רשלנות רפואית אסותא

רשלנות רפואית אסותא אשדוד

למרות הרמה הגבוהה של השירותים הרפואיים, רשלנות רפואית אסותא בהחלט יכולה להתרחש. ובמידה ונגרם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית, זכותכם להגיש תביעת פיצויים כנגד בית החולים. במאמר זה נזכיר מהם התנאים הבסיסיים להגשת התביעה, ומדוע חשוב לעשות זאת באמצעות עורכי דין רשלנות רפואית.

תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים אסותא אשדוד

רשלנות רפואית אסותא

תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים אסותא אשדוד היא לעולם אינה תביעה פשוטה, והיא נוגע באינספור דקויות משפטיות וסוגיות רפואיות.

אפשר לתת דוגמאות שונות למקרים של רשלנות רפואית:

  • ניתוח עיניים שבוצע בעין הלא נכונה.
  • התעכבות בביצוע ניתוח קיסרי.
  • מתן תרופה במינון לא נכון.
  • התעלמות ממצאים שנראה בבדיקות הדמיה ועוד.

עורך דין רשלנות רפואית אסותא

אם הרופאים היו אמורים לבצע ניתוח בעין ימין, אך עשו זאת בעין שמאל – זו כנראה הולכת להיות תביעה קלה. אך בפועל הדברים אינם שחור ולבן כמו בדוגמאות שאנו נותנים.

המקרים יכולים להיות מורכבים למדי, ובעיקרם פולמוס רפואי – משפטי לגבי כל החלטה רפואית וכל הליך שבוצע, כמו גם קושי להוכיח כי הנזק שנגרם הוא בהכרח תוצאה של הרשלנות. ולא אחת תביעות שכאלו מסתיימות בהסכמי פשרה.

ומסיבה זו, תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים אסותא אשדוד היא משימה עבור עורך דין בעל ניסיון משפטי בתחום זה, המחייב הכרות עם מושגים רפואיים, הליכים רפואיים ומדיניות משרד הבריאות.

רשלנות רפואית אסותא

רשלנות רפואית אסותא אשדוד

בית החולים אסותא באשדוד מעניק שירותי רפואה נרחבים ומתקדמים לתושבי האיזור, והוא כולל מרפאות, מכונים וחדרי ניתוח.
המרכז הרפואי פועל מאז שנת 2001, ומעניק שירותים למאות אלפי אנשים.
מידי שנה מתבצעים בו למעלה מ 5,000 ניתוחים בתחומי הכירורגיה הכללית, רפואת עיניים, אורולוגיה, גניקולוגיה, אף אוזן גרום ועוד.

בנוסף ישנן בדיקות דימות לרבות מכון CT, ועוד מגוון סוגי בדיקות בתחומים רפואיים שונים. בית החולים מעניק שירותים למבוטחי כל קופות החולים.

אף אחד אינו מטיל ספק במקצועיות בית החולים, ברמתו הגבוהה ובצוותים הרפואיים העובדים בו. אך טעויות הן דבר אנושי, ובהתחשב בהיקף ההליכים הרפואיים שמתרחשים בו מידי יום, לצערנו ישנם גם מקרים של רשלנות רפואית אסותא.

גם כאשר טעויות הן דבר אנושי, עדיין אין להשלים עם המצב. בית החולים ומשרד הבריאות חייבים תמיד לתחקר כל אירוע, ולקבוע נהלים ואף אמצעים טכנולוגיים שיסייעו למנוע מקרים שכאלו.

ובמידה והתבצעה רשלנות רפואית, מגיע לנפגעים פיצויים על הנזק שנגרם להם. יש לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית אסותא, ולהגיש את התביעה נגד בית החולים ומשרד הבריאות.

אסותא אשדוד רשלנות רפואית

אסותא אשדוד רשלנות רפואית

עכשיו אנו רוצים לדבר על כמה עקרונות חשובים לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית. אלו הם עקרונות משפטיים חשובים בכל המקרים של רשלנות רפואית, בין אם זו אסותא רשלנות רפואית או כל בית חולים אחר.

  1. הדבר הראשון הוא להוכיח כי התקיימה רשלנות, כפי שהיא מוגדרת בפקודת הנזיקין. הרשלנות יכולה להתרחש בשלבים שונים, כמו למשל רשלנות באבחון (שגרמה לאי זיהוי של מחלה או זיהוי שגוי) או רשלנות בעת ביצוע הליך רפואי ;למשל רשלנות בניתוח קיסרי או רשלנות רפואית בניתוח להוצאת גידול. 

