עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין רשלנות רפואית במרכז מעניק סיוע משפטי לכל מי שנפגע מרשלנות רפואית או חושש שנגרם לו נזק בגלל רשלנות רפואית.

נושא הרשלנות הרפואית הוא נושא מורכב. בישראל אין חוק העוסק ברשלנות רפואית, אך ניתן לתבוע על רשלנות רפואית בהתאם לפקודת הנזיקין.

כיצד נבחר עורך דין רשלנות רפואית

בחירה של עורך דין ל תביעת רשלנות רפואית דורשת בחירה בעורך דין המנוסה בתחום זה. אין מדובר בדיני משפחה ואין מדובר בדיני תאגידים. מבחינת ההתמחות מדובר בדיני נזיקין. אך שימו לב – דיני נזיקין הם מושג רחב שאינו מתייחס אך ורק לנושאים הרפואיים. זוהי יכולה להיות תביעת נזיקין של נזק כלכלי טהור, שאין בו פגיעות גוף ונפש. לכן גם לא כל עורך דין העוסק בדיני נזיקין יתאים עבורכם.

תביעת רשלנות רפואית, או כל סיוע משפטי בנושאים רפואיים דורש עורך דין בעל ניסיון בנישה המיוחדת הזו. עורכי דין מסוג זה עוברים גם השתלמות רפואית בנוסף ללימודי המשפטים הרגילים.

אמנם שום עורך דין אינו מתיימר להיות רופא. אך בכל זאת, על מנת לייצג לקוחות בתביעות הנוגעות לנושאים רפואיים, על הרופא לגלות ידע נרחב בתחומי הרפואה, ההליכים המקובלים, תרופות שבהן משתמשים, מדיניות של משרד הבריאות וכו‘. לכן חובה עליכם לחפש עורך דין בעל נגיעה לתחום הרפואי.

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורך דין העוסק ברשלנות מקצועית מכסה את כל מה שקשור לרשלנות רפואית ונזקי גוף. כלומר הוא מעניק שירותים הקשורים לנזקי גוף גם כאשר הם אינם קשורים לתחום הרשלנות הרפואית. אך גם תחומים אלו דורשים היכרות עם הליכים רפואיים.

תאונות עבודה ומחלות מקצוע – אנשים רבים נפגעים במקומות העבודה. זהו יכול להיות השף במסעדה אשר קיבל כוויה קשה; עובד בפס הייצור אשר איבד אצבע מאחת המכונות; פועל בניין שנפל מפיגום וכו‘. אפילו תאונות דרכים בדרך לעבודה נחשבות לתאונות עבודה. ישנן גם מחלות מקצוע – לדוגמה ברמן ששמיעתו נפגעה במהלך עבודה במועדון רועש; מחלות גידים שנגרמו כתוצאה מביצוע פעולות חוזרות ונשנות וכו‘. רבות מהפניות ל עורך דין רשלנות רפואית במרכז נוגעות ל תאונות עבודה ומחלות מקצוע.

רשלנות רפואית בלידה – לידה היא מצב רפואי רגיש הטומן סיכונים גם לאם וגם לתינוק. לצערנו הרב לעתים מתרחשים מקרים של רשלנות רפואית בלידה. למשל רופאים שאינם מזהים מצב מצוקה של התינוק המחייב ניתוח קיסרי, טעות במינון של משככי כאבים, מקרים בהם לא נכח רופא בחדר הלידה וכו. בגלל מקרים שכאלו עלולים להיוולד תינוקות הסובלים משיתוק מוחין או מומים שונים. נכון שלא ניתן למנוע כל מקרה שכזה, אך יש לבדוק שזוהי לא תוצאה של רשלנות שיכלה למנוע את המקרה.

תביעות ביטוח לאומי – בנסיבות שונות, כמו מחלות ותאונות, אנשים נזקקים להגיש תביעות לביטוח הלאומי. בעבות התביעות הם מוזמנים לוועדות רפואיות הקובעות להם את אחוזי הנכות. בעזרת עורך דין רפואי ניתן לייעל את ההתנהלות מול הביטוח הלאומי ולסייע לכם לממש את מלוא הזכויות.

תביעות מול חברות הביטוח – לרבים מאיתנו ישנן פוליסות ביטוח פרטיות, כמו למשל ביטוח סיעודי. אנו משלמים לביטוח במשך שנים ומאמינים שאם חס וחלילה יקרה לנו משהו, אנחנו מבוטחים. אבל כאשר מגיע הרגע אנו מגלים שחברת הביטוח אינה ממהרת לשלם ומשתמשת בכל שיטה אפשרית על מנת להפחית את התשלומים המגיעים לנו. לחברת הביטוח מחלקה משפטית מקצועית הדואגת לאינטרסים של חברת הביטוח. אבל מי דואג לאינטרסים שלכם?

תביעות משרד הביטחון – אנשים רבים נפגעים במהלך שירותם הצבאי ונזקקים להגיש תביעות נגד משרד הביטחון. ולא רק שירות צבאי, אלא גם אנשים מכוחות שיטו וביטחון אחרים, כמו למשל משמר הכנסת או שירות בתי הסוהר, עשויים להיפגע. ישנם אפילו מקרים של רשלנות רפואית בצבא. משרד הביטחון הוא גוף ענק וחזק מאוד, לפעמים קשה מאוד להתנהל מולו ואתם זקוקים לעורך דין אשר יסייע לכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם.

למה חייבים עורך דין

גם כאשר מדובר בתביעות מול הביטוח הלאומי, אשר לכאורה ניתן להגישן ללא עורך דין, העניינים אינם פשוטים. אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים מול הביטוח הלאומי, חברות ביטוח פרטיות, ועדות רפואיות וגופים שונים המקבלים החלטות שרירותיות. עורך דין רשלנות רפואית במרכז הוא זה הדואג לאינטרסים שלכם.

בכל מקרה של תאונה בעבודה, בשירות הביטחון או מקרה של רשלנות רפואית, חשוב לפנות לעורך דין רשלנות רפואית במרכז.

למשרד עורכי דין רשלנות רפואית אילן בנימיני תוכלו לקבל את כל העזרה המשפטית. למשרדינו ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית, נכי צה“ל ותביעות תאונות עבודה. אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון והידע המקצועי שלנו. בעזרתם נסייע לכם לממש את מלוא הזכויות הרפואיות.

תוכלו למצוא בגוגל מפות הוראות הגעה למשרדינו

ייצוג עורך דין רשלנות רפואית במרכז

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין רשלנות רפואית במרכז מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button