תביעת עירייה על נפילה

תביעת עירייה על נפילה

תביעת עירייה על נפילה או כל סוג של תביעת עירייה צריך לעשות בשום שכל ובתבונה כי תביעת נזיקין של עירייה יכולה להסתיים בהפסד צורם ומצד שני בהצלחה גדולה. בסוף הבאנו לכם מידע על הנהוג לגבות בתביעת נזיקין כשכר טרחה.

כל מה שרציתם לדעת על תביעת עירייה על נפילה ברחוב

אדם צועד ברחוב לצורך מסוים, לקניות, לעבודה, ללימודים, גם אם זה סתם טיול הוא מתכנן להגיע הביתה בשלום ולהמשיך בשגרה ולא למצוא את עצמו מעביר את הלילה במיטה בבית החולים. אולם לצערנו זה מה שקורה למישהו שנתקל בחפץ שמונח ברחוב במקום בלתי צפוי, כגון פח אשפה שלא הוחזר למקומו, או אבנים שנותרו משיפוץ של הכביש או המדרכה וכדומה. הדבר עלול לגרום למעידה של האדם שנתקל במפגע ולהוביל אף לפציעה חמורה – אם הוא לא נפל ‘טוב’. במקרים אלו ניתן לפחות להשיג פיצוי כספי על הכאבים ועוגמת הנפש באמצעות תביעת עירייה על נפילה. אולם לא כמו שזה נשמע, תביעת עירייה על נפילה היא לא משהו טריוויאלי שוודאי יזרים לחשבונכם סכום כסף מכובד מהעירייה.

תביעת עירייה על נפילה
קחו עורך דין ולא תפלו בתביעת שווא של העירייה על נפילה

מה צריך לעשות כדי לזכות בפסק דין של תביעת עירייה?

תביעת עירייה היא תביעה המוגשת בבית המשפט ובה ניתן לתבוע את העירייה על נזקים גופניים, נפשיים או רכושיים שנגרמו לאזרח. כדי לגשת לתביעת עירייה בבטחה יש צורך לקבל שירותי ייעוץ וליווי של עורך דין לתביעת עירייה מקצועי ומנוסה בתחום. אולם סוף מעשה במחשבה תחילה, ישנם מספר פעולות שעל הנפגע לעשות כדי למקסם את הסיכוי שיזכה בפיצוי כספי. ראשית, יש צורך לדווח לעירייה ולמשטרה על התאונה מיד עם התרחשותה. שנית, מה שחשוב מאוד בתביעת עירייה על תאונות הוא התיעוד בזמן אמת ככל הניתן. המצב האידיאלי הוא להוציא את הסמארטפון מיד עם התחלת הנפילה… או להיעזר באנשים מסביב שתיעדו.

תביעת עירייה
תביעת עירייה? רק אנחנו!

מה יגדיל את הסיכויים לזכות בפיצויים במקרה של תביעת נזיקין עירייה

על התיעוד לכלול את הפרטים הבאים (ככל הניתן וכמה שיותר): כתובת מדויקת, שעת התאונה, מצב המקום מיד לאחר התרחשות התאונה, כגון שמן שפוך על המדרכה או סדקים ושקיעות במדרכה, מכל זווית אפשרית. כל פרט מפרטים אלו שיתועד יגביר את הסיכוי לזכות לפיצוי כספי בתביעת נזיקין עירייה. חשוב גם לתעד את הפציעה הגופנית – שבר, חתכים, כוויות וכו’, גם נזקים שיופיעו לאחר מספר ימים (כאבים אורתופדיים, כאבי שיניים ושטפי דם) נסו לתעד ככל הניתן (אם נפגעתם בשיניים מומלץ לתבוע באמצעות עורך דין רשלנות רפואית שיניים תל אביב). בתביעת נזיקין עירייה חשוב גם לאסוף פרטיהם של עדי ראייה בשטח.

