עורך דין סיעוד

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי טלפון

עורך דין סיעוד | דחיית תביעת סיעוד   | ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי טלפון

עורך דין סיעוד יכול להעניק לכם סיוע במצבים מאוד לא נעימים בהם אתם, או קרובי משפחתכם מתמודדים עם תביעות סיעודיות כנגד הביטוח הלאומי או חברות הביטוח הפרטיות.

ביטוח סיעודי הוא דבר חשוב מאוד עבור כל אחד מאיתנו. נכון, כאשר אנחנו צעירים ובריאים אנחנו לא אוהבים לחשוב על הדברים הללו, אבל בסופו של דבר כולנו יכולים להיות חולים סיעודיים, ולפעמים מוקדם מהצפוי. אנו מאחלים לכולם בריאות ואריכות חיים, אך אין זה פותר אותנו מלקחת אחריות באמצעות רכישת פוליסת ביטוח סיעודי. הביטוח הלאומי מעניק לכם סיוע זעום בהשוואה לצרכים שעלולים להתעורר, ולכן לא מומלץ להסתמך אך ורק על הביטוח הלאומי. לא בקרנות הפנסיה ולא כאשר מדובר על ביטוח סיעודי.

עורך דין סיעוד

מהו חולה סיעודי ?

על פי ההגדרה, חולה סיעודי הוא אדם אשר מצבו הבריאותי והתפקודי נפגע כתוצאה מליקוי קבוע או מחלה כרונית ולא מדובר במצב זמני. על מנת לענות להגדרה של חולה סיעודי יש לענות על אחד או יותר מהקריטריונים הבאים:

חולה המרותק למיטה (או לכיסא גלגלים).
חוסר שליטה בסוגרים.
קושי בהליכה.
נזדקק לסיוע ברוב הפעולות היומיומיות (קימה, שכיבה, לבישה ופשיטת בגדים, רחצה, אכילה ושתייה).
גם תשושי נפש (כמו חולי אלצהיימר) הזקוקים להשגחה נחשבים לחולים סיעודיים.

הטיפולים בחולה סיעודי הם לא דבר קל וגם יקר מאוד. חולים סיעודיים זקוקים לאחיות ומטפלות אשר יטפלו בצרכים שלהם, ולעתים מדובר בליווי 24 שעות ביממה. ובהינתן מצב רפואי שכזה, אלו מכם שרכשו פוליסת ביטוח סיעודי מגישים תביעות כנגד חברת הביטוח. זהו הרגע שבו אתם צריכים לממש את הפוליסה וסומכים על כך שחברת הביטוח תישא בהוצאות הכלכליות. אבל כאן במקרים רבים אתם מוצאים את עצמכם מופתעים בעקבות דחיית תביעת סיעוד. וזוהי הסיבה מדוע אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין סיעוד. מישהו צריך להילחם עבור הזכויות שלכם!

דחיית תביעת סיעוד

דחיית תביעת סיעוד

ברגעים בהם אתם ממש צריכים את חברת הביטוח, היא עלולה לאכזב אתכם ולדחות את תביעת הביטוח הסיעודי. ישנם דברים שונים שחברות הביטוח ינסו לעשות על מנת לדחות תביעת סיעוד, ואפשר להגיד שהן ינסו להיאחז בכל סיבה אפשרית על מנת לדחות את התביעה, כך שבמקרים רבים ללא עורך דין תביעות סיעוד, אתם ממש בבעיה.

אחת הטענות של חברות הביטוח יכולה להיות התכחשות לטענה כי החולה הוא סיעודי. המבחן שבו משתמשים הוא מבחן הבודק את היכולת הפיזית לבצע פעולות מסוימות, וכאן יכולים להיות מקרים בהם החולה יכול לבצע את הפעולות בשעת המבחן, אך בפועל הוא סובל מליקוי בשיפוט, חוסר התמצאות בזמן והמרחב ופגיעה בזיכרון (כמו במקרה של חולי אלצהיימר). כך שגם אם עמד במבחן ונדחה על ידי חברת הביטוח, בפועל הוא אינו יכול לבצע את אותן הפעולות.

למעשה כל רופא מומחה מטעם חברת הביטוח שישלח לביתכם, מגיע במטרה למצוא את הסיבות שיאפשרו לחברה לדחות את התביעה. הרופא יכול להיות נחמד ולגרום לכם לחשוב שהוא בא לעזור, אך לא מצבו התפקודי של החולה עומד בראש מעיניו – אלא האינטרסים של חברת הביטוח.

חברות הביטוח יכולות גם להפעיל חוקרים פרטיים על מנת לנסות להוכיח כי המבוטח אינו סיעודי.

במקרים של דחיית תביעת סיעוד יש לפנות אל עזרתו של עורך דין רפואי, להיעזר במומחים וחוות דעת רפואיות ולהילחם על הזכויות שלכם. במקרים רבים עורכי דין מצליחים להוכיח כי החולה עומד בתנאים, או לפחות מצליחים להשיג פשרות מול חברת הביטוח.

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי טלפון

עורך דין סיעוד

בתור עורך דין המתעסק בתביעות סיעוד, כבר ראיתי הכל. אנו מצפים מחברות הביטוח שיתנהלו בצורה מקצועית ומכובדת, אך לפעמים השיטות בהן הן פועלות מעוררות בנו תהיות לגבי זה.

לא אחת ישנם מקרים בהם אנשים מתלוננים כי העבירו מסמכים לחברת הביטוח, וחברת הביטוח מצידה טוענת שלא קיבלה את המסמכים. לכן תמיד חשוב לתעד הכל ולקבל אישור על כל העברה של מסמך. חברות הביטוח גם לא תמיד מתנהלות בשקיפות לגבי הזכויות המגיעות לכם. פוליסת הביטוח היא מסמך ארוך למדי, המנוסח בשפה משפטית שלא תמיד ברורה לכם. ואם אינכם מודעים לזכויות שלכם, חברת הביטוח לא תרוץ אחריכם על מנת שתממשו אותם. לכן חשוב להיעזר בעורך דין מומחה לתחום. עורך דין המכיר את פוליסות הביטוח הקיימות, את החקיקה ופסקי הדין, ויודע כיצד להילחם עבורכם.

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי טלפון

עורך דין לענייני סיעוד מעניק לכם סיוע בכל המקרים בהם אתם מתנהלים מול הביטוח הלאומי או חברות הביטוח הפרטיות. בכל מקרה בו אתם מקבלים כתף קרה מחברות הביטוח ונותרים חסרי אונים, יש מי שיעזור לכם. יש מי שילחם מול הוועדות הרפואיות והבירוקרטיה על מנת שאתם, הוריכם או קרובי המשפחה הזקוקים לסיוע יקבלו את מה שמגיע להם.

עו”ד רשלנות רפואית אילם בנימיני מעניק לכם מבחר שירותים בתחומי ביטוח סיעודי, ייצוג נכי צה”ל, הפרת סודיות רפואית, תביעות מעסיקים ועוד. משרדינו נמצא ברחוב יגאל אלון 94 ב’, תל אביב. שמרו על קשר גם בפייסבוק.

עורך דין סיעוד | דחיית תביעת סיעוד   | ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי טלפון

 

ייצוג עורך דין סיעוד

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין סיעוד מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button