לא פשוט להוכיח זאת; יש לאסוף את כל התיעוד הרפואי ולבחון את כל ההתנהלות של הרופאים וכל הצוותים הרפואיים, ולבחון האם התרשלו בתפקידם. יש הרבה תחום אפור, כי לא תמיד הדברים הם חד משמעיים.
  2. הדבר השני לצורך הגשת תביעת תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים אסותא אשדוד הוא הוכחת הנזק. ללא נזק, גם אם הייתה רשלנות, אין עילה להגשת תביעה. ומנגד, אם נגרם לכם נזק, זהו יכול להיות במסגרת הסיכונים הקיימים, ובפני עצמו הוא אינו הוכחה לרשלנות. תמיד יש לזכור לא כל הליך רפואי מסתיים בהצלחה.
  3. העיקרון השלישי הוא הוכחת הקשר בין הרשלנות לבין הרפואית לבין הנזק שנגרם לכם. גם כאן הדברים אינם מובנים מאליהם, ועלולים להיות קשים להוכחה. 
למשל, אם נגרם לכם נזק לכליות בעקבות מינון לא נכון של תרופות, עורכי הדין של בית החולים יחפשו אחר גורמים אחרים אשר עשויים להסביר את הנזק לכליות (כמו למשל הרגלי חיים שונים). כך הם יוכלו לעורר ספק לגבי הקשר בין הרשלנות לבין הנזק שנגרם לכם.

עורך דין רשלנות רפואית אסותא אשדוד נעזר בחוות דעת של רופא מומחה על מנת לנתח את התנהלות הצוותים הרפואיים, על מנת לאמוד את הנזק ועל מנת להוכיח את הקשר. כל תביעת רשלנות רפואית מחייבת חוות דעת של רופא מומחה, זאת מכיוון שהשופטים מחזיקים בידע משפטי, ולא ידע רפואי.

עורך דין רשלנות רפואית אסותא

רשלנות רפואית אסותא אשדוד

הוכחת הרשלנות, הנזק והקשר הסיבתי ביניהם מביאים איתם אתגרים, ולכן הגשת רשלנות רפואית אסותא מחייבת עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
יתר על כן, זוהי תביעה כנגד גופים חזקים ובעלי סוללת עורכי דין היודעת להדוף כל טענה. הם יהפכו כל אבן בניסיון לסתור את טענותיכם, לערער על הנזק שנגרם לכם ועל הקשר בין הרשלנות לבין הנזק.

בית החולים מביא עורכי דין מנוסים מטעמו, וללא עורך מטעמכם, הסיכוי לזכות בתביעה קטן מאוד.

עו“ד רשלנות רפואית אילן בנימיני מביא איתו את הניסיון הדרוש לתביעות רשלנות רפואית. למשרדינו ניסיון רב במגוון מקרי רשלנות בכל תחומי הרפואה, לרבות: רשלנות רפואית התקפי לב, הפרת סודיות רפואית, רשלנות רפואית ברפואת שיניים, רשלנות רפואית בדלקת קרום המוח ועוד.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

מאמרים נוספים..

עורך דין רשלנות רפואית ברחובות

עורך דין רשלנות רפואית ברחובות

עורך דין רשלנות רפואית ברחובות מעניק סיוע משפטי בעת הגשת תביעות רשלנות כנגד רופאים, רשלנות רפואית משרד הבריאות, בתי חולים, אנשי מקצוע ומוסדות שונים מהתחום הרפואי. טלפון לשיחה עכשיו תביעות רשלנות רפואית מתבצעות על סמך סעיף 35 לפקודת הנזיקין. סעיף זה מגדיר מהי רשלנות, והיא חלה גם על צוותים רפואיים. במידה ורופא

רשלנות רפואית תסמונת דאון

רשלנות רפואית תסמונת דאון

כאשר מדברים על רשלנות רפואית תסמונת דאון, זוהי בעצם רשלנות רפואית באבחון תסמונת דאון. והיא כמובן נמצאת תחת המטריה הגדולה של רשלנות רפואית בהריון ולידה. טלפון לשיחה עכשיו התסמונת היא תסמונת מולדת ואינה יכולה להיגרם כתוצאה מפעולה רשלנית של הצוותים הרפואיים, אך האבחון בזמן משנה את התמונה. מה זה תסמונת דאון תסמונת

שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית

רשלנות רפואית ושיתוק מוחין

רשלנות רפואית ושיתוק מוחין לעתים הולכים יחדיו, כלומר במקרים מסוימים מדובר בשיתוק בשיתוק מוחין אשר נגרם כתוצאה מרשלנות רפואית. אך עצם אבחנו של שיתוק מוחין הוא אינו הוכחה לרשלנות רפואית. היכולות הרפואיות, מתקדמות ככל שיהיו אינן יכולות למנוע כל מקרה. טלפון לשיחה עכשיו במאמר זה נסקור את הנושא ונביא דוגמאות למקרים של

רשלנות רפואית פיברומיאלגיה

רשלנות רפואית ופיברומיאלגיה

תביעות רשלנות רפואית ופיברומיאלגיה אינן תביעות שכיחות בנוף התביעות הרפואיות, אך בהחלט ישנם מקרים בהם ישנו חשש לרשלנות רפואית באבחון המחלה והצדקה להגשת תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית. טלפון לשיחה עכשיו פיברומיאלגיה, על פי ההגדרה של גורמי הבריאות בישראל,  היא כאב כרוני מפושט הבא לידי ביטוי בצורה עזה. זהו אינו כאב נקודתי,

רשלנות רפואית דלקת קרום המוח

רשלנות רפואית בדלקת קרום המוח

רשלנות רפואית בדלקת קרום המוח עלולה לגרום לתוצאות לפגיעות קשות, ובכללן גם מותו של החולה. כמו בכל מחלה ובכל תחומי הרפואה, עלולים להיות כשלים שהם תוצאה של רשלנות. ובמידה והתרחשו, זוהי עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית. במידה ונפגעתם, או אחד מיקירכם, מדלקת קרום המוח, וישנו חשד כי מדובר במקרה של רשלנות רפואית

רשלנות רפואית לוקמיה

רשלנות רפואית ולוקמיה

רשלנות רפואית ולוקמיה עלולים להוביל לסיבוכים רפואיים קשים, ואף לפטירתם של החולים. ובעקבות כך, אלו עשויות להיות עילות להגשת תביעת פיצויים רשלנות רפואית לוקמיה. במאמר זה נסקור עילות להגשת תביעת רשלנות רפואית סרטן הדם. טלפון לשיחה עכשיו חשוב לזכור כי מחלת הסרטן היא מחלה קשה מאוד. הצלחת הטיפולים אינה מובטחת, זאת למרות

עורך דין רשלנות רפואית בטיפול שיניים

עורך דין רשלנות רפואית בטיפול שיניים

רשלנות רפואית ברפואת שיניים היא תופעה לא נעימה ועלולה אף להיות מסוכנת ומזיקה. כל אדם כמעט, גם מי שבריא באופן כללי, מבקר לעתים קרובות אצל רופא השיניים. או לדוגמה, ילד שנפל ברחוב ושבר את שיניו עשוי להזדקק לביקור דחוף אצל רופא השיניים (והוא זכאי כמובן להגיש תביעת נזיקין נגד העירייה). אם הרופא

רשלנות ניתוח בבית חולים

רשלנות ניתוח בבית חולים

בית החולים מחויב לביטחונכם האישי והרפואי. נקודה. בין אם מדובר בביקור רפואי בן כמה שעות ובין אם מדובר באשפוז קצר או ממושך. ולא משנה האם מדובר בכשל שנגרם עקב טיפול אקטיבי כגון בשל רשלנות ניתוח בבית חולים שגרמה לזיהום ולמחלה חמורה של השוהה בבית החולים או בשל חוסר בטיפול מתאים. אם נפגעתם

תביעת רשלנות רפואית דוגמא 2

מקרים של רשלנות רפואית

מתלבטים לגבי תביעה על מקרים של רשלנות רפואית? מתי ניתן ואפשרי לתבוע? מתי זה נועד לכישלון? ובכלל איך להוציא את הפיצוי המגיע לכם לאחר שהצוות הרפואי נכשל באי מתן טיפול מקצועי ומהימן. במאמר הנוכחי תקראו את הדברים שחובה לדעת לפני שניגשים לתביעה על רשלנות רפואית, כדי שהתביעה תהייה יעילה ותביא תוצאות. טלפון

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים מטפלים בכל התביעות הקשורות לרשלנות בהליכים רפואיים. לצערנו הרב ישנם מקרים בהם מתבצעות טעויות וכשלים שונים בהליך הרפואי, בעקבותיהן נגרם נזק ויש צורך לחפש עורך דין מומלץ לרשלנות רפואית. ישנם מקרים שונים של רשלנות רפואית, כמו למשל טעויות באבחון, או רשלנות בהליך רפואי. כשלים שכאלו יכולים לגרום למטופלים

רשלנות רפואית תביעה

רשלנות רפואית תביעה

האם המקרה שלכם הוא מקרה של רשלנות רפואית? במידה וכן, כמה שנים לאחור ניתן לתבוע על רשלנות רפואית? מה עלות רשלנות רפואית תביעה, ומה הסיכויים לזכות בתביעה שכזאת? שאלות אלו הן שאלות שעולות שוב ושוב על ידי מי שחווה על בשרו מקרה של רשלנות רפואית או טיפול רפואי שלא הצליח. טלפון לשיחה

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין רשלנות רפואית במרכז מעניק סיוע משפטי לכל מי שנפגע מרשלנות רפואית או חושש שנגרם לו נזק בגלל רשלנות רפואית.  טלפון לשיחה עכשיו נושא הרשלנות הרפואית הוא נושא מורכב. בישראל אין חוק העוסק ברשלנות רפואית, אך ניתן לתבוע על רשלנות רפואית בהתאם לפקודת הנזיקין.  כיצד נבחר עורך דין רשלנות רפואית  בחירה

ייצוג רשלנות רפואית אסותא

עורך דין אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

בתקשורת
השאירו פרטים
עורך דין רשלנות רפואית אסותא מומלץ
המלצות
מאמרים
רוצה לבדוק אם יש לך קייס?
חווית רשלנות רפואית ונותר נזק?
יתכן ומגיע לך מיליוני שקלים פיצויים! *
אל תוותרו על בדיקת המקרה!
שכר טרחה רק במקרה של הצלחה!

משרדנו יעניק לכם ייעוץ ראשוני טלפוני חינם

*כפוף לנסיבות המקרה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button דילוג לתוכן