תביעת נזיקין עירייה
תביעת נזיקין עירייה

כמה נהוג לגבות בתיק תביעת נזיקין שכר טרחה

לגבי תביעת נזיקין שכר טרחה ישנה המלצה קונקרטית של לשכת עורכי הדין. ההמלצה היא לגבות בתביעת נזיקין שכר טרחה לפי אחוזים מהסכום הכולל של הפיצוי שנפסק לטובת הנפגע. ברוב תיקי תביעת נזיקין שכר טרחה מקובל לגבות כ-20% מהסכום הסופי של פסק הדין, אולם לעיתים הרקע של התביעה שונה או מורכב יותר, ואז המחירים יכולים להשתנות לכאן או לכאן. בכל מקרה צריך להתייחס לפיצוי ככסף המגיע לכם בזכות כתשלום על עוגמת הנפש, ההפסדים הכספיים והעלויות של הטיפול הרפואי. ולא כאוצר טמון שנגלה אי שם ‘מתחת לגשר’, שכן גישה זו שתשליך גם על התנהלות התובע, עלולה להטות את פסק הדין לטובת העירייה. כמו כן חשוב להדגיש כי המחירים שונים מעורך דין משרד הביטחון.

תביעת נזיקין שכר טרחה
תביעת נזיקין שכר טרחה

מאמרים נוספים..

תביעה נגד העירייה

תביעה נגד העירייה בשל נזקי גוף

הצדקה של תביעה נגד העירייה על מפגע ברחוב היא נושא טעון במחלוקת, אך יש תביעות נגד עיריות שבהם צדקת הנפגע היא ברורה וחד משמעית. טלפון לשיחה עכשיו עו”ד אילן בנימיני מקבל פניות בנושא נזקי גוף בלבד בשל מפגעי עירייה. נא לא לשלוח פניות בנושאים שונים שאינם קשורים לנזקי גוף. קראו בהרחבה על

פיצוי על נפילה ברחוב

פיצוי על נפילה ברחוב

מקרה שהגיע אלינו רק לאחרונה: אישה כבת 60 נפלה בסמטה צרה ברחוב ללא מדרכה, האישה פנתה אלינו וסיפרה: “בדיוק חזרתי לעבודה אחרי תאונת עבודה וזה מה שקרה…”, כתוצאה מהנפילה היא קיבלה שבר בכתף ונפלו לה כמה שיניים. היא נזקקה לטיפולים יקרים והשאלה היא אם היא זכאית לתבוע מהעירייה פיצוי על נפילה ברחוב

פיצוי נפילה בעבודה

פיצוי נפילה בעבודה

אם נפלתם בעבודה, החלקתם, או שנחבלתם מחפץ שנפל, או נפצעתם בתאונת דרכים בדרך לעבודה או ממנה אתם עשויים להיות זכאים לדמי פיצוי נפילה בעבודה. תאונות עבודה הן שכיחות ונפוצות, בעיקר במקומות עבודה שאין שם תרבות של הקפדה על כללי הזהירות. הגדרת החוק היא: כל תאונה שאירעה תוך כדי העבודה ועקב העבודה היא

ערעור לוועדה רפואית

ערעור לוועדה רפואית

איך מגישים ערעור לוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי וכן לוועדה רפואית עליונה של משרד הביטחון, איך נבטח את הלקוח מפני הורדת אחוזי נכות על ידי ועדה עליונה, ומתי יכול לעזור ערעור לבית משפט על החלטה של ועדה רפואית טלפון לשיחה עכשיו שלבי הגשת ערעור לוועדה רפואית אדם שמבקש הכרה באחוזי נכות

נקע בקרסול נכות

נקע בקרסול נכות

נקע בקרסול נכות, או נכות בקרסול כתוצאה משבר וכן נכות זמנית שבר בקרסול. ניסינו לעשות קצת סדר במושגים וכן להסביר באופן כללי כיצד קובעים נכות על פגיעה בקרסול. אם זה קרה כתוצאה מתאונת עבודה כדאי לקרוא יותר בהרחבה על תאונת עבודה ועל חובת המעסיק במקרה זה. כנסו למאמר תאונת עבודה חובת המעסיק.

ייצוג תביעת עירייה על נפילה

עורך דין אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

בתקשורת
השאירו פרטים
עורך דין תביעת עירייה על נפילה מומלץ
המלצות
מאמרים
רוצה לבדוק אם יש לך קייס?
נחבלתם בשל מפגע של העיריה ונותרה נכות?
יתכן ומגיעים לכם עשרות ומאות אלפי שקלים!
אל תוותרו על בדיקת המקרה !

אם נותרה נכות משרדנו יעניק שיחת ייעוץ ראשונית בטלפון בחינם.

*בכפוף לבדיקת התאמה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button דילוג לתוכן