תביעות במתקני משחקים גני שעשועים

תביעות מתקני משחקים גני שעשועים

תביעות במתקני משחקים גני שעשועים הם עקב תאונות בגני שעשועים ולרוב תאונות במתקני שעשועים עצמם. מה עושים כשרוצים להגיש תביעות מתקני משחקים גני שעשועים וכיצד יש להתמודד עם התופעה?

תביעות במתקני משחקים גני שעשועים

תאונות בגני שעשועים
תאונות במתקני שעשועים

תביעות מתקני משחקים גני שעשועים ופארקים הם לצערנו עניין נפוץ מפני שיש ריבוי תאונות בגני שעשועים כמו כן תאונות במתקני שעשועים בפרט. תביעות במתקני משחקים גני שעשועים ציבוריים הן ברוב המקרים המוחלט עקב פגיעה שנגרמה לילד או לילדה.

לא פעם קורה כי ילדים נפגעים במתקני משחקים וגני שעשועים. במקרים אלו יש לבדוק מה הייתה הסיבה לפציעה. האם מדובר בסיכון טבעי של המתקן עצמו או שמא מדובר במתקן לא תקין או במקרים שבמתקן המשחקים לא נתלה שלט אזהרה המסביר כיצד יש להשתמש במתקן המשחקים. לעניין זה חשוב לציין כי החוק מחמיר עם הבדיקות למתקני המשחקים כך שעל העיריה שברשותה מתקן המשחקים חלה החובה לערוך בדיקות תקופתיות של מומחה בתחום לבדיקת תקינות המתקנים וכן לעמוד בתווי תקן שנקבעו לכך.

האם יש עילה להגיש תביעות מתקני משחקים גני שעשועים ?

כמו בכל נושא גם תאונות במתקני שעשועים והעילה לתביעה בעקבותיהן, תלויות בתיק הספציפי ובנסיבות של אותו המקרה. לרוב יש בסיס חזק לתביעה שכן ילד שנפגע ממתקן כזה או אחר ואף תאונות בגני שעשועים שאינם ספציפית מהמתקן הן מחדל רציני שיש לשים עליו את הדעת. במידה וחוויתם תאונות במתקני שעשועים ואתם תוהים האם כדאי להגיש תביעות מתקני משחקים גני שעשועים וכדומה, פנו לייעוץ מקדים על מנת להימנע מהוצאת כספים והליך משפטי שלא לצורך. במידע ונפגעתם במרחב משחקים כזה או אחר אל תהססו לפנו בעניין ולעשות את המרב על מנת לקבל את המגיע לכם.

עו”ד תאונות בגני שעשועים

תאונות במתקני שעשועים
תאונות בגני שעשועים

עורך דין בנימיני הוא עו”ד תאונות המתמחה בכך לאורך שנים. עו”ד אילן בנימיני מכיר וידוע כמטפל בתיקים של תאונות מתקני שעשועים ויוכל להוביל אתכם בביטחון ובמקצועיות לפיצוי המגיע לכם. חשוב להתקשר עם עורך דין מקצועי בשלב הראשוני וזאת על מנת לעשות את הפעולות הנדרשות על מנת לנהל את התביעה שלך על הצד הטוב ביותר. יש לזמן חשיבות ולכן מוטב לפנות בסמוך לזמן האירוע ככל שניתן.

אין ספק כי גני שעשועים הם מקור הנאה גדול לכל הילדים ואף להורים הזוכים לראות את ילדיהם נהנים ומתרוצצים בשמחה. מעבר לכיף הגדול שהילדים חווים הם זוכים לאינטרקציה בין אישית כמו. לצערנו ברוב המקרים נוצרות תאונות כאלו או אחרות מפני שיש חוסר בבטיחות המתקנים בגני שעשועים ומגרשי המשחקים. אפשר לצערנו להגיד כי רוב גני המשחקים והשעשועים במדינה בעלי רמת בטיחות ירודה ויכול להיגרם לילדים המשתמשים בהם נזק או פגיעה עקב נפילות ומעידות, כמו גם שפשופים, שברים חתכים ועוד. נזקי גוף עלולים להיגרם בזמן פעילות של הילדים במתקני שעשועים או עקב עיסוק בפעילות שונה בשטח או לידם. ישנם סכנות שגדלות כאשר מדובר על מתקנים המשלבים מים או  ברכות שחיה, סולמות ברזלים או חבלים וטיפוסי קיר שאינם מאובטחים.

סיבות נפוצות לפגיע ותאונות בגני שעשועים

תביעות מתקני משחקים גני שעשועים
תביעות במתקני משחקים גני שעשועים

אין משטח שבולם את הנפילה והזעזוע למקרה שהילד נופל ולעומת זאת יש מתקנים העולים בגובהם על שני מטר. בכל הקשור אל טיפוס אין אחיזות טובות בעלות החספוס הנדרש על מנת לא להחליק או שמעקה הבטיחות רעוע וחלוד. רבות הפעמים מה המגלשות בזווית חדה מידי ואינה עמוקה דיה או נגמרת גבוה מידי מפני האדמה מה שגורם לנפילות או התעופפות באוויר. רצפה או מתקנים שאינם מתוחזקים ובעלי מסמרים או ברגים בולטים או חלקים שבורים היוצרים חידוד מסוכן וחותך. מתקנים שאינם מחוברים היטב לאדמה והבסיס שלהם אינו יציב כלל. נדנדות שאינן מאובטחות כראוי או שהשרשרת בטיחות שלהן ניזוקה וטרם הוחלפה, דבר היכול להוביל אף לנפילה מגבוה של הפעוט. בליטות שאינן נראות לעין היכולות לעודד מעידות ונפילות בעיקר בזמן ריצה או קפיצה. הוראות תפעול או אזהרות שאינן ברורת או חסרות על מתקן כזה או אחר. סורגים בצפיפות שאינה בטיחותית יכולים לעודד מצב בו הילד מוצא את ראשו תקוע בין הסורגים מה שיכול ליצור פגיעה קשה ואף חנק.

אלו הם רק חלק מהדברים היכולים להוביל אל תביעות במתקני משחקים גני שעשועים ויש לשים אליהם לב. פנו בהקדם לייעוץ בנושא תאונות או רשלנות רפואית.

תביעות במתקני משחקים גני שעשועים | תביעות מתקני משחקים גני שעשועים | תאונות במתקני שעשועים | תאונות בגני שעשועים

ייצוג תביעות במתקני משחקים גני שעשועים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין תביעות במתקני משחקים גני שעשועים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button