היה נוהג באופן המקובל והסביר למצב הנתון. זהו הסבר רחב שיש כמובן לרדת לפרטים של כל מקרה על מנת להבין האם התקיימה רשלנות רפואית באבחון או האם מדובר במצב מצער אך ללא כל עילה לתביעה.

עורך דין רשלנות רפואית איכותי ידע לזהות בזריזות מה הם הסיכויים העומדים בפניך ובך לחסוך זמן וכסף במידה שאין מדובר על מצב של שלנות רפואית באבחון.

רשלנות באבחון מחלה

רשלנות רפואית אבחון מחלה
רשלנות רפואית באבחון מחלה

רשלנות באבחון של מחלה  יכול לגרום לבעיות רבות ואף לפטירת המטופל. בנוסף אבחון כושל יכול להוביל למתן טיפול שלא לצורך מה שיכול לגרום נזקים גדולים לגוף ואף לנפש. בו בזמן רשלנות באבחון גורמת לכך שהמטופל לא יקבל את הטיפול הנדרש בזמן כך שהדבר יכול להוביל להתדרדרות במצבים סרטניים, התקפי לב בהתאם להפרעה, שבצים מוחיים ועוד.

חשוב להבין שלא מצופה מרופא לדעת הכל ותמיד למצוא את התשובה הנכונה, אך מחויב על פי חוק לעשות את מרב המאמצים על מנת לחפש את מקור הבעיה כמו גם להפנות לבדיקות ולמומחים על מנת לאתר את הסיבה ממנה סובל המטופל. למעשה הרופא מחויב להשתמש בכל האמצעים העומדים בפניו על מנת לחפש ולחקור לעומק את תלונות המטופל, כולל תשאולים, צילומים, בדיקות מעבדה וכו..

רשלנות רפואית באבחון

רשלנות רפואית אבחון
רשלנות רפואית באבחון

איחור באבחון רפואי – תחום זה טומן בחובו רשלנות רפואית באבחונים שגויים שלא פעם גורמים לנזקי גוף ונזקים נפשיים בלתי הפיכים. כך למשל, כאשר יש אבחון שגוי בסרטן, מלבד הנזקים הגופניים והנפשיים הנלווים לאבחון השגוי,  המטופל נאלץ לעבור גם בדיקות וטיפולים קשים ומיותרים כגון טיפולי כימותרפיה והקרנות שעשויות היו להימנע אילולא האבחון השגוי. רשלנות רפואית באבחון עשויה להתרחש גם כאשר נעשה אבחון שגוי של בדיקות הדמיה כגון C.T  או M.R.I . תחומים נוספים של רשלנות רפואית באבחון עשויים להתרחש ברשלנות רפואית של מחלת לימפומה, רשלנות רפואית בסרטן הכבד, רשלנות רפואית במחלת קרדיומופתיה מורחבת, רשלנות רפואית בטרשת נפוצה, רשלנות רפואית בסרטן הלבלב, רשלנות רפואית שגורמת נזק לכבד כתוצאה משימוש בתרופות ועוד.

מה עושים?

במידה ונתקלתם במצב בו אתם מרגישים שחוויתם או חווים רשלנות רפואית באבחון או בכל תחום אחר לדוגמה, פגיעה בסודיות רפואית , רשלנות בניתוח וכדומה. עליכם לפנות במהרה לעו”ד מהתחום על מנת לקבל הנחיה מדויקת לאילו צעדים עליכם לנקוט על מנת לאפשר לעצמכם להגיע אל הפיצויים המגיעים לכם. כאשר תפנו לעורך דין המתמחה בכל הקשור אל רשלנות רפואית תקבלו הסבר מפורט של מה עושים ומהו הצעד הבא בהתאם למצבכם האישי.

נקודות לשימת לב

אי לקיחת הסבר ותשאול מפורט מהמטופל יכול להוביל לאבחון שגוי – הרבה אנשי רפואה התרגלו לכך שכל המידע ממוחשב ולוקים בחסר בכל התשאול למצב הבריאותי ובעבר הרפואי של המטופל, ונוטים לדלות את המידע מהרשת הממוחשבת שבמרפאתם. חובה לבצע ראיון פנים מול פנים ולשאול את כל השאלות האפשרויות היכולות לסייע במציאת ההפרעה הרפואית של אותו מטופל.

רשלנות רפואית באבחון | רשלנות רפואית אבחון | רשלנות רפואית באבחון מחלה

עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני בפייסבוק

ייצוג רשלנות רפואית באבחון

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית באבחון מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button