עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז

עורך דין תביעות משרד הביטחון

עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז מעניק ייצוג לכל אנשי כוחות הביטחון, מצה“ל והמשטרה, ועד משמר הכנסת והמוסד.

השירות הביטחוני, בין אם זה במסגרת השירות הסדיר, המילואים או הקבע, מזמן איתו סיטואציות מסוכנות. זוהי המציאות של חיינו, לעתים אנשים נפצעים במהלך השירות, או חולים במחלות הקשורות לשירות הצבאי. אלו יכולות להיות פגיעות הקשורות לתנאי השירות, לאימונים וגם פציעות במהלך פעילות מבצעית. ואיננו מדברים אך ורק על פציעות פיזיות, גם נפגעי פוסט טראומה מוכרים על ידי משרד הביטחון.

עורך דין משרד הביטחון מטפל בכל סוגי המקרים. אלו יכולים להיות חיילי צה“ל שנפגעו בהיתקלות עם מחבלים בגבול הצפון, כמו גם חיילים שנפצעו בתאונות אימונים או מחלות שנגרמו כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוימים, קרינה או כל מיני דברים האופייניים לשירות הביטחוני. בין אם אלו הן פציעות פיזיות או נזקים נפשיים, אלו הן עילות להגשת תביעה נגד משרד הביטחון.

במאמר זה נסביר מדוע צריך עורך דין לתביעות משרד הביטחון, ובסוף המאמר נתייחס גם לסוגיה של עו“ד משרד הביטחון מחיר.

עורך דין משרד הביטחון במרכז

עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז

כל התביעות השונות נגד משרד הביטחון נשענות על חוק הנכים (תגמולים ושיקום). זהו החוק החל על אנשי צבא, כמו גם על יתר כוחות הביטחון. בשנים האחרונות החוק עבר שינויים שהשליכו בעיקר על אנשי קבע. השינויים נכנסו לתוקפם ב 27.4.2017, כאשר השינוי המרכזי הוא ההבחנה בין פגיעות מבצעיות ובעלות אופי הייחודי לשירות הצבאי, לבין פגיעות אחרות הנחשבות לתאונות עבודה רגילות ומטופלות על ידי הביטוח הלאומי.

חוק הנכים נועד להבטיח את כל הזכויות של נכי צה“ל, והוא מגדיר את כל ההליכים והקריטריונים של הכרה בנכות, קביעת אחוזי נכות, פיצויים, ערעורים ועוד. אך למרות החוק עדיין ישנה בעייתיות גדולה הגורמת תסכול ופוגעת באלו שהקריבו הכל למען המדינה. במקרים מסוימים החוק לא נתן מענה ונפגעים נאלצו לפנות לערכאות משפטיות.

חיילים נפגעים במהלך השירות, ומצפים כי מייד יוכרו הזכויות שלהם והם יקבלו את הפיצויים המגיעים להם, אך בפועל הם עשויים לגלות כי הם מתנהלים מול מערכת בירוקרטית קשה, וללא עורך דין משרד הביטחון במרכז זכויותיהם עלולות להיפגע.

ישנה חשיבות גדולה לכל מסמך רפואי וצבאי, ויש לדעת כיצד להתנהל על מנת לקבל את ההכרה של קצין התגמולים. ולאחר שעוברים את המכשול הזה, יש להגיע מוכנים אל הוועדה הרפואית. ובמקרים מסוימים יש להגיש ערעור באמצעות ועדה רפואית עליונה. אתם לא רוצים להיות לבד במקרים האלו, פנו אל עורך דין ייצוג נכי צה“ל.

גם חיילים שקיבלו את אחוזי הנכות והפיצויים, עשויים למצוא את עצמם לאחר שנים מתמודדים עם החמרת מצב או תביעת נכות מוסבת לפי תקנה 9. ואז שוב הם פותחים מחדש את הפצעים, ומתמודדים שוב עם קצין התגמולים ואגף השיקום.

