רשלנות ניתוח בבית חולים

רשלנות ניתוח בבית חולים

בית החולים מחויב לביטחונכם האישי והרפואי. נקודה. בין אם מדובר בביקור רפואי בן כמה שעות ובין אם מדובר באשפוז קצר או ממושך. ולא משנה האם מדובר בכשל שנגרם עקב טיפול אקטיבי כגון בשל רשלנות ניתוח בבית חולים שגרמה לזיהום ולמחלה חמורה של השוהה בבית החולים או בשל חוסר בטיפול מתאים. אם נפגעתם בבית החולים והנזק נגרם כתוצאה מרשלנות של צוות בית החולים, אתם צריכים לקבל פיצוי על כך. אין על כך חולק. השאלה היא אם כל עורך דין יכול להצליח בתביעה שכזו.

רשלנות ניתוח בבית חולים: החלטתם לתבוע את בית החולים – האם כל עורך דין יכול להצליח?

יותר ויותר אנשים שנפגעו כתוצאה מרשלנות בבית החולים רוצים לתבוע את בית החולים אך נרתעים עקב כך שמדובר בגוף עוצמתי בעל סמכויות וליווי משפטי הדוק. האם זה נשמע לכם מוכר? האם גם אתם נפגעתם מניתוח רשלני בבית החולים ומתלבטים האם כדאי לכם לתבוע את בית החולים? והאמת, אם ברור מראש שפסק הדין יהיה מוטה לטובת בית החולים הוא רק יסב לכם נזק – במאמר שלפניכם נדון איזה עורך דין יכול לטפל בתביעה נגד בית החולים על רשלנות רפואית בניתוח גב וכדומה.

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

השאלה הראשונה שנשאלת במקרה זה היא האם עורך הדין יודע איך להוכיח שהנזק נוצר כתוצאה מסטייה של צוות בית החולים מנורמות הטיפול המקובלות. כי כדי להתמודד מול גוף גדול בעל משאבים רבים והמעסיק משפטנים בשכר צריכות ההוכחות להיות מוצקות ועל עורך הדין להשיג חוות דעת רפואית חד משמעית וחזקה.

שאלה נוספת היא מה קורה כאשר בית החולים אינו מספק את המסמכים הרלוונטיים ואת מסמכי התיעוד העשויים להעיד על הרשלנות שגרמה לנזק, או יותר גרוע אם בית החולים מנסה להעלים מסמכים (בטענה שלא מוצאים את התיק וכדומה). השאלה היא האם יש לעורך הדין את הפרקטיקה והניסיון מה לעשות במקרים אלו, או לחילופין את המעמד שיגרום לצוות בית החולים להירתע ממנו בטרם הם עושים צעד בלתי מחושב.

רשלנות ניתוח בבית חולים
איזה עורך דין יכול להצליח בתביעת רשלנות רפואית של ניתוח בבית חולים

רשלנות רפואית עקב זיהומים נרכשים בבית חולים

כמו כן, אם מדובר במקרה ספציפי של רשלנות רפואית עקב זיהומים נרכשים בבית חולים, בעיה שכמעט הפכה למגיפה בתקופה האחרונה, כדי לתבוע את בית החולים על רשלנות באופן יעיל, צריך עורך הדין להתמצא בנבכי החוק, מתי וכיצד אפשר להוכיח שהזיהום נרכש בבית החולים וכמו כן מתי ואיך ניתן לקבוע שהטיפול בזיהום היה כושל, כי ברוב המקרים לא תובעים את בית החולים על עצם ההידבקות בזיהום אלא על טיפול לא מתאים או היעדר טיפול מתאים בזיהום.

ואם נגענו כבר בנושא נפרט את חלק מהסיכונים הרבים העלולים להיגרם כתוצאה מרשלנות רפואית עקב זיהומים נרכשים בבית חולים. זיהומים אלה גורמים לעלייה בתמותת המאושפזים, לתחלואה קשה יותר, להתרבות חיידקים עמידים ולירידה באפקטיביות של הטיפול.

רשלנות רפואית עקב זיהומים נרכשים בבית חולים
רשלנות רפואית עקב זיהומים נרכשים בבית חולים – סוגיה בפני עצמה

משרד הבריאות רשלנות רפואית

לסיכום, יותר ויותר אנשים שנפגעו כתוצאה ממשרד הבריאות רשלנות רפואית בבית החולים רוצים לתבוע את בית החולים אך נרתעים עקב כך שמדובר בגוף עוצמתי בעל סמכויות וליווי משפטי הדוק. וכמו שיכולתם לראות במאמר, כדי שתהיו רגועים יותר ביעילות של הליך התביעה, חשוב לשכור שירותי עורך דין בעל ניסיון בתחום שיודע להביא הוכחות תקפות שיתקבלו על לב השופטים וכן שיודע את נבכי החוק ושיש לו את הפרקטיקה והניסיון להתמודד עם המשפטנים הממולחים של בית החולים.

עד כאן הצגנו בפניכם 3 טיפים כיצד לשכור עורך דין נכי צה”ל ולהיות בטוח שהוא יעשה את עבודתו נאמנה ויגדיל את הסיכויים להצלחת תביעת משרד הבריאות רשלנות רפואית. כעת הגיע תורכם, עכשיו הבמה כולה שלכם. אתם מוזמנים להוסיף לנו מניסיונכם?

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים.

משרד הבריאות רשלנות רפואית
חשוב לשכור עו”ד שיודע להתמודד נגד משרד הבריאות ורשלנות רפואית של בית החולים

טיפים לתביעת והוכחת רשלנות רפואית

הצעד הבא שלכם לתביעה מוצלחת נגד בית החולים או לתביעה להחמרת מצב נכות כללית הוא לשכור שירותי עורך דין מומחה ובעל ותק בתחום הספציפי של הרשלנות הרפואית.

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית לתביעות והוכחת רשלנות רפואית? כנסו למאמרים הרבים בנושא באתרנו. לתביעת רשלנות ניתוח בבית חולים וכן לתביעת נזיקין נגד עיריות או כל סוג אחר של רשלנות בבית החולים המצריכה הוכחת רשלנות רפואית צרו עמנו קשר.

הוכחת רשלנות רפואית
הדרכה מעשית לתביעה והוכחת רשלנות רפואית

ייצוג רשלנות ניתוח בבית חולים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות ניתוח בבית חולים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button