רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה

רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה

רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה היא תופעה נפוצה לצערנו. כל פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופיה יש לבדוק אם היא לא נוצרה מרשלנות. אם אתם מחפשים עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין אנחנו כאן לשירותכם.

עורך דין חושף הכול אודות רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה

ניתוח לפרוסקופי הוא ניתוח חדשני שבו עושים מספר חתכים מזערי בבטן והמנתח מקבל תמונת מצב מתוך גופו של המנותח על ידי מצלמה המוחדרת לגוף ומונעת את הצורך בעשיית חתכים רבים במהלך הניתוח. היום מבצעים ניתוחים רבים בשיטה זו, כגון ניתוחי בקע, כריתת כיס מרה, כריתת תוספתן וקיצור קיבה. במהלך הניתוח מחדירים פחמן דו חמצני לבטן באמצעות מחט, כתוצאה מכך הבטן מתנפחת, מה שמאפשר לרופא להחדיר מצלמה אופטית לתוך הבטן וכן להכניס את אביזרי הניתוח. כתוצאה מהפרוצדורה הקלילה יותר ומתודולוגית הטיפול הנקודתי רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה היא פחות שכיחה מאשר בניתוחים אחרים וגם אופיים של הסיבוכים כתוצאה מהניתוח הם קלים יותר, אך בכל זאת לא ניתן להתעלם מאחוזים גבוהים של רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה, ביניהם רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח, רשלנות ששכיחה יותר בניתוחים אלו.

רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה
רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה

רשלנות בניתוח לפרוסקופיה – במהלך הניתוח ואחריו

יש גם רשלנות בניתוח לפרוסקופיה שמצריך במהלך הניתוח לעבור לניתוח רגיל. זה יכול להיות כתוצאה מסיבוך טבעי וזה יכול להתרחש כתוצאה מרשלנות בניתוח לפרוסקופיה. כדי להבחין בין שני המקרים צריך להתייעץ עם עורכי דין רשלנות רפואית מודיעין מומחים בעלי ניסיון בתביעות רשלנות בניתוח לפרוסקופיה או רשלנות רפואית בכלל, והוא יפנה בשעת הצורך לחוות דעת רפואית. רשלנות רפואית יכולה גם להיווצר בתקופת ההתאוששות ובטיפול שלאחר הניתוח שהיא אמנם יותר קצרה מאשר בניתוח רגיל, אך גם שם יכול הרופא להתרשל בהדרכה לא נכונה וכדומה.

רשלנות בניתוח לפרוסקופיה
רשלנות בניתוח לפרוסקופיה או כל ניתוח אחר פנו אלינו!

פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופיה – רשלנות או לא?

כאמור, פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופיה היא תופעה די נפוצה, בניתוח לפרוסקופי להוצאת כיס מרה למשל, עלולים להיפגע איברים סמוכים למקום ביצוע הניתוח, פגיעות אלה יכולות לגרום לסכנת חיים מידית או לנזק בלתי הפיך למנותח. בגדול ניתן לומר כי הרופאים עושים את עבודתם נאמנה והם שומרים על ערנות בעיקר במקרים רגישים, אך בכל זאת רופא המועד לרשלנות ישמור יותר על ערנות ומניעת הרשלנות אם יידע שהוא עלול להיתבע על הפציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופיה שהתבצע ברשלנות. ולכן זכרו! אסור להזניח פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופיה ולוותר, תמיד יש לבחון האם ישנה עילה לתביעה, לפחות נציל אחרים מרשלנות רפואית, אנו נעזור לכם בכך. כמו כן אם מדובר ברשלנות שגרמה נזק לכל החיים נכוון אתכם כיצד מוציאים תו נכה.

פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופי
פציעה כתוצאה מניתוח לפרוסקופי? התייעצו עמנו כדי לדעת אם זה רשלנות

עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין

משרדנו הוא משרד עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין, יש לנו ניסיון רב בייצוג תיקי רשלנות רפואית, אצלנו תקבלו שירות מסור ואדיב, בכל תחומי הרשלנות הרפואית, גם של הניתוחים הלפרוסקופיים וגם של שאר הניתוחים או כל סוג אחר של רשלנות רפואית, של אבחון רפואי שגוי וכדומה. כמשרד עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין יש לנו ידע רב באחוזי נכות ביטוח לאומי טבלה ובדיני נזיקין בכלל. תוכלו להתייעץ אתנו בפרטיות ודיסקרטיות ובלי התחייבות. אנו מאמינים כי להיות עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין זה מחייב – מחייב לתת שירות אמין ומענה מקצועי ומהיר לבעיות של רשלנות רפואית או כל תחום אחר שתפנו אלינו.

עוד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין
עו”ד רשלנות רפואית מומלץ במודיעין זה רק אנחנו!

ייצוג רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button