הדרך היעילה ביותר לקבל הכרה ולממש את הזכויות המגיעות לכם היא באמצעות עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז.

עו“ד משרד הביטחון מעניק סיוע במגוון סוגיות הקשורות לתביעות נגד משרד הביטחון:

  • הגשת בקשה להכרת בנכות.
  • הוכחת קשר הסיבתי בין מחלות ופציעות לבין השירות הצבאי.
  • הכנה לוועדות רפואיות.
  • הגשת ערעור לוועדה רפואית עליונה.
  • הגשת תביעת החמרת מצב / נכות מוסבת.
  • ייצוג משפחות שכולות.

עוד משרד הביטחון מחיר

עורך דין משרד הביטחון במרכז

אם נפגעתם במהלך השירות הצבאי, עליכם למלא טופס תביעה נגד משרד הביטחון. שימו לב שישנה הבחנה בין תביעת חבלה לבין תביעת מחלה. אך ההמלצה שלנו היא לפנות אל עורך דין לתביעות משרד הביטחון כבר לאחר הפציעה עצמה, אלו עשויים להיות שלבים קריטיים כבר כאשר המפקדים מכינים את דוח הפציעה.

בטופס התביעה יש לפרט את נסיבות החבלה (או המחלה). יש לפרט את תנאי השירות וכל הנסיבות שהביאו לפציעה או החבלה, וחשוב לעשות זאת בעזרת עו“ד. יש לצרף את העדויות, דוח הפציעה וכל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים. את התביעה יש להגיש אל אגף השיקום במשרד הביטחון.

השלב הראשוני הוא בדיקה של קצין התגמולים. בדיקה זו אינה קובעת את אחוזי הנכות, אלא האם אתם עומדים בתנאי הזכאות. במידה ואתם עומדים בתנאים, תוזמנו להופיע בפני ועדה רפואית משרד הביטחון, שם יקבעו לכם את אחוזי הנכות. הפיצויים שתקבלו הם נגזרת של אחוזי הנכות שיקבעו על ידי הוועדה.

הליך זה עשוי להימשך כמה חודשים, ובמקרים מסוימים גם כמה שנים. ויתכן כי במהלך התקופה הזו יהיו לכם עוד הוצאות רפואיות. יש פתרון לכל בעיה, אך חשוב שתקבלו את הסיוע המשפטי.

עורך דין משרד הביטחון במרכז יסייע לכם לנהל את ההליך בצורה מהירה יותר ויעילה יותר, וכך תוכלו לממש את מלוא אחוזי הנכות המגיעים לכם.

עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז

עו”ד משרד הביטחון מחיר

עו“ד משרד הביטחון מחיר משתנה ותלוי בעורך הדין. באופן טבעי, עורכי דין בעלי ותק וניסיון מסוגלים להביא תוצאות טובות יותר, וכך מרשים לעצמם גם לגבות שכר טרחה גבוה יותר. לכן חשוב לקבוע פגישה עם עורך דין תביעות משרד הביטחון – כך תוכלו גם להתרשם ממנו, וגם לשאול לגבי שכר הטרחה.

שימו לב כי עו“ד משרד הביטחון מחיר הוא נושא המוגדר באמצעות הסכם שכר טרחה. כבר מתחילת הייצוג המשפטי יש לחתום על הסכם שכר טרחה המגדיר את שכר הטרחה, אופן החישוב ומועדי התשלום.

ברמת העיקרון מקובל לחלק את שכר הטרחה לשני חלקים. חלק אחד הוא בתחילת הטיפול, והחלק השני הוא לאחר שהתקבלו התגמולים. חשוב שהתגמול העיקרי יהיה בסוף ההליך, וכנגזרת של סכום הפיצויים. כך אתם יוצרים תמריץ של עורך הדין לזרז את העניינים, ולהילחם על הפיצויים המקסימליים.

עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני מטפל במגוון נושאים של תביעות נגד משרד הביטחון, ייצוג נכי צה“ל ותביעות רשלנות רפואית.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

 

מאמרים נוספים..

ערעור לועדת ערעורי נכים

ערעור לועדת ערעורי נכים

הפעם אנו רוצים לדבר אתכם על ערעור לועדת ערעורי נכים, הוועדה הקובעת את שיעורי הנכות שלכם, ולכך יש השלכות על סכום הפיצויים שתקבלו. במאמר זה נסביר על הליכי הגשת הערעור, ומתי מגישים ערעור לבית משפט ועדה רפואית. אם הגשתם ערעור או חושבים לעשות זאת, חשוב להתייעץ עם עורך דין ערעור לוועדה עליונה.

עורכי דין ייצוג מול אגף השיקום

עורך דין אגף השיקום

עורך דין אגף השיקום הוא עורך דין אשר מביא איתו ניסיון בהתנהלות מול משרד הביטחון ותביעות של חיילי צה“ל וכוחות הביטחון. אמנם תכליתו של אגף השיקום היא להעניק סיוע ולרכז את כל הפניות של נכי צה“ל, אך בפועל לא פשוט להתנהל מול הגוף הזה ללא עזרתם של עורכי דין ייצוג מל אגף

דוח פציעה משרד הביטחון

דוח פציעה צהל

דוח פציעה צהל הוא דוח הממולא עם התרחשות אירוע בו נפגע חייל, זהו דוח בסיסי ופשוט, אך יש לו חשיבות רבה. לעתים מדובר בפציעות קלות, וללא גרימת נזק ארוך טווח. אך מנגד, ישנם חיילים אשר נפגעים במהלך השירות הצבאי, והדבר משפיע על המשך תפקודם במהלך החיים, מנכויות ומגבלות פיזיות ועד פגיעות פוסט

דוח פציעה דיגיטלי

דוח פציעה דיגיטלי

נכון להיום עדיין לא קיים דוח פציעה דיגיטלי עבור נפגעי צה“ל. כלומר אין דו“ח פציעה דיגיטלי אותו ניתן למלא בצורה מקוונת. הדו“ח הקיים הוא עדיין מסמך פיזי אותו יש למלא בצורה ידנית. במאמר זה נסביר על חשיבותו של דוח הפציעה וגם איך ממלאים דוח פציעה. אין לראות בדברים תחליף לייעוץ משפטי, מומלץ

טופס החמרת מצב משרד הביטחון

החמרת מצב משרד הביטחון

מאמר זה דן בנושא של החמרת מצב משרד הביטחון, והוא מיועד עבור מי שסובל מנכות שכבר הוכרה בעבר על ידי משרד הביטחון, אך בחלוף הזמן חלה החמרה בעצימות הפגיעה המוכרת. טלפון לשיחה עכשיו על מנת למנוע בלבול, זהו הזמן להסביר בקצרה מהו ההבדל בין החמרה משרד הביטחון לבין הכרה בנכות או נכות

ועדה רפואית משרד הביטחון

ועדה רפואית משרד הביטחון

ועדה רפואית משרד הביטחון היא אחד השלבים בעת הגשת תביעה נגד משרד הביטחון. תפקיד הוועדה הוא לקבוע את אחוזי הנכות שיש לכם. זה ישפיע על סכום הפיצויים וההטבות שתקבלו, ולכן ישנה חשיבות רבה להחלטות הוועדה. ומסיבה זו חשוב לעבור הכנה לוועדה רפואית משרד הביטחון. בטרם ההופעה בפני הוועדה, חשוב מאוד להתייעץ עם

