רשלנות רפואית תביעה

רשלנות רפואית תביעה

האם המקרה שלכם הוא מקרה של רשלנות רפואית? במידה וכן, כמה שנים לאחור ניתן לתבוע על רשלנות רפואית? מה עלות רשלנות רפואית תביעה, ומה הסיכויים לזכות בתביעה שכזאת? שאלות אלו הן שאלות שעולות שוב ושוב על ידי מי שחווה על בשרו מקרה של רשלנות רפואית או טיפול רפואי שלא הצליח.

כל מה שרציתם לדעת על רשלנות רפואית תביעה

רשלנות רפואית היא רשלנות של רופא, אחות או כל אחד אחר מהצוות הרפואי שאמור לטפל בחולה, שהתרשל/ו במילוי תפקידו או תפקידם. ואיזו פעולה (או אי פעולה) ניתן להגדיר כרשלנות רפואית? על פי ההגדרה, אם נותן השירות הרפואי לא נקט במידת הזהירות שאדם סביר היה נוקט במקרה דומה או שלא השתמש במיומנות מינימלית שכל רופא אחר היה משתמש בנסיבות אלו הרי שמדובר ברשלנות רפואית.

באופן כללי ניתן לומר שרופא או כל נותן שירות רפואי שלא נהג בזהירות מספקת וכתוצאה מכך נגרם נזק גופני למטופל זה רשלנות רפואית. זו הגדרה חלקית כמובן, ישנם מקרים נוספים שיכולים להיכלל בהגדרה של רשלנות רפואית, אך לפחות נתנו הגדרה די רחבה שיכולה לתת כיוון מחשבה ראשוני לאנשים שרוצים לדעת אם המקרה שלהם נכלל בהגדרה זו.

רשלנות רפואית תביעה
הגדרה של רשלנות רפואית המצדיקה תביעה

תביעת רשלנות רפואית דוגמא

רופאים שנתבעים על רשלנות רפואית זה מחזה די נפוץ בבית המשפט. אם זה רופאי משפחה, מנתחים ועוד. התביעה היא תביעה נזיקית על שירות שלא ניתן כראוי. וכאמור תביעה משפטית בעניין דורשת פיצוי על נזק גופני שנגרם לתובע, לפעמים גם לא נדרשת הוכחת נזק בתביעות אלו. ברשלנות רפואית דוגמאות הן רבות, ביניהן רשלנות רפואית בעת מעקב הריון, לאחר טיפול רשלני שגרם נזק לעובר, לאם או למהלך הלידה. גם בדיקות שנעשו במהלך ההיריון ללא צורך רפואי יכולות להיחשב כרשלנות רפואית, או קביעה של רופא על הצורך בהפלת העובר ולבסוף התברר שהרופא הסתמך על דיאגנוזה לא נכונה ולא היה צורך אמיתי בהפלה.

מקרים נפוצים נוספים של תביעות רשלנות רפואית הן מקרים של ניתוח שבו המנתח לא הבהיר לפציינט טרם הסכמתו לניתוח את כל ההשלכות והסיכונים של הניתוח. גם אבחון לא נכון של תוצאות בדיקות רפואיות עשויות להוות עילה לתביעת רשלנות רפואית דוגמא אם הבדיקות הצביעו על בעיה והרופא לא התריע או מצב הפוך – שלא הייתה בעיה רפואית והרופא קבע כי ממצאי הבדיקות מראות על בעיה.

תביעת רשלנות רפואית דוגמא
תביעת רשלנות רפואית דוגמאות למקרים

מייסד ומנהל המשרד הינו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית

על כל טעות רפואית שגרמה לנזק ניתן לפחות לבדוק את האופציה של תביעה על רשלנות רפואית. ומי שמטפל בענייני רשלנות רפואית צריך להיות עורך דין מומלץ רשלנות רפואית. למשרדנו יש ניסיון רב בייצוג תביעות רשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה – רשלנות רפואית של רופא המשפחה, רשלנות ביילוד וגניקולוגיה, בהריון ולידה, באבחון סרטן, רשלנות רפואית של מנתח, רשלנות רפואית של מוסד רפואי, כגון בית החולים, קופת החולים ועוד. לקוחותינו הרבים ממליצים עלינו, על השירות והתוצאות. לאחר שאנו נייצג אתכם בתביעה על רשלנות רפואית נשמח שגם אתם תהיו בין הממליצים. הייחודיות שלנו היא בכך שאנו משרד עורך דין מומלץ רשלנות רפואית שמתמחה במיוחד בנושא זה.

עורך דין מומלץ רשלנות רפואית
בתביעה על רשלנות יש לבחור עורך דין מומלץ לתביעות רשלנות רפואית

מעמידים לרשותכם בתביעות רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים

עורך הדין אילן בנימיני מייסד ומנהל המשרד הוא גם בעל תואר בניהול ותקשורת מעבר להיותו עורך דין משרד הביטחון והוא גם בוגר השתלמות רפואית למשפטנים מטעם לשכת עורכי הדין בישראל ומטעם אוניברסיטת בר אילן. המשרד שלנו מעסיק בעניין רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים. במשרדנו אנו מלווים ומייצגים בתביעות על רשלנות רפואית של קורונה, של טיפולי שיניים, מחלות לב, רשלנות רפואית בתחום רפואת ילדים, רשלנות בניתוח ועוד. גם במצבים פחות שכיחים כגון רשלנות רפואית של צהבת, שיתוק מוחין תסמונות רפואיות שונות ועוד.

למשרדנו ניסיון רב שנים בתביעות רשלנות רפואית ובתביעות על הפרת חיסיון רפואי. המלצתנו היא כי גם אם קיים רק חשש שמדובר ברשלנות, עדיף להתייעץ אתנו, שכן ישנם מקרים שאינם נראים כתוצאה של רשלנות אך לבסוף מתברר שאכן מדובר ברשלנות רפואית המזכה את התובע בדמי פיצויים. כל פרוצדורה רפואית שלא צלחה יכולה להיות עילה לתביעה רפואית. התייעצו עמנו על רשלנות רפואית תביעה וכן על החמרת מצב נכות כללית. אנו מעמידים לרשותכם בתביעות רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים מהשורה הראשונה בתחום.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים
רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים שמכירים את בתי החולים מבפנים

קראו כאן על תאונת עבודה חובת המעסיק.

ייצוג רשלנות רפואית תביעה

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית תביעה מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button