ביטוח לאומי סיעוד

ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף

ביטוח לאומי סיעוד החמרה במצב לאחר וועדה, האם אפשר לקבל ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף והאם זה במקום מטפלת לאדם סיעודי מכבי או מטפלת לאדם סיעודי כללית? מידע על ביטוח לאומי סיעוד רמות שונות ומה ביטוח לאומי סיעוד רמה 1 נותנת לעומת רמה 6 וכדומה.

ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף

ביטוח לאומי סיעוד החמרה
ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף

החלפת ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף הוא  אפשרי בהתאם אל רמת דרגת הגמלה – ביטוח לאומי גמלה משתנה. יש לבדוק שיש עו”ד המתמקצע בכל הקשור אל ביטוח לאומי, על מנת להשיג את הטוב ביותר עבורך. עורך דין בתחום זה לרוב יהיה בקיא בכל הקשור אל מטפלת לאדם סיעודי מכבי או מטפלת לאדם סיעודי כללית ובפיצוי חברות הביטוח. לעתים לאחר זמן מסוים מקבלת הדרה של גמלת הסיעוד יש המרת המצב הרפואי ולכן חשוב להכיר בתחום ביטוח לאומי סיעוד החמרה והזכויות בהתאם לכך. כאשר ישנה החמרה חשוב לבדוק את המצב מחדש ולקבל הערכת מצב בשנית על מנת להגדיל את רמת הקצבה.

ביטוח לאומי סיעוד החמרה

כאשר ישנה החמרת מצב ניתן להגיש בקשה אל הביטוח לאומי המפרטת את החמרת המצב הרפואי על מנת להגדיל את שיעור הגמלה אליה המבקש זכאי. זאת במידה ומקבל הגמלה לא מקבל כבר את מרב הגמלה האפשרי בהגדרת חוק סיעוד אלא רק שיעור חלקי, והתרחשה התדרדרות במצב שלו. לבקשה צריך לצרף מסמך אישור רלוונטי המפרט את ההחמרה במצבו ולכן חשוב לא לפנות בבקשה זו אם אין עילה רלוונטית ולא התרחשה החמרה. חשוב לפני שמגישים בקשה לעבור ייעוץ ולהגיש את הבקשה באופן מקצועי ויסודי.

ביטוח לאומי סיעוד רמות

מטפלת לאדם סיעודי כללית
מטפלת לאדם סיעודי מכבי

משרדנו עוסק בכל הקשור אל ביטוח לאומי והמרות של ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף כמו כן ביטוח לאומי סיעוד רמות שונות וכיצד להגיע ממצב של  ביטוח לאומי סיעוד רמה נמוכה לרמה גבוה של גמלה. בין אם לקחת עו”ד ייצוג נכי צה”ל או עורך דין ביטוחים יש לראות כי האדם שייצג אותך בתביעה הוא גם זה שסגרת מולו. משרדנו הוא משרד בוטיק מה שמאפשר לתת לכל לקוח יחס אישי וזמינות גבוהה, וזאת בשונה ממשרדי עריכת דין גדולים בהם לרוב המתמחים הם המטפלים בפועל בתיק שלך. אנו מייצגים תיקים גם כנגד חברות הביטוח על פי הפוליסה שלך ומיצגיים נפגעים ממחלות או תאונות וכדומה בתביעות נגד חברת הביטוח או נגד המוסד לביטוח לאומי ומוסדות נוספים הקשורים לבריאות.

יש לעמוד בתנאים אלה: יש להיות תושבי ישראל ובגיל הפרישה המאפשר לקבל קצבה סיעודית. הזכאות תקבע על פי רמת הגמל של מבקש הקצבה ותהיה תואמת גם חמצב הנפשי של המבקש. יהיה על המועמד לקצבה להבדק על ידי אחות ביטוח לאומי, האם מסוגל האדם להתלבש לבד להתפנות לבד, לאכול, להתרחץ לבד וכדומה. יש לבדוק האם הוא מקבל עזרה מגוף אחר? האם הוא בביתו או במוסד? והאם הוא זקוק להשגחה מתמדת או חלקית? על מנת לקבל קצבת סיעוד יש להיות בגיל המתאים לכך שהוא 67 שנים לגברים וגיל הפרישה לנשים הוא 62 שנים.

 

משרדנו נותן גם מידע בכל הקשור אל עורך דין רשלנות רפואית מחיר ומידע וכל הקשור אל ביטוחים. כאשר עומדים מול גופים או מוסדות גדולים ובעיקר כאשר

ביטוח לאומי סיעוד גמלה בכסף
ביטוח לאומי סיעוד החמרה

נמצאים במצב נפשי או פיזי שאינו טוב, ישנה תחושה של חוסר אונים אל מול הבירוקרטיה והכמות של המסמכים הנדרשים, הסרובים והערערים שיש להגיש. תהליכים אליו גורמים לאדם הזקוק לסיוע לוותר עליו עקב תשישות של מלחמה מול המערכת. המטרה שלנו היא לעזור לך להגיע אל מיצוי הזכויות שלך ולא לוותר. למרות הקושי שתהליך זה יכול להביא עימו יש לזכור שזה משתלם. קצבה תלווה אותך לאורך זמן ותספק את העזרה הסעודים לה אתה או אדם קרוב אליך זקוק. המטרה שלנו היא להביא את התוצאות הטובות ביותר עבורך כך שהביום יום תורגש הקלה גדולה ויהיה אפשרי לתפקד באופן מכבד ורגוע.

 

ייצוג ביטוח לאומי סיעוד

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין ביטוח לאומי סיעוד מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button