רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח

רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח

מה הסיכונים של רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח ומה יכולה לגרום רשלנות רפואית לאחר ניתוח. קבלו מידע מעורך דין רשלנות רפואית במודיעין. במקביל תוכלו לפנות אלינו ישירות לקבלת ייעוץ בשכר טרחה סביר.

מה הסיכון של רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח

חפץ שהושאר בגוף לאחר ניתוח עלול לגרום לסיבוכים ולבעיות בריאות לא מובנות. וכאשר יתגלה הדבר לא יהיה מנוס מניתוח חוזר להוצאת החפץ הזר. רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח היא תופעה די נפוצה, החפץ יכול להיות גזה או כל סוג של בד המיועד לספוג ולנגב את הדם במהלך הניתוח, גם סיכות מתכת ומחטים המשמשות את הרופאים המנתחים לצורך הניתוח יכולות להימצא בגוף פנימה לאחר הניתוח. אם אתם סובלים מכאבים חזקים לאחר ניתוח ייתכן ומדובר ברשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח. פנו אלינו לקבלת ייעוץ (כמובן לאחר פנייה לרופא). מעבר לכך, ייתכן ותהיו זכאים גם לקצבת נכות בהתאם לאחוזי נכות ביטוח לאומי טבלה נוכל לייעץ לכם גם בנושא זה.

רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח
רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח

אפשר למנוע בקלות רשלנות רפואית לאחר ניתוח

השארת חפץ בגוף היא בדרך כלל תוצאה של רשלנות רפואית לאחר ניתוח מכיוון שאפשר בקלות למנוע את הדבר. אם המנתח, האחות או הצוות הכירורגי אינם שמים לב לחפצים שנשארו בגופו של המנותח או שאינם שמים לב לכך שחסר להם ציוד חיוני שנותר בגופו של המטופל הדבר מוגדר רשלנות רפואית לאחר ניתוח ומהווה עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית לאחר ניתוח. חפצים הנותרים בגופו של המנותח עלולים לגרום לכאבים, לזיהומים, לעקרות (בניתוח גניקולוגי), לנקע בקרסול נכות ואף למוות חלילה. ניתן לתבוע על כך פיצויים בגין כאב ואובדן עבודה, וכן תביעת נכות בהתאם לנזק שנגרם.

רשלנות רפואית לאחר ניתוח
אם רק רוצים אפשר למנוע רשלנות רפואית לאחר ניתוח

משרד עורך דין רשלנות רפואית במודיעין מהמובילים בארץ

אנו משרד עורך דין רשלנות רפואית במודיעין מומחה ומנוסה בתחום, אנו מתמחים בדיני נזקי גוף כבר שנים רבות, ויודעים להעריך את מורכבות התיק ואת הצפי לזכייה בו. אנו מעניקים שירות מקצועי ללא פשרות לכל לקוחותינו. כמשרד עורך דין רשלנות רפואית במודיעין אנחנו שמים דגש על שירות אמין ואישי, ומעניקים את מרב תשומת הלב לכל לקוח ולקוח. תוכלו להתייעץ אתנו בכל עניין הקשור לעורך דין רשלנות רפואית במודיעין. אנו נותנים שירות במודיעין והסביבה וגם בשאר חלקי הארץ, בענייני רשלנות רפואית ותביעות משרד הביטחון וכן כיצד מוציאים תו נכה ועוד. בזכות עבודתנו המסורה משרדנו הפך להיות מהמובילים בארץ בתחומים שונים.

עורך דין רשלנות רפואית במודיעין
חפשו בגוגל: עורך דין רשלנות רפואית במודיעין

שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית במודיעין

אנו מטפלים במגוון סוגי רשלנות רפואית, כגון רשלנות רפואית בלידה, בטיפולים ובאבחונים שגויים. אנו לא פועלים רק משיקולים של שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית במודיעין אלא מתוך שליחות, במטרה לעזור ולסייע לנפגעים מרשלנות רפואית. בכל זאת לקוחות רבים שואלים מה גובה שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית במודיעין, אולם כדי שתוכלו לדעת מראש באמת מהו שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית במודיעין יש צורך להכיר מקרוב את המקרה. כל מקרה ומקרה לגופו של עניין. בכל תביעה שכזאת עו”ד רשלנות רפואית לא יתמהמה, יש צורך להגיש תביעה באופן המידי – מוקדם ככל האפשר, כאשר הדברים עדיין ‘טריים’ ניתן יותר לאסוף עדויות ולבנות את התיק לצדו של התובע. אז אם נפגעתם מרשלנות רפואית הזדרזו לחתום עם עורך דין לייצוג בתביעה על הרשלנות. והעיקר להיות בריאים…

שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית במודיעין
שכר טרחה סביר של עורך דין רשלנות רפואית במודיעין. פנו עכשיו!

 

ייצוג רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button