פניות הציבור קופת חולים כללית

פניות הציבור קופת חולים כללית

פניות הציבור בקופת חולים כללית עו”ד רשלנות רפואית על כיצד לפנות אל פניות הציבור קופת חולים כללית. כאשר רוצים לפנות אל פניות הציבור קופת חולים לאומית כמו גם פניות הציבור קופת חולים מאוחדת או פניות הציבור קופת חולים מכבי צריך להכיר את הגופים הפועלים ואת התקנות והחוקים בנושא. למה חשוב להתייעץ עם עורך דין לפני פניות הציבור קופת חולים כללית ואיך לצלוח הליך של קבלת פיצוי.

פניות הציבור בקופת חולים כללית ופרטית

פניות הציבור בקופת חולים כללית
פניות הציבור קופת חולים כללית

בין אם מדובר על תהליך של פניות הציבור קופת חולים כללית או פניות הציבור קופת חולים לאומית וכו.. חשוב לבצע זאת באופן מדויק ויסודי. בעידן של היום קופות החולים ובתי החולים מאפשרים למטופלים להגיש תלונה על טיפול רפואי שעברו או על יחס לא הולם כלפיהם, נזקי גוף ועל חוויתם הרפואית כאשר זאת לא נעימה. חשוב לדעת בהקשר זה כי לא כל תלונה על יחס לא הולם מצד הרופא או הצוות הרפואי מהווה בהכרח רשלנות רפואית.

כדי שרשלנות רפואית תתקבל כתביעה לבית המשפט צריך להוכיח גם נזק גופני או נפשי שנגרם כתוצאה מהטיפול הרפואי הלא הולם. בין אם רשלנות במעקב אחרי בדיקות מעבדה או בדיקות דם או טיפול לא תרופתי לא תואם וכדומה. כך שיכול להיות שרופא או צוות רפואי התרשל בטיפול או נתן יחס לא הולם למטופל אך אם זו לא גרמה נזק משמעותי למטופל לא תמיד מדובר ברשלנות רפואית כעילת תביעה.

כאשר מתמודדים  עם מצבים רפואיים קשים מגיע לכם לקבל את הטיפול הראוי על פי חוק ולכן חשוב כי תדעו מה הזכויות שלכם. במידה ואתם מרגישים כי לא קיבלת טיפול ראוי וההזכויות שלכם לא מומושו, בין אם זה מפני שהקופה לא נתנה לכם שירות הולם או לא קיבלתם אישור לתרופות שעליכם לצרוך או שלא נקבעה לכם בדיקה בזמן סביר או בכלל וכדומה, עליכם לפנות בעניין ולהעיזר בעו”ד רשלנות רפואית בעל הניסיון בעבודה מול גופים אלה.

פניות הציבור קופת חולים לאומית או פניות הציבור קופת חולים מאוחדת

פניות הציבור קופת חולים מאוחדת
פניות הציבור קופת חולים לאומית

עורכי דין רשלנות רפואית בינימיני – פניות הציבור קופת חולים מכבי או לאומית, מאוחדת וכו.. תעשה דרך ממונה על פניות אלו בקופה. ממונה פניות הציבור הוא הגורם מולו לרוב תהיה ההתנהלות הראשונית ובהמשך בפן המשפטי בהתאם להאם הייתה הזנחה, רשלנות וכדומה. חשוב לברר האם ישנה עילה לתביעה ופיצוי בטרם ההליך על מנת לוודא שאכן זוהי הדרך היעילה ביותר עבורך.

במידה ומנסים לפנות אל פניות הציבור קופת חולים כללית או בכל קופה שהיא.. ואין מענה כראוי וטיפול הולם לערער לגורמים הרלוונטיים ולא פעם ימליץ עו”ד פניות הציבור קופות החולים להגיש תביעה בבית הדין לעבודה מפני שזהו תחום השיפוט בהקשר של חוק ביטוח בריאות ממלכתי. חשוב במצבים כאלו, גם אם עלה בך חשד כי חווית אבל כזה או אחר בהקשר אל טיפולך הרפואי או העדרו, חשוב לפנות לייעוץ מקיף עם חוות דעת משפטית וזהו זמן חשוב בו כדאי להתקשר עם עורך דין מטעמך שיגן על הזכויות שלך ויעזור לך להגיע אל המטרות שלך ולמיצוי זכויותך.

לסיכום על פניות הציבור קופת חולים כללית ומכבי, מאוחדת וכו…

לצערנו בלא מעט מקרים כאשר אדם מתמודד מול חברה או במקרה זה גופים גדולים כמו קופות חולים ובתי חולים, מוצא עצמו טובע בבירוקרטיה ולבסוף מוותר על שמגיע לו עקב התשה של המערכץת שלעתים אטומה ומסורבלת. בדיוק בגלל סיבה זו חשוב לקחת ליווי והכוונה וייצוג במקרה הצורך, וזאת על מנת להשיג את העזרה לה זקוקים מבלי לשלם על כך מחיר נפשי או שחיקה ומאמצים רבים שלצערנו לא מניבים תוצואות.

פניות הציבור קופת חולים כללית
פניות הציבור בקופת חולים כללית

במידה ואתם זקוקים לעזרה או לכל שאלה, פנו אלינו בהקדם. יש חשיבות רבה לזמן בו בוחרים לפעול בעניין מסוג זה וככול ויהיה זמן קרוב יותר להתרחשות הפגיעה כך יהיה קל יותר לדרוש את מימוש הזכויות המגיע לך. אנו נמצאים איתכם לאורך כל הדרך ודואגים כי תגיעו אל מיצוי הזכויות תוך שמירה על האינטרסים שלכם. למידע נוסף בנושא ונושאים נוספים הקשורים ברשלנות רפואית, כמו גם תאונות וכדומה תוכלו למצוא בדפי האתר או לפנות אלינו במייל או בנייד.

פניות הציבור בקופת חולים כללית | פניות הציבור קופת חולים כללית  | פניות הציבור קופת חולים לאומית | פניות הציבור קופת חולים מאוחדת | פניות הציבור קופת חולים מכבי

ייצוג פניות הציבור קופת חולים כללית

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין פניות הציבור קופת חולים כללית מומלץ

מאמרים

Call Now Button גלילה למעלה
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור