תביעת הכרה נכה צהל

תביעה להכרה נכה צהל

תביעת הכרה נכה צהל היא תביעה שיש לעשות על מנת לקבל הכרה בהיותך נכה צה”ל  וכל המשתמע מכך כולל הזכויות המגיעות בעקבות הגדרה זו. תביעה להכרה נכה צהל כוללת מספר שלבים שיש להכיר לפני שמגישים תביעת הכרה נכות צה”ל כמו כן יש לעשות הכנה לוועדות רפואיות.

עורך דין בנימיני מתמחה בכל הקשור אל רשלנות רפואית, נכי צה”ל וביטוח לאומי. מעבר לעזרה מול הרשויות וההליכים הנוטים להסתבך עקב בירוקרטיה , עו”ד בנימיני מספק ידע משפטי עמוק ובעל ניסיון בכל שלבי ההליכים, מרגע הכנת התביעה ועד לתוצאה הסופית הרצויה והמטיבה ביותר עבור הנכה אותו מייצג. לכל אדם יש את הזכות לקבל את הזכויות שלו ולממשן ואנו פה על מנת לוודא זאת .

תביעה להכרה נכה צהל על מנת לקבל הכרה כנכה צה”ל

תביעת הכרה נכה צה"ל
תביעה להכרה נכה צהל

תביעת הכרה נכה צהל – כדי לקבל הכרה כנכה צה”ל יש להגיש תביעת הכרה כנכה צהל לאגף שיקום נכים שבמשרד הביטחון. על הנכה שמגיש את בקשת ההכרה לנכות, לשרת באחת מגופי הביטחון בישראל ועל אלה נמנים בין היתר: חיילים סדירים ואנשי קבע המשרתים בצה”ל, שרות בתי הסוהר, משטרת ישראל, המוסד ושרות הביטחון הכללי. כדי לקבל הכרה ופיצויים בגין תביעת פיצויים נגד משרד הביטחון  יש להוכיח שהפציעה או המחלה התרחשו במהלך ועקב השרות. קצין התגמולים באגף השיקום של משרד הביטחון הוא זה שיקבע לאחר שיעמדו בפניו כל המסמכים והעדויות האם להכיר בתביעת הנכה כנכה צה”ל. מומלץ לפנות אך ורק אל עורך דין נכי צהל שמתמחה בתביעות נכי צה”ל משום שחוק הנכים תגמולים ושיקום שחל על נכי צהל שונה מחוקי הנזיקין הרגילים.

תביעת הכרה נכה צהל

תביעת הכרה נכות צה"ל
תביעה הכרה נכה צהל

במידה ולחייל/ת או לאיש הביטחון שנפצע בחבלה מוכחת במהלך השרות ובעקבותיו לרוב ימולא לו ביחידה דו”ח פציעה ואז סיכויי ההכרה בתביעתו כנכה צה”ל יהיו גבוהים שכן קיימת עדות לאירוע החבלה. מקרים כאלה נכנסים גם תחת ההגדרה חבלת שרות. יחד עם זאת, לא פעם התרחשה חבלה ולחייל לא מילאו דו”ח פציעה. במקרה כזה ניתן להוכיח את האירוע באמצעות מסמכים רפואיים ועדויות אחרות לאירוע.

תביעה הכרה נכה צהל – מחלות

תביעה להכרה נכה צהל
תביעת הכרה נכה צהל

מחלות שרות שלא כמו חבלות שרות קשה יותר להוכיח ולקבל בגינם הכרה כנכה צה”ל. זאת מפני שלא בהכרח המחלה שהתפרצה בתקופת השרות הצבאי נגרמה עקב תנאי השרות. לדוגמא מחלת סרטן בחייל צעיר יכולה להתפרץ במהלך השרות הסדיר. אך לא תנאי השרות הם אלו שגרמו לכך ולפיכך חסר התנאי של העקב השרות הדרוש לקבלת ההכרה כנכה צה”ל. זאת להבדיל ממחלה כגון פריצת דיסק שיתכן והתרחשה עקב מאמצים מרובים או תנועה חדה בהרמת משקל. לרוב במחלות כדאי להסתייע בחוות דעת של מומחה רפואי בעת הגשת התביעה כדי שיסביר את הקשר הסיבתי הרפואי בין המחלה לתנאי השרות.

תביעת הכרה נכות צה”ל – שירות סדיר

בהרבה מקרים שמשרדנו מטפל פונים חיילים עקב רשלנות רפואית שהתרחשה בצבא בזמן השרות הסדיר. גם במקרים אלו מוגשת תביעת הכרה לקצין התגמולים באגף שיקום נכים. עורך דין שמתמחה בתביעות נכי צה”ל ורשלנות רפואית בצבא יאסוף את החומר הרפואי הרלוונטי להוכחת הרשלנות הרפואית ויסתייע במומחה רפואי במידת הצורך להוכחת הרשלנות. משרדנו היינו בעל תחומי עיסוק נוספים שנשמח לפרט ולהרחיב בכל מקרה לגופו. בין אם מדובר על נזקי גוף, רשלנות רפואית, תאונות וביטוח לאומי. חשוב לזכור שבמידה ובוחרים לדוגמה, עורך דין שמתמחה בנכי צהל יהיה עו”ד זה בעל הניסיון הנדרש בתיקים מסוג זה ושאכן יוכל לספק לך את המיטב הן מבחינת הידע והן מבחינת הפרקטיקה. חשוב להבין שמעבר להכרת והבנת החוקים המשתנים ללא הרף יש להכיר את העבודה בשטח וההתנהלות מול הגורמים והגופים המעורבים והדורשים דיוק רב הן בהגשת המסמכים הרצויים ובתכנים המבוקשים על ידם.

תביעת הכרה נכה צהל | תביעה להכרה נכה צהל | תביעה הכרה נכה צהל | תביעת הכרה נכות צה”ל

ייצוג תביעת הכרה נכה צהל

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין תביעת הכרה נכה צהל מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button