ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי

ביטוח תאונות אישיות משתנה מחברה לחברה ויש לבדוק היטב לפני שבוחרים. יש לבדוק ביטוח תאונות אישיות מחיר ולעשות השוואות אך גם מה מתאים לך בתחום ביטוח תאונות אישיות האם כדאי לך ולמה. יש לבדוק את כל הנתונים הללו אך לצערנו גם לאחר שעושים בדיקה מעמיקה ובוחרים בחירה מושכלת פוגשים לא פעם בחברת ביטוח שבזמן אמת אינה משחררת את כספי הפיצוי הנדרשים

ביטוח תאונות אישיות מחיר מול תועלת

ביטוח תאונות אישיות מחיר
ביטוחים לתאונות מחיר

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי כאשר מדובר על נזקי גוףבמבחן ביטוח תאונות אישיות מחיר מול תועלת, תאורטית התועלת עולה על העלות מפני שבסכום יחסית סמלי המופרש לחברת הביטוח כל חודש, היא תעמוד לצידך בזמן אמץ ותספוג עלויות גדולות עבורך בעת הצורך. חברת הביטוח בעצם מעניקה פיצויים במקרים קשים של נכות אבדן כושר העבודה מצבים של סיעוד ואישפוזים ועוד. כל זאת בהנחה כי אכן תמלא את חלקה בחוזה ההתקשרות מולך

מה נחשב תאונה כשמדובר על ביטוח תאונה אישית ?

חשוב להכיר שיש הבדלים בין החברות, משמע שמה שנחשב תאונה אצל חברה אחת לא נחשב אצל האחרת ולהפך.  אך במרבית המקרים אם לא בכולם, כאשר מדובר על אירוע בלתי צפוי בו נגרם באופן ברור נזק גופני ופגיעה פיזית ברורה והגורם לכך גלוי וידוע ואינו קשור לדבר מלבד סיבת הפגיעה הפתאומית הזו, יחשב הדבר כתאונה.

מפני שעניין זה לרוב נמצא בתחום האפור ולא ברור נוטות חברות הביטוח להתכחש לכך שהייתה תאונה או שהאירוע שהיה אינו נחשב על פי הגדרה אפורה זו, כתאונה. חברות הביטוח לא מחשיבות פגיעות מילוליות ונפשיות כאלו או אחרות בתור תאונות וגם לא פגיעות קטנות או לחץ נפשי וכדומה.

יש ביטוח תאונה אישית ואין פיצוי

ביטוח תאונה אישית
תאונות אישיות ביטוח

כאשר יש חברת הביטוח שאינה מוכנה לשלם את הפיצויים הנדרשים למבוטח אין לעבור על זה בשתיקה. לצערנו גורם ההתשה משחק תפקיד לא קטן והרבה מהמובטחים מפסיקים את הדרישה לפיצוי עקב תסכול ומריחת הזמן מצד החברה המבטחת כמו גם סירובים חוזרים הדורשים מאבק ומאבקי בירוקרטיה רבים. יש לשים לב כי פוליסות הביטוח מסודרות וכתובות כך שהן מסתירות חריגים וסעיפים המביאים לכך שבכוחם לדחות הרבה מהתביעות המגיעות אליהם ובכך להתחמק מהתשלום שבאחריותם. כיום ישנם חוקים המנסים להגן על המבוטחים ולדרוש הגדרות ברורות יותר המובהרות למבוטח על מה נחשב לתאונה ומה אינה נחשבת תאונה. לשאלה ביטוח תאונות אישיות האם כדאי התשובה יכולה להיות כן אך עם סימן אזהרה. (למידע על תחומי עיסוק נוספים בתחום תאונות ניתן להכנס לדף נזקי גוף).

איך עושים זאת?

ביטוח תאונות אישיות הנו ביטוח שאותו מפעיל בעל הפוליסה במקרים בהם חלה תאונה שגרמה לנכות ובגינה זכאי בעל הפוליסה לפיצוי בהתאם לתנאי הפוליסה. בפוליסה זאת אין צורך להוכיח רשלנות ובעצם כמעט כל תאונה אישית נכנסת להגדרת הפוליסה למעט חריגים שנקבעו בפוליסה. טרם הגשת התביעה לחברת הביטוח יש לבחון היטב את תנאי הפוליסה ולעתים להסתייע בחוות דעת מטעם בעל הפוליסה כדי לנסות להגדיל את הפיצוי מול חברת הביטוח. לא פעם חברת הביטוח נוטה שלא להעניק את הפיצוי המקסימלי והנכות שנגרמה מהתאונה גבוהה מזאת שקבע רופא מטעם חברת הביטוח. לפיכך מומלץ להיעזר בעורך דין שיבחן את המסמכים הרפואיים ותנאי הפוליסה כבר בשלב שטרם הגשת התביעה.

עו”ד תאונות בנימיני מציע את שירותיו בכל שלב בדרך. דוגל במקצועיות ואנושיות מעל הכל, למרות הקושי הגדול והתהליך המתיש של ניסיון לקבלת הפיצוי המגיע לך מחברת הביטוח, אין להתייאש. חשוב לעמוד על שלך ובמשרדנו יעשו הכל על מנת שיינתן לך הפיצוי המגיע לך ! פנו בהקדם למידע נוסף או לשיחה אישית וממוקדת עם עורך דין בנימיני המומחה בתחום ובעל הניסיון וההכרה הנדרשת עם חברות הביטוח ואופן הפעולה שלהן.

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי
ביטוח תאונות אישיות מחיר

ביטוח לאומי היינו דבר נפרד מחברת הביטוח ואין קשר ביניהם. הרבה נוטים להתבלבל בין השניים ולחשוב כי פניה לגוף אחד קשורה אל השני ולא כך הדבר. חשוב להבין את ההבדלים ביניהם בעוד המוסד ביטוח לאומי אינו פרטי בשונה מחברת הביטוח שהיא גוף פרטי ולכן ישנם חוקים שונים והגדרות שונות החלות על כל אחד מהם. חשוב שתיקחו את הזמן ללמוד מה מגיע לכם ומה הזכויות שלכם.

ביטוח תאונות אישיות | ביטוח תאונות אישיות מחיר | ביטוח תאונות אישיות האם כדאי | ביטוח תאונה אישית

ייצוג ביטוח תאונות אישיות

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין ביטוח תאונות אישיות מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button