רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

7 דברים שלא ידעתם על קטרקט בכלל ועל רשלנות רפואית בניתוח קטרקט. כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט? והאם יש עורך דין במודיעין המתמחה ברשלנות רפואית בניתוח קטרקט? על כל אלו ועוד במאמר הנוכחי. מאת: עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב.

7 דברים שלא ידעתם על רשלנות רפואית בניתוח קטרקט וניתוח קטרקט בכלל

  1. קטרקט נגרם מחלבונים המצטברים בעדשת העין וגורמים לטשטוש הראייה.
  2. תוקף בעיקר מבוגרים.
  3. עלול לגרום לעיוורון אם מזניחים את הבעיה.
  4. עיוורון יכול להיווצר גם כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח קטרקט.
  5. הקטרקט יכול להופיע בעין אחת או בשניהם, אך אין סכנת התפשטות לעין השנייה וכמובן שאין חשש מהעברת המחלה למישהו אחר.
  6. ניתוח קטרקט נחשב לניתוח בטוח יחסית ללא סיבוכים.
  7. רשלנות רפואית בניתוח קטרקט יכולה לגרום לזיהומים, לדימומים בעין, לדלקות ונפיחות, וכאמור, במקרים חמורים אף לעיוורון.
רשלנות רפואית בניתוח קטרקט
רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

לפני שנענה כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט או רשלנות רפואית בניתוח לפרוסקופיה נבדוק עד כמה הדבר משתלם או לא, וכן אם יש אלטרנטיבה אחרת לתביעה על רשלנות רפואית בניתוח קטרקט. נקדים ונאמר כי רשלנות רפואית היא לא טריוויאלית ולא על כל ניתוח קטרקט שלא צלח אפשר לתבוע בתביעת רשלנות, ולכן כדי לבדוק האם יש עילה לתביעה ולפעמים אף להביא את התיק לידי כך שיהיה ניתן לתבוע על רשלנות רפואית צריך את המומחיות והניסיון של עורך דין המתמחה בעניין זה. לגבי השאלה כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט התשובה, כמו תמיד, תלויה במורכבות התיק ובמאפיינים נוספים. מה שכן, אנו יכולים להבטיח כי אנו גובים מחירים סבירים בהחלט.

כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט
כמה עולה עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח קטרקט

כאשר מחפשים עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח קטרקט יש לבדוק כמה פרמטרים, קודם כל לגבי הניסיון של עורך הדין בעיקר בתביעות של רשלנות רפואית, וכן לבדוק את המקצועיות שלו ואת מידת העדכניות שלו בחוקים ובמציאות הרפואית המשתנה, כל זאת ניתן לעשות על ידי בירור אצל לקוחות שהשתמשו בשירותיו וכן לחפש באינטרנט אודות רמת המקצועיות שלו, או למשל מאמרים מקצועיים בנושאי ניתוח קטרקט או רשלנות רפואית מחפץ שהושאר בגוף בניתוח שהוא חיבר, יכולות להראות על מקצוענות גבוהה. אנו משרד עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח קטרקט שעומד בכל הפרמטרים של מקצוענות, שירות אדיב ואיכותי.

עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח קטרקט
עורך דין במודיעין רשלנות רפואית ניתוח קטרקט

מה הסיכונים הנפוצים שנגרמים עקב רשלנות בניתוח קטרקט

רשלנות בניתוח קטרקט יכולה להיווצר כתוצאה מנזק שנגרם עקב חומר הרדמה או מינון לא נכון, שמענו גם על רשלנות בניתוח קטרקט של ניתוח שבוצע בעין הלא נכונה, כמו כן אי התאמה של העדשה החלופית גם היא רשלנות בניתוח קטרקט. סיכונים נוספים של נזקים מניתוח קטרקט הם אדמומיות או דימום באזור הניתוח, גלאוקומה, בצקת ונפיחות, צניחת העפעף, היפרדות רשתית ועוד. אם מופיע אצלכם אחד מתסמינים אלו לאחר ניתוח קטרקט התייעצו עמנו לגבי האפשרות של תביעה אודות רשלנות רפואית, כי כאמור, לא כל ניתוח שלא הצליח מהווה עילה לתביעה בגין רשלנות. כדי שהדבר יוגדר כרשלנות נדרשים שני תנאים: א. הוכחה שאכן מדובר ברשלנות, כלומר שהרופא לא פעל כמצופה ממנו וכמקובל בסיטואציה שכזאת. ב. להוכיח שהנזק שנגרם הוא תוצאה ישירה של הרשלנות הנטענת. כמו כן תוכלו להתייעץ אתנו כיצד מוציאים תו נכה.

רשלנות בניתוח קטרקט
אל תזניחו רשלנות בניתוח קטרקט!

ייצוג רשלנות רפואית בניתוח קטרקט

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין רשלנות רפואית בניתוח קטרקט מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button