רשלנות רפואית בניתוח מעקפים

רשלנות רפואית בניתוח מעקפים

רוצים לדעת מהי רשלנות רפואית בניתוח מעקפים, כמה עולה עורך דין שמטפל ברשלנות רפואית של ניתוח מעקפים קראו את השורות הבאות, או התייעצו אתנו, אנו משרד עורך דין במודיעין המטפל בין היתר ברשלנות רפואית כתוצאה מניתוח מעקפים.

רשלנות רפואית בניתוח מעקפים – במה היא שונה מכל רשלנות רפואית?

ניתוח מעקפים הוא ניתוח שנעשה כאשר אחד העורקים בגוף נסתם. שלא כרשלנות רפואית בניתוח קטרקט כאן מדובר בניתוח רגיש מאוד ולכן רשלנות רפואית בניתוח מעקפים, גם לא חמורה עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים או אפילו למותו של המנותח. ניתוח מעקפים הוא בעצם ניתוח לב פתוח שמיועד להגביר את הזרימה של הדם לשריר של הלב ובכך להקל על כאבים בחזה או קשיי נשימה אותם חווה החולה. רשלנות רפואית בניתוח מעקפים היא לצערנו תופעה די מצויה וכדי להתמודד עם התופעה יש צורך להשתמש בשירותיו של עורך דין המתמחה בענייני רשלנות רפואית בניתוח מעקפים.

רשלנות רפואית בניתוח מעקפים
רשלנות רפואית בניתוח מעקפים

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים

השאלה הראשונה של מי שחווה רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים היא כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים, ובצדק, ישנם עורכי דין הגובים על כך הון תועפות בהסתמך על חוסר הברירה שאליו נקלע הנפגע. אך אצלנו לפני ששואלים כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים אנו מבררים את הסיפור וגם נותנים לכם להתרשם מהמקצועיות שלנו בתחום, מה גם שאנו גובים שכר טרחה סביר בהחלט. אך כמובן שאיננו יכולים לנקוב בסכום מדויק היות והדבר משתנה בהתאם לפרמטרים רבים, כמו מתי הייתה הרשלנות, האם בניתוח עצמו או באשפוז שלאחר הניתוח וכו’. כדי לתת לכם את התשובה כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים נשמח לדבר אתכם ולשמוע את כל פרטי המקרה.

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים
כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים

עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים

כמשרד עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים היא בין התיקים הנפוצים שאנו מטפלים, אך יש גם רשלנות רפואית בתחומים נוספים, אנו מטפלים בזיהום שנוצר כתוצאה מרשלנות רפואית, ברשלנות של כריתת רחם או ניתוח קיסרי, רשלנות בניתוחי קיצור קיבה, כריתת כיס מרה, רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה ועוד. כמשרד עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים אנו מטפלים גם ברשלנות רפואית כתוצאה מטיפול רפואי וגם ברשלנות רפואית כתוצאה מאבחנה לא נכונה שהביאה לניתוח מיותר או שלא זוהתה בעיה חמורה המצריכה טיפול דחוף.

עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים
עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח מעקפים זה רק אנחנו!

איך מזהים רשלנות בניתוח מעקפים ומה ניתן לעשות

שאלה או ספק בדבר רשלנות בניתוח מעקפים יכולה להתעורר הן באשר לדחיפות הניתוח, אם המקרה היה דחוף ואבחנת הרופא לא גילתה את הדחיפות, או הפוך – הרופא הפנה לניתוח דחוף בשעה שלא היה צורך (בסטטיסטיקה מבחינים בין טעות אלפא שהיא חמורה לבין טעות ביתא החמורה פחות), במידה וזה גרם לנזקים זה מהווה עילה לתביעה על רשלנות בניתוח מעקפים. כמו כן שאלה על רשלנות בניתוח מעקפים יכולה להתעורר במקרה שלא הוצעו פתרונות אחרים מעבר לניתוח למרות שהמצב הרפואי אפשר זאת. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שלפני הניתוח או כל טיפול רפואי אחר חייב המנותח להסכים לניתוח מרצונו החופשי, פרוצדורה שלעתים נשכחת על ידי הצוות הרפואי כאשר מדובר בניתוח דחוף ובהול. כמו כן שכיחים הם המקרים של רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח. כדי לקבוע אם הייתה רשלנות או לא יש לבדוק אם הרופא לא פעל בצורה המקובלת במקרים כגון אלה ונגרם מכך נזק – זוהי ההגדרה של רשלנות רפואית, ובדיוק לכן צריך עורך דין מומחה שיחווה את דעתו בעניין.

רשלנות בניתוח מעקפים
איך מזהים רשלנות רפואית בניתוח מעקפים?

ייצוג רשלנות רפואית בניתוח מעקפים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית בניתוח מעקפים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button