מקרים של רשלנות רפואית

תביעת רשלנות רפואית דוגמא 2

מתלבטים לגבי תביעה על מקרים של רשלנות רפואית? מתי ניתן ואפשרי לתבוע? מתי זה נועד לכישלון? ובכלל איך להוציא את הפיצוי המגיע לכם לאחר שהצוות הרפואי נכשל באי מתן טיפול מקצועי ומהימן. במאמר הנוכחי תקראו את הדברים שחובה לדעת לפני שניגשים לתביעה על רשלנות רפואית, כדי שהתביעה תהייה יעילה ותביא תוצאות.

מקרים של רשלנות רפואית: הדברים שחובה לדעת בטרם ניגשים לתביעה על רשלנות רפואית כדי שהיא תהייה יעילה ותביא לכם פיצוי

יותר ויותר נפגעי רשלנות רפואית חשים בצדק שמגיע להם פיצוי נאות על הסבל שנגרם להם, אבל בסופו של דבר לצערנו ולצערם, בבית המשפט זה לא עובר… נשמע לכם מוכר? האם גם אתם חוויתם מקרה של רשלנות רפואית ומרגישים שהצדק לא נעשה?
על הדברים שאתם חייבים לדעת לפני תביעה על רשלנות רפואית כדי שהתביעה לא תידון מראש לכישלון – במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

מקרים של רשלנות רפואית
מקרים של רשלנות רפואית שמגיע לכם עליהם פיצויים

מה לעשות כדי להשיג בתביעות רשלנות רפואית סכומים גבוהים

הדבר הראשון שחובה לקחת בחשבון הוא שתביעות רשלנות רפואית סכומים גבוהים (100,000 ש”ח ויותר) יכולים להתארך על פני 5 שנים ויותר. ולמה זה כל כך חיוני לדעת? כי זה אומר שבטרם ניגשים לתביעה שכזו צריך להיאזר באורך רוח רב. כי כשמאבדים את הסבלנות באמצע הדרך מאבדים גם את כל הפיצוי וכל העבודה הולכת לטמיון.

כמו כן, לפני שניגשים לתביעה על רשלנות רפואית חובה לדעת: בכדי להצליח בתביעה יש צורך להוכיח כי הנזק שנטען נגרם כתוצאה מהטיפול הרפואי נשוא התביעה או כתוצאה ישירה מאי הענקת טיפול רפואי נדרש. נחיצות הדבר נובעת מכך שגם אם ברור כשמש שהייתה כאן רשלנות רפואית, כלומר שלא ניתן טיפול נדרש או שניתן טיפול מיותר וכושל וגם אם אין חולק על כך שנוצר נזק רפואי לפציינט, עדיין אם לא ניתן למצוא את הקשר הישיר בין העובדות הברורות, כלומר בין הכישלון הרפואי לנזק שנגרם, בית המשפט לא יפסוק לטובת הנפגע או הנפגעת.

נכון, זה מקומם, אבל זה ה’חוק היבש’ וחשוב שבתביעות רשלנות רפואית סכומים גבוהים תאספו מה שיותר מסמכים על מנת שכעורכי דין נוכל להוכיח את ההקשר הישיר של הנזק הרפואי לטיפול הכושל.

תביעת רשלנות רפואית סכומים
איך לנהל תביעת רשלנות רפואית ולקבל סכומים גבוהים

תביעת רשלנות רפואית דוגמא של תביעה שלא כנגד רופא

בנוסף חובה להיות מודע לכך שתביעת רשלנות רפואית דוגמא יכולה להיות מוגשת גם כנגד טכנאי רנטגן, כנגד אחות, כנגד רוקח ואפילו כנגד קוסמטיקאית שגרמה לנזק רפואי למטופלת. תביעה על רשלנות רפואית היא לאו דווקא נגד הרופא.

חשוב לדעת את זה, כי הרבה פעמים מטופלים מזניחים את התביעה בשל כך שהרשלנות נוצרה מטעות של טכנאי הרנטגן או של קוסמטיקאית, או שהם תובעים את האדם הלא נכון, קרי הרופא במקום האחות שרשלנותה גרמה לנזק ובסופו של דבר בית המשפט לא יזכה את התובע, כלומר אתכם, בפיצוי הנדרש.

תביעת רשלנות רפואית דוגמא 1
תביעת רשלנות רפואית דוגמא לתביעה שלא כנגד רופא

לסיכומו של דבר – כעורך דין המתמחה ברשלנות רפואית שגרמה לנזקי גוף פיצויים – כיצד משיגים אותם?

יותר ויותר נפגעי רשלנות רפואית חשים בצדק שמגיע להם פיצוי נאות על הסבל שנגרם להם, אבל בסופו של דבר לצערנו ולצערם, בבית המשפט זה לא עובר… וכמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שהתביעה תניב תוצאות, חשוב להתאזר מראש בסבלנות, לאסוף ולתעד כל מסמך ולתבוע את האדם הנכון.

עכשיו תורכם

עד עכשיו הצגנו בפניכם את הדברים שחובה על מי שחווה רשלנות רפואית לדעת בטרם הוא ניגש לתביעה – בכדי להשיג את הפיצויים. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? האם ישנם פרטים נוספים שיכולים להועיל להצלחת התביעה? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהתקדם ואולי להעלות במאמרים הבאים. הצעד הבא שלכם לתביעת רשלנות רפואית דוגמא מוצלחת הוא ליישם את הנאמר.
אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים.

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית במקרים של רשלנות רפואית מכל סוג שהוא או לגבי חשיפת מידע רפואי וכן לגבי נכות כללית החמרת מצב וכדומה? כנסו למאמרים הרבים באתר שלנו בעניין זה. בכל מצב של פגיעה מרשלנות רפואית או בתביעה נגד העירייה פנו אלינו להגשת תביעה מועילה ומוצלחת ולהשגת פיצויים נאותים על הסבל.

בברכה

אילן בנימיני – עורך דין רשלנות רפואית שיניים תל אביב

נזקי גוף פיצויים
בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית, כך משיגים פיצויים

ייצוג מקרים של רשלנות רפואית

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין מקרים של רשלנות רפואית מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button