רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים מטפלים בכל התביעות הקשורות לרשלנות בהליכים רפואיים. לצערנו הרב ישנם מקרים בהם מתבצעות טעויות וכשלים שונים בהליך הרפואי, בעקבותיהן נגרם נזק ויש צורך לחפש עורך דין מומלץ לרשלנות רפואית. ישנם מקרים שונים של רשלנות רפואית, כמו למשל טעויות באבחון, או רשלנות בהליך רפואי. כשלים שכאלו יכולים לגרום למטופלים לנזק רב, ולכן ניתן לתבוע פיצויים. כמובן שהוכחת הרשלנות הרפואית היא אינה דבר מובן מאליו. זה עניין משפטי וזה דורש בחינה מעמיקה של הטיפול, בהתאם לידע הרפואי, הנהלים והפרוצדורות הרלוונטית.

לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית חשוב לבחור עורך דין מתאים, כלומר עורך דין מומחה לרשלנות רפואית. אך שימו לב לנקודה חשובה – לא קיימת התמחות משפטית ברשלנות רפואית; זוהי נגזרת של חוק הנזיקין; אין תחום של דיני רשלנות רפואית בישראל. המומחיות של עורך הדין בנושא רשלנות רפואית נובעת מתוך הניסיון שלו בהליכים משפטיים הקשורים לרשלנות רפואית. לכן ישנו יתרון ברור לעורך דין שצבר ניסיון של שנים רבות בנישה זו, יש לו ידע נרכש ומועיל.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים – במאמר זה נדבר על הנקודות החשובות בבחירת עורך דין רפואי, ועל שכר טרחה רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

כאשר אנו פונים לטיפול רפואי אנו מצפים לקבל את הטיפול הטוב ביותר. הצוותים הרפואיים בישראל עושים עבודה נהדרת ומוערכת. הם מעניקים לכל חולה טיפול מסור. אך למרות זאת הם אינם חפים מטעויות. לא אחת אנו שומעים על מקרים שבהם הרופאים לא אבחנו מחלה בזמן, ביצעו טעות במהלך הניתוח, העניקו תרופה במינון לא מתאים או בעיות אחרות.

טעויות שכאלו עלולות לגרום לנזקים חמורים. למשל גידול סרטני שאינו מתגלה בזמן גורם להחמרת המצב. כשלים בלידה עשויים לגרום נזקים לתינוק לצמיתות, ואלו רק שתי דוגמאות לאינספור כשלים רפואיים שעשויים להתרחש. האנשים אשר נפגעו מרשלנות רפואית זכאים לקבל פיצוי. אך לצורך קבלת הפיצוי יש להוכיח בבית המשפט כי אכן מדובר במקרה של רשלנות רפואית.

בתביעת רשלנות רפואית אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים מול עורכי דין מיומנים המייצגים את הגופים הרפואיים. ואלו בקלות יכולים ל“מסמס“ לכם את התביעה. לכן חשוב שגם אתם תגיעו עם עורך דין רשלנות רפואית מטעמכם.

שכר טרחה רשלנות רפואית
רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

עורך דין לתביעות רפואיות הוא זה המציג ניסיון בתחום. עורך דין העוסק בתחום הרפואי כבר שנים רבות ומאחוריו ישנם תיקים רבים אשר הסתיימו בהצלחה. למרות שמדובר בדיני נזיקין ואין התמחות משפטית ברשלנות רפואית, עדיין ישנו הבדל גדול בין נישות אחרות של רשלנות לבין הנישה הרפואית.

תביעה היא אמנם עניין משפטי, וכאן בא לידי ביטוי הידע בחוק ובתקדימים משפטיים. אך מצד שני הנושא אינו נפרד מהידע הרפואי. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ הוא אינו רופא, אך בכל זאת דרוש עורך דין אשר רכש ידע בתחום ומכיר את הפרוצדורות הרפואית. כמו כן עורך דין מקצועי נוהג להתייעץ עם רופאים על מנת לבנות את התיק המשפטי.

עורך דין רפואי טוב הוא לא זה אשר ממהר להגיש את התביעה. עורך דין טוב הוא זה אשר בודק את המקרה לגופו ומעריך את הסיכויים להצלחה בבית המשפט. תפקידו של עורך הדין להסביר ללקוח את המורכבות המשפטית של המקרה ואת הסיכוי להצלחה. ישנם מקרים ברורים שבהם קל להוכיח את הרשלנות וישנם מקרים שעורך הדין יכול להמליץ לכם להימנע מתביעה משפטית שבה סיכויי ההצלחה קטנים.

שכר טרחה רשלנות רפואית

אחד השיקולים כאשר מחפשים עורך דין לתביעות רשלנות רפואית הוא שכר טרחה רשלנות רפואית. חשוב לדעת שהנוהג הוא לגבות את שכר הטרחה כאחוזים מהפיצוי, כלומר אם אין פיצוי לא משלמים. צורת עבודה זו משרתת את נפגעי הרשלנות הרפואית. ראשית כל היא מאפשרת גם לאנשים חסרי אמצעים לזכות בייצוג מקצועי בבית המשפט. שנית היא מתמרצת את עורך הדין להילחם עבור הפיצויים המגיעים לכם. אתם יכולים להיות בטוחים שעורך הדין יהפוך כל אבן ויעשה הכל על מנת להגיע לפיצוי המקסימלי עבורכם. ההליך עשוי להיות ארוך מאוד, אפילו מספר שנים במקרים מסוימים. עורך הדין יתאמץ על מנת לקצר ולזרז את ההליך, בדיוק מאותן הסיבות.

שכר טרחה רשלנות רפואית נע בדרך כלל בטווח של 20%-30 מסכום הפיצוי. זהו יכול להיות פיצוי שיפסוק בית המשפט, או פיצוי שעורך הדין יגיע אליו בהסכם פשרה. ככל שעורך הדין מנוסה יותר, כך הוא צפוי לגבות אחוז גבוה יותר.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

בגוגל מפות תוכלו למצוא הוראות הגעה למשרדינו

ייצוג רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button