תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה"ל

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל הוא תחום מאוד ספציפי בתביעות סיעוד ויש להכירו לעומק. לרוב כאשר מדובר על תביעות פוליסת סיעוד נכי צה”ל אין לכל עורכי דין סיעוד ניסיון והכרה של נושא זה וזהו עניין מורכב ורגיש. על מנת לצלוח תביעות פוליסות סיעוד נכי צה”ל חייב לדעת לעומק את החוקים והתקנות בנושא כמו גם את דרך ההתנהלות מול הגופים הקשורים בכך. ניתן להגיש תביעה לפוליסת סיעוד נכי צה”ל ולהגיע אל התוצאה הטובה ביותר עבורך כאשר מדובר על עו”ד המנוסה בתחום זה. עורך דין אילן בנימיני עוסק בתביעות סיעוד ובנושא תביעה בפוליסת ביטוח הסיעוד נכי צה”ל בפרט ותוכלו להתייעץ בכל שלב בדרך ובכל שאלה העולה ממצבכם המשפטי בעניין זה.

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל

 תביעה לפוליסת סיעוד נכי צה"ל
תביעות פוליסת סיעוד נכי צה”ל

עורך דין נכי צה”ל – יש להכיר כי כאשר מדובר על פוליסת סיעוד נכי צה”ל היא בנוסף לביטוח קיים במידה וישנו. גובהו של סכום הפיצוי לא צריך להיות מושפע ולהצטמצם מכך שיש למבוטח ביטוחים נוספים. במצב בו אתם נזקקים למימוש הפוליסה הפיצוי המגיע לכם היינו בנוסף לפיצויים אחרים במידה וישנם. בין אם הייתם מבוטחים בעבר בביטוח הסיעוד הקבוצתי הקודם של ארגון נכי צה”ל ברובד יחידות הבסיס ו/או ברובד יחידות הברירה, עד ליום 31.12.17 מועברים לביטוח הסיעוד החדש באופן אוטומטי, ללא צורך בפנייה, אישור, מילוי טפסים או בביצוע חיתום והם כולם יהיו מבוטחים בו, באופן אוטומטי, החל מיום 1.1.18 ואילך, אלא אם יבחרו להפסיקו או לבצע שינוי כלשהו ביחס לרובד יחידות הברירה.

למה להגיש תביעות פוליסת סיעוד נכי צה”ל עם עו”ד נכי צה”ל ?

לא כל עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית או פיזית מכיר את תחום סיעוד נכי צה”ל. קשה למצוא עו”ד תביעות פוליסות סיעוד נכי צה”ל ולכן חשוב לוודא שעורך הדין אותו בחרתם הוא אכן כזה.  תביעה לפוליסת סיעוד נכי צה”ל ניתן גם להגיש באופן עצמאי אך זה לא מומלץ. הסיבה היא שבכל הקשור אל תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל ותביעות סיעוד ככל עדיף לפעול בצורה מדויקת תוך הכרת ” הבורות” בהם ניתן ליפול. חשוב לבצע תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל באופן מדויק תוך שימת לב לפרטים הקטנים וזאת על מנת לא לתת פתח לסירוב מצד חברות הביטוח.

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה"ל
תביעה בפוליסת ביטוח הסיעוד נכי צה”ל

לצערנו לא פעם קורה שהמובטח משלם לאורך שנים על ביטוח סעודי כזה או אחר, ומוצא את עצמו ביום בו הוא זקוק למימוש הפוליסה נלחם על המגיע לו, ולרוב גם ללא הצלחה. הרבה פעמים מוצא עצמו המבוטח מוותר בעקבות הקושי והמאמץ הנדרש על מנת לעמוד בבקשות המאתגרות ובסירובים החוזרים מצד חברות הביטוח. באופן זה על יד התשת המבוטח “מנצחת” חברת הביטוח ונשאר המבוטח ללא כלום התומך בו במצבו הסיעודי.

תביעה בפוליסת ביטוח הסיעוד נכי צה”ל בייצוג נכון

למרות שלעתים ישנה תמונה פסימית בכל הקשור אל מימוש הפוליסה הסיעודית בעת הצורך, ישנה אפשרות אחרת. האפשרות הנוספת היא לעשות את ההליך באופן נכון ובייצוג ראוי לתחום זה. בעוד שהסיכויים לקבלת פיצויים מחברת הביטוח עגומים כאשר פועלים מול המערכת לבד, בליווי עו”ד המתמקצע בכך הסיכויים לקבלת המגיע לך הם גבוהים ביותר. ניתן לומר כי כמעט תמיד כאשר מעורב עורך דין בעל הניסיון והידע הנדרש, יוכל לקבל המבוטח את כל המגיע לו והמסוכם בפוליסה עליה שילם לאורך חודשים ושנים מחייו.

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה"ל
תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל

חשוב להבין כי קבלת דמי הביטוח במצבים אלו משנים לחלוטין את פני הדברים. בהרבה מקרים מוצא עצמו המובטח עייף ותשוש ואף כואב וחולה במצב בו הוא צריך להילחם ואפסו כוחותיו. חשוב לזכור בזמן זה שלמרות ההליך הנדרש, קבלת הפיצויים יקלו על היום יום, על המצב הכלכלי, על העזרה אותה המבוטח יוכל לקבל ולבסוף גם על הכוחות ומצב הרוח בו הוא שרוי. במידה ואתם מרגישים חסרי תקווה תנו לנו להילחם עבורכם, אנו נלווה אתכם בכל צעד לאורך הדרך במקצועיות ורגישות ונעשה עבורכם את המרב על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר. עו”ד אילן בנימיני מתמקצע בכל הקשור אל תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל בעל זמינות מרבית למענה על כל שאלה או ליווי בהליך.

*במידה והיו שינויים במצבכם הבריאותי לאחר ועדות רפואיות ניתן לקרוא על תביעת החמרת מצב

תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל | תביעות פוליסת סיעוד נכי צה”ל | תביעות פוליסות סיעוד נכי צה”ל | תביעה לפוליסת סיעוד נכי צה”ל | תביעה בפוליסת ביטוח הסיעוד נכי צה”ל

ייצוג תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין תביעת פוליסת סיעוד נכי צה”ל מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור