עורך דין משרד הביטחון

עורך דין משרד הביטחון

שכר טרחה של עורך דין משרד הביטחון זו הוצאה שחוזרת. קבלו כאן טיפים מעו”ד רשלנות רפואית מודיעין לתביעות צבאיות נגד משרד הביטחון. וגם – מי יכול לתבוע את משרד הביטחון.

מהו סוד ההצלחה של עורך דין משרד הביטחון

מתוך ניסיוננו בתביעות משרד הביטחון אנו נותנים ליווי עורך דין משרד הביטחון מתחילת התיק ועד סופו, בכל שלבי התביעה ואף לאחר מכן. זה טוב  גם לבניית אמון ביננו – מספקי שירות עורך דין משרד הביטחון – לבין הלקוח, וגם מוסיף לדיסקרטיות הנדרשת בעניינים אלה. בתור עורך דין משרד הביטחון יש לנו יתרון שאנו מתמחים בוועדות רפואיות, בדיני נזיקין ובפרט ברשלנות רפואית. יש פרטים שהם בעלי משמעות בתביעה נגד משרד הביטחון שמצריכים עורך דין בעל ניסיון בנישה ספציפית זו, כגון התיקון בחוק בעניין תביעה נגד משרד הביטחון על הפרדה בין תביעה של אנשי קבע לבין חיילים בשירות חובה.

עורך דין משרד הביטחון
עורך דין משרד הביטחון. התקשר אלינו ותהייה חלק מההצלחה!

שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון

תביעת נכות נגד משרד הביטחון מגישים לקצין התגמולים ביחידה לתביעות של משרד הביטחון. אפשר להגיש את התביעה באופן עצמאי או באמצעות מש”קית נפגעים ביחידה אך לא רבים יודעים שתביעה שמגישים לקצין התגמולים היא תביעה משפטית לפי כל הגדרה ולכן שווה להשקיע שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון, כי ייעוץ וליווי משפטי הם קריטיים להצלחת התביעה. זאת ועוד, כשאתם משלמים שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון אתם יודעים שיש מישהו שעובד (שטורח…) בשבילכם, וזה לא על חשבון זמנכם היקר. שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון זה לא עלות, זו הוצאה שחוזרת. ניתן לתבוע את משרד הביטחון גם על רשלנות רפואית בניתוח מעקפים או כל נזק רפואי אשר לדעתם נוצרה מרשלנות רפואית.

שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון
שכר טרחה עורך דין משרד הביטחון סביר בהחלט

מי זכאי לייצוג של עו”ד לתביעות נגד משרד הביטחון

עו”ד לתביעות נגד משרד הביטחון מייצג חיילים ואנשי קבע, וכן שוטרים ואנשי ביטחון שנפגעו או חלו במהלך ובגין שירותם הביטחוני. עו”ד לתביעות נגד משרד הביטחון מסייע בידם להגיש תביעה לקבלת קצבת נכות. כל מי שנפגע במהלך השירות מומלץ שיפנה לעו”ד לתביעות נגד משרד הביטחון ולהתייעץ עמו בדבר הסיכוי לקבל קצבת נכות לאור פציעתו, לאחר מכן להכנה לוועדות רפואיות וכו’. וגם אם משרד הביטחון יפסוק בשלילה עדיין ניתן להגיש ערעור נגד משרד הביטחון. סכום הפיצויים בדומה לפיצויים על רשלנות רפואית בניתוח קטרקט, תלוי בגילו של הנפגע, במקום החבלה או הפציעה, בחומרתה וכו’. אנו נשמח לייעץ לכם על כל שאלה או בעיה.

עוד לתביעות נגד משרד הביטחון
למי נותן עו”ד לתביעות נגד משרד הביטחון הגנה?

חינם מניסיוני בתור עורך דין לתביעות צבאיות

טיפים מניסיוני כעורך דין לתביעות צבאיות כיצד להיערך לתביעת נכות ממשרד הביטחון:

  • אם נפגעת במהלך השירות והוזמן אמבולנס התפנה/י באמבולנס ואל תדחה/י אותו.
  • אם במהלך הפינוי או לפניו נדרשת לחתום על מסמך כלשהו לא לחתום לפני שתוודא/י (הנפגע/ת או המלווה) שהוא רשם את כל פרטי האירוע – מקום התאונה והנסיבות, כמו כן אם הנפגע איבד את ההכרה הוא חייב לציין זאת.
  • אם התאונה לא הייתה בחומרה כזאת המצריכה הזמנת אמבולנס יש לפנות באופן מידי למרפאת היחידה או לחדר מיון בבית חולים קרוב.

מילוי ההוראות הנ”ל יסייעו בידי עורך דין לתביעות צבאיות לגבש את התיק המשפטי באופן המיטבי ביותר כלפי התובע – הנפגע. ולסיום – התייעצו רק עם עורך דין לתביעות צבאיות בעל ניסיון בתחום וכן לגבי רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה.

עורך דין לתביעות צבאיות
טיפים חינם מניסיוני כעורך דין לתביעות צבאיות

ייצוג עורך דין משרד הביטחון

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין משרד הביטחון מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button