עורך דין לתביעת עירייה

עורך דין לתביעת עירייה

במקרה של פגיעה ברחוב חשוב שעורך דין לתביעת עירייה יגיש תביעה נגד עירייה. כי תביעה נגד העירייה על נפילה ברחוב או תביעה נגד העירייה על בור בכביש שגרם לנזק, לא תמיד תזכה אתכם בפיצוי. ובמקרה של רשלנות רפואית חשוב שעורך דין רשלנות רפואית תל אביב ייצג אתכם. כדי לדעת מתי ואיך לזכות בפיצוי על הפציעה או על הרשלנות קראו את השורות הבאות או צרו עמנו קשר.

עורך דין לתביעת עירייה

כל דבר המונח ברחוב במקום שישנם עוברים ושבים, ועלול להוות מכשול ולגרום לעובר אורח להיפגע יכול להיות מוגדר כרשלנות רשות ציבורית. זה יכול להיות בור שנפער בכביש, מדרכה לא חלקה, מכלית פח שהונחה בצורה רשלנית במקום שקשה להבחין בה ועוד. כמו כן גם רחוב חשוך שאדם נפל שם יכול להיחשב רשלנות ציבורית אם העירייה או הרשות המוניציפאלית לא דאגה שם לתאורה מספקת, וכן דרכים שאינם מתוקנים ולא ערוכים לירידת גשמים יכולים להוות עילה לתביעה על ידי עורך דין לתביעת עירייה. אם נקלעתם לתאונה שנגרמה כתוצאה מרשלנות העירייה או מרשלנות רפואית בניתוח מעקפים דבר ראשון עליכם (או בן משפחתכם) לתעד את האירוע מכל כיוון אפשרי סמוך ככל הניתן להתרחשות התאונה. וזה עוד לפני פנייה לעורך דין לתביעת עירייה.

עורך דין לתביעת עירייה
עורך דין לתביעת עירייה

איך להצליח בהגשת תביעה נגד עירייה

כמו כן, לשם תביעה נגד עירייה, יש צורך בגביית עדויות של עוברים ושבים שהיו עדים לנפילה/ מעידה, חשוב ביותר לשמור את שמם ופרטיהם כדי שבית המשפט יוכל לזמן אותם לעדות בתיק תביעה נגד עירייה. אם מדובר במקום שומם שאין שם עדים מומלץ להתפנות למרפאה / בית חולים בקרבת מקום לשם קבלת טיפול רפואי ולספר את האירוע לצוות המרפאה סמוך ככל הניתן להתרחשות התאונה. בעת תביעה נגד עירייה תיעוד שכזה, אם ישנו, תורם רבות לטובת התובע. ככל שהטיפול יהיה סמוך יותר לזמן התאונה, ועדיף בזמן אמת, הדבר יקשה על העירייה לייחס את הנזק לגורם אחר.

תביעה נגד העירייה
תביעה נגד העירייה? התייעצו עמנו!

לא תמיד תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב מזכה את הנופל

בתיק של תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב יש צורך להוכיח, מלבד את הנזק, גם שהייתה התרשלות של העירייה. ולא תמיד הדבר כל כך פשוט ומובן מאליו, לכן לצורך תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב חובה להתייעץ ולהיות מיוצג על ידי עורך דין מנוסה בתחום. בעת תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב אנו מביאים את ניסיוננו רב השנים על מנת להוכיח שאכן הייתה כאן רשלנות. הדבר נעשה במומחיות, בכל מקרה לגופו, אי אפשר לקבוע כללים והוויכוחים עם הרשויות בעניין הזה לא יבואו לסיומם (או שאולי כן, אבל לטובתם…) אם אין בבית המשפט התנגדות חזקה ומאסיבית של עורך דין משרד הביטחון מומחה.

תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב
איך להצליח בתביעה נגד העירייה על נפילה ברחוב

מהי מטרת הגשת תביעה נגד העירייה בור בכביש

בכל נזק שנגרם לכם כתוצאה ממפגע ברחוב או בכביש אל תהססו הגישו תביעה נגד העירייה בור בכביש, נפילה ברחוב, רכב לאיסוף אשפה שגרם לכם נזק וכן כל נזק דומה. אתם זכאים לפיצויים על נזקים שנגרמו לכם, ומעבר לכך תביעה נגד העירייה בור בכביש מהווה סימן אזהרה לעירייה ומזכירה לה את חובתה לדאוג לבטיחות התושבים ולמניעת מפגעים בטיחותיים. ניתן להגיש גם תביעה נגד העירייה בור בכביש שגרם נזק תדמיתי או נפשי לנפגע. ככל שיהיה צורך נשמח לעמוד לצדכם ולעזור לכם בתביעות על רשלנות עיריות ורשויות מוניציפאליות וכן על רשלנות רפואית בניתוח קטרקט.

תביעה נגד העירייה בור בכביש
איך להצליח בתביעה נגד העירייה לאחר פציעה מבור בכביש

 

 

 

 

 

 

 

 

ייצוג עורך דין לתביעת עירייה

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין לתביעת עירייה מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button