תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9

תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9

תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9 מהם? למעשה תביעות נכות מוסבת הן למעשה תביעת נכות מוסבת תקנה 9 . מה בעצם תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9 אומרת ולאיזה פרטים יש לשים לב

תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9

תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9
תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9

תביעת נכות מוסבת מוכרת בשמה גם כתביעה על פי תקנה 9 לתקנות הנכים.  תביעה זו יש להגיש אם קיים קשר סיבתי רפואי בין הנכות המוכרת לאיבר אחר בגוף בגינו הנכה לא מוכר. לשם דוגמה תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9 נניח מצב בו מוכר נכה צה”ל בשל קרע במיניסקוס בברך הימנית או קרע ברצועה הצולבת והנכה סובל מקריסות ונעילות בברך וקיצור גובה ברגל ועקב העברת משקלים גם  הברך השנייה השמאלית הבריאה זו שאינה מוכרת נפגעת. אותו נכה יכול להגיש תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9 שיכירו לו גם בברך השנייה בשל הקשר הרפואי שהברך החולה בגינה הוא מוכר באגף השיקום. הברך החולה בעצם  גרמה למצב בברך הבריאה שאינה מוכרת כאמור באגף השיקום.

תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9 עם עורך דין בנימיני –  למשרדנו ניסיון רב בתביעות לפי תקנה 9 ואנו עובדים עם מומחים רפואיים מהשורה הראשונה כך שאם צריך לתמוך את התביעה בחוות דעת נדע לעשות זאת כך שסיכויי ההכרה של הנכה בתביעה יהיו גבוהים יותר.

נכות מוסבת היא נכות שהתפתחה כתוצאה בלתי אמצעית של הטיפול או ההתמודדות עם הנכות המוכרת . דוגמאות לנכות מוסבת הם נזקים הנגרמים מניסיונות טיפול בנכות הראשית, ופגיעה באיברים או מערכות אחרות כתוצאה מאבדן איבר בחבלה מוכרת.

תביעת נכות מוסבת תקנה 9 ואיך מקבלי הכרה

 תביעות נכות מוסבת
תביעת נכות מוסבת תקנה 9

משרדנו מתעסק עם נושאים רבים ביניהם רשלנות רפואית, נכי צהל תביעת נכות מוסבת תקנה 9 ועוד. תביעת נכות מוסבת תקנה 9 עוברת גם היא דרך הוועדות הרפואיות. מפני שלא פעם מוגבלים הקשרים הסיבתיים לקשר של הסיבה הרפואית ואף שעקב בעיה רפואית נגרמה פעולה שגרמה לפגיעה, ניתן לטעון שהפעולה היא שגרמה לפגיעה ולא הבעיה הרפואית שהביאה לפעולה בלבד ולא ישירות לנזק שנגרם ממנה. למשל אם לאדם יש מגבלה ברגל שהביאה אותו למעוד על אבן ואבן זו פצעה אותו. האבן היא זו שגרמה לפציעה ולא המגבלה ברגל.

במידת הצורך יש לערער לוועדה העליונה ועל הערעור להיות מנומק ומוסבר ככול הניתן  על הבקשה להיות מגובה בכל המסמכים הרפואיים הנדרשים המוכיחים את הקשר הבלתי אמצעי לנכות המוכרת. הליך מסוג שכזה היינו מול ועדה רפואית שדנה בשיעורי הנכות ובקשר הסיבתי אליה. למעט שינוי מלבד נקודה זו ההליך בעל דמיון רב לתהליך בפני ועדה רפואית רגילה.

איך לבחור עורך דין מתאים?

תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9
תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9

דבר ראשון יש לבחור עו”ד לרשלנות רפואית איתו אתם מרגישים בביטחון. תפקידו של עורך דינכם הוא להסביר לכם את הדברים בפשטות ובגובה העיניים כך שכל האפשרויות יהיו פרושות בפניכם ככה שתוכלו להגיע להחלטה הכי נכונה עבורכם. עורך דין טוב ינהג בשקיפות מוחלטות תוך הכוונה וייעוץ כשההחלטה הסופית היא בידי הלקוח. לא פחות חשוב ומוצרך הוא לבחור בעורך דין שאכן עבר תיקים דומים והיינו בעל ניסיון וותק בתחום זה. ככול שעו”ד שלך יהיה בקיע בחומר ומעודכן בשינויים הבלתי פוסקים בחוק, כך הסיכוי להצלחה גדל ומאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובפחות זמן מאיש מקצוע שאינו משופשף וללא טעויות מיותרות הגוררות טעויות נוספות.

אנו פועלים בנושאים רבים כמו ערעור נכים משרד הביטחון ועוד. תוכלו בכל זמן לקבל הערכת סיכויים וליווי מעו”ד אילן בנימיני שהיינו מנוסה ומתמחה בתחום זה לאורך שנים. במשרדנו לא תאבדו בין תיקים והאדם איתו תתייעצו ותבחרו בו יהיה גם אותו אחד שייצג אתכם וילווה את התיק שלכם. בכל שלב זמינים עבורכם.

תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9 | תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9 | תביעות נכות מוסבת | תביעת נכות מוסבת תקנה 9

ייצוג תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין תביעת נכות מוסבת על פי תקנה 9 מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button