רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח מביאה עמה סבל רב ומגבלות ולפעמים אף מוות. רשלנות בניתוח הוא בין סוגי הרשלנות הנפוצים בעולם אם לא הנפוץ מכולם. רשלנות רפואית ניתוח והשלכות

רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח לרוב קורה עקב מעבר לא נכון או חסר של מידע בין הצוות הרפואי. סיבה זו מצערת מאוד שכן ניתן למנוע אותה בעזרת הצמדות לפרוטוקול ולהנחיות ואין מדובר על מצב מורכב אלא מצב פשוט העלול לגרום לטעות חמורה ואף לא פעם אחראי לגרימת מוות המטופל. בהמשך לסיבות הנפוצות כאשר מדובר על רשלנות רפואית בניתוח עולה גורם הזמן. כאשר המטופל לא מקבל בזמן טיפול קריטי והזמן משחק תפקיד עיקרי במצבו. עוד גורם נפוץ הוא גוף זר בגוף המטופל. מצב זה מתאר סיטואציה בה הושאר עצם זר או שארית בתוך גוף המטופל.

עורך דין

לרוב כאשר חושבים על רשלנות רפואית בניתוח עולות מחשבות של ניתוחים עקב מחלות, תאונות או פגיעות גוף, אך לא מעט פעמים פונים אל משרדנו אנשים המחפשים עורכי דין רשלנות רפואית מפני שחוו רשלנות רפואית בניתוח פלסטי. רשלנות בניתוח פלסטי, אף פשוט נפוצה ביותר. בין אם מדובר על שתלים, ניתוחי אף, מתיחות פנים ועוד. כמו כל רופא העומד בפני ניתוח יש על המנתח הפלסטי חובות שעליו לעמוד בהן לפני בזמן ואחרי הניתוח, על מנת שלא יקרה מצב של רשלנות רפואית בניתוח.

מה מוגדר בתור -רשלנות בניתוח ?

לפני הכל כאשר מדובר על רשלנות בניתוח יש לוודא שהמטופל אכן בחר בתהליך והיה מודע לתהליך ואיך יבוצע כמו גם לכל השלכותיו. על הרופא, המנתח, לוודא שאכן המטופל מודע לכל היתרונות והחסרונות כמו גם לסיכונים הכרוכים בתהליך שכזה. בנוסף מחובתו לשתף את כל האפשרויות החלופיות העומדות בפני אותו מטופל כך שהבחירה תהיה – הסכמה מדעת. במידה ולא הוסברו למטופל על אופציות חלופיות, גם אם הניתוח עבר ללא כל פגם יוכל המטופל ותהיה לו עילה לתביעת הרופא.

רשלנות רפואית ניתוח והשלכות

ניתוח רשלנות רפואית
רשלנות רפואית ניתוח רפואי או פלסטי

ישנה אחריות רבה על כתפיי הרופאים. עליהם לנהוג במיומנות גבוהה תוך עמידה בנורמות של עולם הרפואה, מקצועיות ובקיאות בכל תהליך רפואי אותו הם מבצעים. כאשר מדברים על רשלנות רפואית בניתוח לרוב חושבים על פיצויים, אך חשוב להבין שניתן אף להגיע אל מאסר ההשלכות של רשלנות רפואית בניתוח יכולה להיות נזקי גוף ואף נכות קבוע וכמובן פטירה.

רשלנות רפואית תוך כדי ניתוח

למרות תחושת התסכול שלאחר הזמן ולעתים הכסף, או לא פעם הכאב והסבל שהושקע  הניתוח לא צלח. גרוע מכך לא פעם המצב שהתקבל לאחר הניתוח גרוע יותר מהמצב שקדם לו ובעקבותיו הוחלט לנתח. למרות תחושת התסכול לא כל פעם שניתוח כושל והמצב שמתקבל הוא חמור יותר, יהיה מדובר על מצב של רשלנות בניתוח.

עורך דין רשלנות רפואית בניתוח מנוסה המומחה לנושא רשלנות בבתי חולים וברופאים, ידע להעריך את המקרה הספציפי שלך ולתת מענה האם יש עילה להמשך תביעה או שמא זהו מצב מצער אך אין מדובר על רשלנות רפואית. על מנת לקרוא נכון את מפת המקרה יש להסתכל על התגלגלות העניינים מרגע כניסת המטופל למשרד הרופא ועד החלמתו מהניתוח. על אילו מסמכים חתם? אילו הסברים קיבל? אילו הסברים הוחסרו ממנו ואיזה תרופות נטל מתי ועוד. יש לשים לבל לכל הפרטים על מנת לקבל הערכה ברורה למצב.

רשלנות בניתוח
רשלנות רפואית בניתוח

תוכלו לפנות אל משרדנו בכל שאלה ולקבל הכוונה, במידה ותרצו ייעוץ נוכל לקבל אתכם בכל שלב אך כמובן שמומלץ לפנות טרם פועלים בנושא, וזאת על מנת לעבור את ההליך לפי הקריטריונים הנדרשים ועל הצד הטוב ביותר, מה שיגביר את הסיכויים להתחלה.

עורך דין רשלנות רפואית בניתוח

רשלנות בניתוח | רשלנות רפואית ניתוח | עו”ד רשלנות רפואית אילן בנימיני בפייסבוק

ייצוג רשלנות רפואית בניתוח

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית בניתוח מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button