תביעות סיעוד

תביעת סיעוד

תביעות סיעוד יש להגיש בליווי עורך דין תביעות ביטוח על מנת לוודא כי זכויותיך מתממשות. בין אם מדובר על תביעת סיעוד ביטוח לאומי תביעת סיעוד הראל תביעת סיעוד כלל או תביעת סיעוד מכבי, כך או כך יש לוודא שחברות הביטוח השונות יעמדו במחויבות שלהם כלפיך.

תביעות סיעוד עו”ד בנימיני

תביעת סיעוד ביטוח לאומי
תביעת סיעוד ביטוח לאומי

לא פעם קורה שאף בחברת ביטוח מתנהלות תביעות שנמרחות לאורך זמן. תביעות סיעוד הראל כמו גם תביעות סיעוד כלל ועוד יכולות להתבצע באופן יסודי בעזרת עורך דין המתמחה בכך. לא פעם תביעת סיעוד נופלת מפני שהתובע מרים ידיים מול קושי ההליך והסרבול הבירוקרטי וחבל שכן תביעת סיעוד ביטוח לאומי המנוהלת כראוי יכולה לספק לתובע תוצאות מיטיבות היכולות לשנות את חיי היום יום שלו וההתנהלות בהם.

כאשר מדברים על תביעת ביטוח הרוב חושבים על תאונות אך עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח צריך להכיר את נושא התביעות הסעודיות על בוריו. חשוב להבין כי ביטוחים סיעודיים הם מוצר חיוני וחשוב להבטחת תמיכה כלכלית במקרים בהם אדם נקלע למצב רפואי קשה. הבעיה היינה שלא פעם חברות הביטוח דוחות את התביעות לביטוח הסיעודי המוגשות אליהם תוך נטייה להשתמש בכל האמצעים והכלים שברשותם כגון הפעלת חוקרים פרטיים כנגד החולה הסיעודי ושימוש במומחים רפואיים מטעמם. תביעות מסוג זה הן דרך להילחם על הזכות של התובע לתנאים להם הוא ראוי.

תביעת סיעוד עם משרדנו

תביעת סיעוד מסוג מתחדשת
תביעות סיעוד עורך דין

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ויחד אתכם עושים את כל המהלכים הנדרשים על מנת לצלוח את תביעת סיעוד ולמשרדנו ניסיון רב בתביעות שנדחו, עם הצלחות רבות. אנחנו לא מתרגשים מדחיות תביעות למתן סיעוד על ידי חברות הביטוח. לא פעם מקבלים דחייה של תביעות ביטוח הראל, כלל, מכבי וכו.. ואנו מכירים היטב את דרכי ההתמודדות. אם אנחנו נגיע למסקנה כי דחיית התביעה הסיעודית אינה מוצדקת, אנו נילחם עבורך וגם רוב הסיכויים שננצח בבית המשפט. עו”ד ביטוח המתמחה בנושא תביעות ביטוח יוכל לשקף לך את סיכוייך לפי מצבך הספציפי.

כשאדם מגיע למצב סיעודי קיימים קריטריונים שנקראים מבחני ADL לבחינת המצב הסיעודי. לרוב מדובר בפעולות יומיומיות שהאדם הסיעודי אינו מסוגל לבצע במלואם או בחלקם. כך למשל, בודקים את נושא הרחצה, ההלבשה, אכילה ושתייה, ניידות, שליטה על סוגרים או מצבים של מחלות דמנציה (תשישות נפש).  הבעיה היינה שמי שבודק את החולה הסיעודי הנם מומחים מטעם חברת הביטוח והרבה פעמים בדיקותיהם נמצאות כסותרות את המסמכים הרפואיים או המצב בפועל של האדם הסיעודי.

המלצתנו היא שעורך דין יגיש בשם הנפגע את תביעת הסיעוד. עורך דין מומחה לתביעת סיעוד  ידע לפקח ולבקר האם הבדיקה של חברת הביטוח נעשתה כראוי כבר בתחילת הדרך. יחד עם זאת, גם אם אדם פונה לתביעת סיעוד בין אם מדובר בתביעת סיעוד לחברת ביטוח פרטית או דרך קופת החולים (שגם שם חברות הביטוח הן הגורם המבטח ולא הקופה עצמה) ותביעת הסיעוד נדחתה, אנו בהחלט ממליצים שלא להרים ידיים ולפנות לייעוץ משפטי ובחינת המקרה.

תביעת סיעוד כלל ראשון

תביעת סיעוד
תביעות סיעוד

חשוב להגיש את כל המסמכים והמידע הנדרש כראוי על מנת למנוע מצב בו שילמת במשך שנים לחברת הביטוח שלך ובשעת הצורך אתה מוצא עצמך במצב סיעודי מבלי שקיבלת מענה הולם, למעשה 30% מתביעות סיעוד אל חברת הביטוח נדחות על ידיהן בכל שנה. על מנת להגיש ערער על החלטות חברת הביטוח שלכם כדאי ללכת על פי הנחיות עורך דין רשלנות רפואית המתמחה בתביעות סיעוד ביטוח לאומי וחברת הביטוח האישית שלך.

אנו מטפלים בכל סוגי התביעות כולל תביעת סיעוד מסוג מתחדשת ועוד. לרוב הנחיות עו”ד שלך יכללו הצגת חוות דעת של רופאים ומתן ליווי בכל שלב עד להשגת החומר הנדרש. אנחנו מספקים ייעוץ ליווי והכוונה ללקוחותינו מהרגע הראשון ועד מימוש הזכויות להם זכאים.

תביעת סיעוד | תביעת סיעוד ביטוח לאומי | תביעת סיעוד הראל | תביעת סיעוד מסוג מתחדשת | תביעת סיעוד כלל | תביעת סיעוד מכבי

ייצוג תביעות סיעוד

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין תביעות סיעוד מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור