רשלנות רפואית מחלת צהבת

רשלנות רפואית מחלת צהבת

במאמר הבא תיחשפו למידע מעניין לגבי רשלנות רפואית מחלת צהבת וכן רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת. כמו גם לגבי רשלנות רפואית מחלת וגנר ורשלנות רפואית מחלת קוליטיס ומחלות נוספות.

דין רשלנות רפואית של מחלות נדירות כדין רשלנות רפואית מחלת צהבת

לכל רופא ישנם מגבלות מסוימות כמו חובת שמירה על סודיות רפואית, אך גם סמכויות רבות, אולם לעתים הוא לא משתמש בסמכויותיו למה שהוא באמת צריך, ולבסוף נגרם נזק, או לעתים הוא משתמש בסמכויותיו במידה מופרזת מה שגם יכול לגרום לנזק. התוצאה היא שמקרים של רשלנות רפואית מחלת קוליטיס או מחלות אחרות הן שכיחות. וככל הנראה שכיחות של רשלנות רפואית במחלות נדירות אלו הן יותר שכיחות מכיוון שהמחלות עצמן אינן שכיחות וכנגזרת מכך גם הידע הרפואי בנוגע אליהן הוא יותר מצומצם. כך גם לגבי רשלנות רפואית מחלת וגנר וכן לגבי רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת. מחלות אלו מועדות יותר לרשלנות.

חשוב להדגיש כי החוק מתייחס לכל רשלנות רפואית במידה שווה, כך שרשלנות בטיפול במחלות אלו שוות לרשלנות רפואית מחלת צהבת וכדומה.

רשלנות רפואית מחלת צהבת
רשלנות רפואית מחלת צהבת

רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת – האם ניתן להפחית את הסיכון?

אנו נשאלים רבות האם אצל רופאים בהתמחות מיוחדת יש פחות מקרי רשלנות רפואית. אמנם יש הממליצים לפנות במחלות נדירות לרופאים שמומחים במיוחד למחלה מסוימת זו, אך מניסיון גם רופאים שעוברים הכשרה מיוחדת והתמחות למחלת קוליטיס למשל, עלולים להגיע למקרים של רשלנות רפואית מחלת קוליטיס. העובדה שאותו רופא מומחה למחלה זו אינה מונעת ממנו לטעות. אנו נתקלים במקרי רשלנות רפואית מחלת וגנר למשל, גם אצל רופאים מומחים למחלה זו. עם זאת, בסופו של דבר, עדיין יש עדיפות לפנות לרופא שהתמחה במחלה נדירה זו, היות ומן הסתם הוא מתמצא יותר במחלה זו ועדיין השגיאות שלו יהיו פחותות מאשר של רופא אחר כללי יותר, וגם אם לא, תמיד ניתן להגיש ערעור לוועדה רפואית.

רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת
רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת

במקרה של רשלנות רפואית מחלת וגנר יש להתייעץ עם עורך דין מומחה

מלבד רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת או במחלות אחרות, אנו נתקלים גם ברשלנות רפואית שנוצרה מניגוד עניינים, כגון מקרה של רופא שהפנה לבדיקה שלא הייתה נדרשת, במכון רפואי שבבעלותו. בכל מקרה של רשלנות רפואית הנפגע רשאי לתבוע פיצוי בגין נזק גופני או כספי שנגרמו לו עקב הרשלנות. גובה הפיצוי עבור נזק גופני נקבע על פי מחירון מיוחד שקובע סכום כספי על כל סוג של נזק גופני. כגון בפיצוי על רשלנות רפואית מחלת צהבת הסכום הוא כך וכך וכו’. בכל תביעה של רשלנות רפואית חובה להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית שיניים תל אביב וכדומה, המכיר את החוקים והכללים, ויודע איזה המלצות רפואיות להביא ומי מוסמך לכך.

רשלנות רפואית מחלת וגנר
רשלנות רפואית מחלת וגנר

רשלנות רפואית מחלת קוליטיס או כל מחלה אחרת…

תביעת רשלנות היא די מורכבת. כדי לקבוע האם הייתה רשלנות רפואית מחלת קוליטיס או בכל מחלה שהיא, צריך להוכיח שהרופא המטפל לא פעל כמקובל, וכמו כן על הנפגע להוכיח כי אכן נפגע (כמו לגבי בקשת פטור ממס הכנסה בשל נכות) ושהפגיעה היא כתוצאה מאותה רשלנות. כדי למלא אחר כל הדרישות נדרשת חוות דעת רפואית של רופא המעידה על הרשלנות ועל הפגיעה. לפעמים ברשלנות רפואית מחלת וגנר נדרשות חוות דעת של רופאים משני תחומים או יותר. ובדיוק לכן – עקב הפרטים הרבים המלצנו לעיל להתייעץ עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית.

מצד שני, כל מקרה של רשלנות רפואית שייך לסוגיות של נזקי גוף, ולכן אין צורך לחפש אחר עורך דין המתמחה דווקא באותו תחום רפואי בו אירעה הרשלנות. לגבי תביעות של נזקי גוף דין רשלנות רפואית במחלת קרדיומיופתיה מורחבת כדין רשלנות רפואית מחלת צהבת. עורך דין שטיפל ומטפל ברשלנות רפואית מכל תחום שהוא, הוא עורך דין לרשלנות רפואית. נקודה. אתם מוזמנים להתייעץ עמנו בכל מקרה של רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית מחלת קוליטיס
רשלנות רפואית מחלת קוליטיס

ייצוג רשלנות רפואית מחלת צהבת

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית מחלת צהבת מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button