ביטוח לאומי תביעות

המוסד לביטוח לאומי

ביטוח לאומי הוא הגוף אליו פונים במגוון הרחב ביותר של סוגי התביעות. מסיבה זו ישנה חלוקה בתוך ביטוח לאומי תביעה בנושא מסוים יש לשייך למחלקה הספציפית המטפלת בה.

ביטוח לאומי תביעת נכות

תביעות נכות ביטוח לאומי
תביעות בביטוח לאומי

תביעות נכות על נזקי גוף ומחלות אל המוסד לביטוח לאומי בשל פגיעה או תאונת עבודה או מחלות רקע יוגשו למחלקה בהתאם לנכות. מחלקת נפגעי עבודה בביטוח הלאומי תפקידם לקבוע האם קיים קשר סיבתי בין הפציעה, חבלה או מחלה לסביבת העבודה. לאחר קביעת הקשר מזומן הנפגע בעבודה לוועדה רפואית מדרג ראשון לקביעת אחוזי נכותו. על קביעת הועדה הרפואית ניתן לערער לוועדה עליונה שבסמכותה לשנות את אחוזי הנכות שנקבעו בועדה הראשונה, אך בסמכותה גם להוריד את אחוזי הנכות. לפיכך צריך לשקול היטב האם מערערים. ניתן להגיש תביעה להחמרת מצב בביטוח הלאומי למחלקת נפגעי עבודה.

ביטוח לאומי תביעת נכות – למחלקת נכות כללית מגישים תביעות כאשר מדובר במחלה או מספר מחלות או פגיעות של הנכה. ועדה רפואית תקבע את אחוזי הנכות על פי המסמכים הרפואיים ובדיקתו הקלינית של הנכה. אחת הבעיות הנפוצות בהם אנו כעורכי דין נתקלים, הינה, כאשר מדובר בלקוחות שפנו לחברות כאלו ואחרות שאינן מעניקות ייצוג משפטי בוועדה עצמה ולא פעם כשהנכה מגיע לוועדה הרפואית הוא מגיע לא מוכן ובעצם לא ממקסם את הפיצוי והנכות שאותו הוא באמת צריך לקבל. עורך דין מנוסה בתחום ידע להעריך את סיכויי התביעה מההתחלה, ידע למקסם את הנכות ללקוח וילווה אותו לאורך כל הדרך.

המוסד לביטוח לאומי – איך מגישים תביעות

מוסד לביטוח לאומי טפסים
המוסד לביטוח לאומי

ביטוח לאומי תביעת נכות – על פניו נראה שניתן להגיש תביעה בקלות. ישנם טפסים, רובם ניתן למלא און ליין ולשלוח ישירות למאגר האין סופי של תביעות המחכות להתייחסות. הבעיה היא שחלק מהמסמכים לא קיימים עדיין במאגר למילוי און ליין ולכן התביעה מוגשת חלקית או נתקעת באמצע התהליך. רוב הזמן יהיה צורך בלגשת ללשכת הביטוח  הקרוב לביתך ולחכות, לפעמים שעות על מנת להבין מה בדיוק חסר לך וכיצד למלא את הטופס ולהגיש אותו. חשוב להבין כי גם לאחר הגשת הטפסים ישנה עבודה רבה, לצערנו אפשר להגיד שהעבודה רק מתחילה מפני שיש דרך ארוכה עד השגת הזכויות אותם מבקשים לממש. מדובר על גוף מסורבל מלא בבירוקרטיה שלעתים מרוב התהליך הארוך והמתיש נוטה התובע הנזקק לעזרה כזו או אחרת לוותר ולהיכנע לסרבול המתמשך.

במידה ואתם זקוקים לסיוע אל תתיאשו והילחמו על שמגיע לכם. ניתן לפנות אל עו”ד אילן בנימיני על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא ולהגיע אל המטרה ולהקל עליכם כמה שניתן תוך השגת התוצאות הטובות ביותר בהתאם למצבכם באותו רגע נתון. מומלץ לפנות בשלבים הראשונים וזאת בעיקר על מנת לחסוך זמן על טעויות נגררות והימנעות מערעורים. ככול ומהגשת הטופס הראשון הדברים יעשו בצורה המדויקת תוך הכרת החוקים והתקנות של מוסד זה, כך הסיכוי לדרך חלקה אל הקצבה או הפיצוי יהיה גבוה יותר.

מי אנחנו?

המוסד לביטוח לאומי
ביטוח לאומי טפסים

משרדינו בקיא  בתחום נזקי הגוף בין אם מדובר על תאונות רשלנות ועוד. אנו מלבים את הלקוחות שלנו מהשלב הראשון ועד לקבל הכסף ומימוש הזכויות שלהם. אנו נלחמים ומאמינים בצדק וכל לקוח שלנו מרגיש שהוא היחיד שלנו. אנו עושים את מרב המאמצים הנדרשים, דוגלים בשקיפות ובזמינות לשאלות לחששות ולרעיונות של לקוחותינו. אנו משלבים ניסיון עשיר וותק עם מקצועיות ואנושיות וסמוכים כי תרגישו רגועים ובטוחים מהרגע שניקח אחריות על ליווי התיק שלכם וייצוג במקרה הצורך.

לסיכום דרך אחת להגיע אל מימוש הזכויות שלך היא במלחמה מתישה וארוכה אך ללא וויתורים תוכל להגיע אל המטרה. הדרך השניה היא להיעזר בעו”ד מלווה שיהפוך את המלחמה להליך פשוט מהיר וממוקד ויביא את התוצאות המקסימליות במצב הספציפי שלך. שתי הדרכים טובות כל עוד לא ויתרת על זכויותיך!

ביטוח לאומי תביעת נכות

ייצוג ביטוח לאומי תביעות

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין ביטוח לאומי תביעות מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button