פריצת דיסק בצבא

פריצת דיסק בצבא

פריצת דיסק בצבא היא אחת מהפציעות העלולות להתרחש במהלך השירות הצבאי, כמו גם בלט דיסק בצבא. פציעות בצבא מסוג זה עלולות להיות תוצאה של אירוע ספציפי שהתרחש במהלך השירות וגרם לפציעה, כמו גם תוצאה של מצב מתמשך הנגרם בהדרגה במהלך הפעילות הצבאית; כמו למש לבעת נשיאת משאות כבדים לאורך זמן. ולאחר שהחיילים

קרע ברצועה הצולבת בצבא

פציעת ברך בצבא

פציעת ברך בצבא היא אחת הפציעות השכיחות של חיילים. היא יכולה להתרחש במהלך פעילות מבצעית, אך גם במהלך אימונים ומאמץ גופני – דברים שעוסקים בהם הרבה במהלך השירות. פציעות יכולות להיות קלות ולעבור לאחר טיפול רפואי ללא מגבלות והשלכות ארוכות טווח, אך לצערנו זה לא תמיד המקרה. לכן יש לקחת זאת בחשבון

קרע ברצועה הצולבת הקדמית בצבא

קרע ברצועה הצולבת הקדמית בצבא

קרע ברצועה הצולבת הקדמית בצבא היא אחת הפציעות מהן יכולים לסבול חיילים, ולא רק חיילים אלא גם ספורטאים וכל מי שעוסק בפעילות גופנית. קרע ברצועה הקדמית הצולבת גורם לבעיות בהליכה ובעיות בטווח התנועה, ולעתים הטיפול דורש גם התערבות כירורגית. במידה ונפגעתם אתם יכולים להגיש תביעה נגד משרד הביטחון לצורך הכרה כנכי צה“ל.

ערעור על ועדה רפואית עליונה

ערעור על ועדה רפואית עליונה

ערעור על ועדה רפואית עליונה אפשרי רק לגבי סוגיות שהן משפטיות, והוא נעשה בפני בית המשפט המחוזי. אך לפני שנדבר על זה כדאי להסביר על כל צורת ההתנהלות של משרד הביטחון לצורך הכרה בפגיעה במהלך השירות.  טלפון לשיחה עכשיו אם נפגעתם במהלך השירות מגיעים לכם אחוזי נכות וזכויות, למעשה הזכויות נקבעות לפי

נכות מוסבת

תביעה לפי תקנה 9

תביעה לפי תקנה 9 היא תביעה העוסקת בנכות מוסבת. הכוונה היא למקרים שבהם התפתחה נכות כלשהי כתוצאה מהנכות הראשית, ופגיעה באיברים או מערכות אחרות כתוצאה מאבדן האיבר בחבלה המוכרת. טלפון לשיחה עכשיו במילים פשוטות אנו מדברים על נכות ראשונית שהוכרה על ידי משרד הביטחון, והיא זו אשר גרמה להתפתחות בעיה נלווית. לדוגמה

הכרה כנכה צהל

הכרה כנכה צהל

בקרב אנשי קבע חוק הנכים החדש מעורר עניין רב, זאת בשל שינויים רבים שהוכנסו בחוק והם משנים את הכללים לגבי הכרה כנכה צהל. החוק החדש נועד לענות על בעיות שנוצרו מהחוק הישן, אך מצד שני גם יוצר בעיות אחרות. אז מה קורה בעת מחלה בשירות הצבאי או חבלה על פי החוק החדש

ייצוג עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז

עורך דין אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

בתקשורת
השאירו פרטים
עורך דין עורך דין תביעות משרד הביטחון במרכז מומלץ
המלצות
מאמרים
נפגעתם במהלך שירות המדינה?
יתכן שמגיעים לכם מאות אלפי שקלים.
אל תוותרו על הפיצויים!
לחיילים אנשי קבע ומשרתי כוחות הביטחון שנפגעו במהלך שירותם

לאור המצב - משרדנו יעניק ייעוץ ראשוני חינם מרחוק*

*כפוף לכמות מסמכים
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button דילוג לתוכן