עורך דין תביעות משרד הביטחון

טופס הכרה נכה צהל

עורך דין תביעות משרד הביטחון מעניק לכם ייצוג בתביעות פיצויים כנגד משרד הביטחון ומלווה אתכם בכל ההליך המורכב. הליך אשר עשוי לכלול ועדות רפואיות והרבה מאוד בירוקרטיה.

אנשים אשר נפצעו או חלו במהלך שירותם הביטחוני יכולים להגיש תביעות נגד משרד הביטחון. תביעות המעניקות להם זכויות שונות וטיפולים שיקומיים. זה מתייחס לחיילים בסדיר, אנשים בקבע ואנשי מילואים. ואין הכוונה אך ורק לשירות צבאי, אלא כל כוחות הביטחון כמו למשל המשטרה, השב“כ, המוסד ועוד. אך כמובן שהנושא מורכב מאוד, כל מקרה הוא ייחודי. כמו כן בשנת 2017 נכנס תיקון חדש ומשמעותי לחוק הנכים, תיקון זה שינה הרבה מאוד דברים באופן שבו מתנהלות התביעות. במסגרת התיקון, תביעות רבות מטופלות היום על ידי המוסד לביטוח לאומי ולא על ידי משרד הביטחון. מסיבה זו בכל מקרה של חבלת שירות או מחלת שירות, יש קודם כל לפנות לעזרה משפטית.

כאשר מחפשים עורך דין תביעות משרד הביטחון חשוב שזה יהיה עורך דין המנוסה בנישה הזו. כלומר עורך דין המכיר לא רק את החקיקה, אלא האופן שבו עובדת המערכת.

חשוב מאוד שזה יהיה עורך דין המלווה אתכם באופן אישי בכל ההליך מתחילתו ועד סופו. במקרים רבים מדובר בהליך דיסקרטי הדורש טיפול אישי מסור. עורך דין משרד הביטחון ילווה אתכם במילוי טופס הכרה נכה צהל וכל ההליכים המתלווים לכך.

טופס הכרה נכה צהל

התיקון לחוק הנכים

החל מ 27.4.2017 נכנס לתוקפו תיקון חדש לחוק הנכים, תגמולים ושיקום. מהות התיקון היא הפרדה בין החיילים בשירות סדיר, לבין אנשי הקבע.

תיקון 29 לחוק הנכים מצמצם את מספר המקרים בהם אנשי קבע יכולים לזכות בהכרה כנכי צה“ל. החוק מגדיר מהי ”חבלת שירות“ בצורה מצומצמת – חבלה שנגרמה בפעילות מבצעית או באימון לפעילות מבצעית, או באירוע שאופיו, מהותו ונסיבותיו ייחודיים לשירות הצבאי. כתוצאה משינוי זה, מקרים רבים שבעבר נחשבו כחבלת שירות, כיום נחשבות לתאונות עבודה. כלומר במקום לתבוע את משרד הביטחון עליכם לתבוע את המוסד לביטוח לאומי.

חשוב מאוד לפנות ל עורך דין תביעות משרד הביטחון על מנת להצליח להוכיח כי החבלה עונה על התנאים המוגדרים בחוק ונחשבת לחבלת שירות.

טופס הכרה נכה צהל

כל תביעה נגד משרד הביטחון מתחילה במילוי טפסים. למעשה אין טופס רשמי המכונה ”טופס הכרה נכה צהל“. מדובר בטופס הכרה בזכות, וגם כאן ישנם שתי גרסאות, תלוי בנסיבות המקרה:

טופס הגשת תביעה בגין חבלה – טופס זה מיועד לתביעה במקרה שאדם נחבל בזמן ועקב שירותו הצבאי. הטופס מתייחס לשירות חובה, קבע, מילואים או כל כוחות הביטחון האחרים כמו המשטרה, השב“ס, משמר הכנסת וכו‘. במקביל למילוי הטופס יש למלא טופס ויתור סודיות רפואית.

טופס הגשת תביעה בגין מחלה – טופס זה מיועד לתביעה במקרה שאדם חלה בזמן ועקב שירותו הצבאי. באופן דומה לטופס הגשת תביעה בגין חבלה, גם טופס זה מתייחס לכל סוגי השירות הביטחוני. גם כאן נדרש לחתום על טופס ויתור סודיות.

אין צורך שתהיו מודאגים יותר מידי לגבי הטפסים. קודם כל פנו לייעוץ משפטי במשרדינו, ואנו כבר ננחה אתכם ונסייע לכם במילוי הטפסים הנכונים והגשת התביעות. אל תנסו להתמודד נגד מערכת גדולה כמו משרד הביטחון ללא עזרתו של עורך דין. הליך תביעה משרד הביטחון דורש עורך דין מנוסה המכיר את המערכת.

עורך דין תביעות משרד הביטחון

עורך דין תביעות משרד הביטחון

זקוקים לעורך דין מומחה לתביעות נגד משרד הביטחון, הגעתם אל המקום הנכון. לעורך דין אילן בנימיני ניסיון רב בייצוג של נכי צהל ואנשי כוחות הביטחון. יש לנו ניסיון רב בייצוג לקוחות מכל רחבי הארץ, אנשי כוחות הביטחון שנפצעו או חלו במהלך שירותם הביטחוני.

לכל מי שנפגע מגיעות זכויות, אך לצערנו הרב במקרים רבים יש להילחם על מנת לקבל את אחוזי הנכות וכל הזכויות. אנו יודעים כיצד להתנהל מול משרד הביטחון והוועדות הרפואיות, כולל מקרים שבהם יש צורך בהגשת ערעורים לבית המשפט. אנו נעניק לכם ייצוג בתביעות נכי צה“ל, ייצוג בוועדות הרפואיות, תביעות פוסט טראומה, ערעורים בפני וועדה רפואית עליונה, תביעות נכות מוסבת והחמרת מצב, נפגעי פעולות איבה ומשפחות שכולות. אנו מעריכים מאוד את שירותכם הביטחוני ותרומתכם לביטחון המדינה, אנו נעשה הכל על מנת לסייע לכם בכל הכלים המשפטים העומדים לרשותנו.

הוראות הגעה למשרדינו תוכלו למצוא בגוגל מפות

ייצוג עורך דין תביעות משרד הביטחון

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין תביעות משרד הביטחון מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button