עורך דין ביטוח סיעודי

עורך דין ביטוח סיעודי

בין תחומי ההתמחות של נזקי הגוף שבהם מתמחה משרדנו יש גם את תחום הביטוח הסיעודי. עורך דין ביטוח סיעודי מייצג את התובע בתביעת דמי הפיצוי מחברת הביטוח. מומחיות עורך הדין מתבטאת לא רק בהצלחת התביעה אלא אף בהשגת פיצוי גבוה בהתאם לנזק שנגרם. אז אם חברת הביטוח מסרבת לשלם לכם או שהיא מוכנה לשלם לכם סכום הרבה יותר קטן ממה שלדעתכם מגיע לכם פנו אלינו – משרד עורכי דין רשלנות רפואית.

עורך דין ביטוח סיעודי

תוכלו להתייעץ עמנו בנוגע לביטוח סיעודי של חברה פרטית או של הביטוח הלאומי. אנו נספק לכם תשובה מקצועית, נעריך את סיכויי הזכייה של טענותיכם והאם כדאי לגשת לתביעה המשפטית, או לממש דרכים אחרות להשגת הפיצוי המגיע לכם, בהמשך אנו מביאים לכם מדריך תביעות סיעוד. כדי להעלות את הסיכויים לקבלת הטענות על ידי בית המשפט יש צורך בידע מקצועי, זה לא מספיק שאתם בטוחים בצדקתכם, כפי שרבים חושבים בטעות שזה מה שיביא לזכייתם. לפעמים ההבדל בהצגת הטענות הוא הבדל בין גובה הפיצוי שיתקבל, שזה יכול להיות הפסד של כסף. מה שחשוב יותר מכול הוא שתדעו שאסור לכם לוותר בשום שלב לחברת הביטוח. אנו נשמח לייעץ לכם ולייצג אתכם בתביעות של חברות ביטוח סיעודי. פנו אלינו לייעוץ ולהכוונה.

עורך דין ביטוח סיעודי
עורך דין ביטוח סיעודי

מדריך תביעות סיעוד

מבוטחים רבים שמגיעים בעל כורחם למצב סיעודי חושבים בטעות שמכיוון ששילמו כל חייהם פרמיית ביטוח סיעודי הם יכולים להיות בטוחים ושלווים לפחות מבחינה כלכלית, הם בטוחים שבמהירות יקבלו פיצוי נפילה בעבודה למשל, אך מהר מאוד מתברר להם שהם התבדו. חברת הביטוח מערימה קשיים כדי שהכסף יישאר בידם. לפי נתונים סטטיסטיים שונים מתוך כרבע מיליון חולים סיעודיים בישראל כשליש מתביעות הביטוח נדחות, וזה אומר הרבה על חברות הביטוח…

להלן אנו מביאים לכם מדריך תביעות סיעוד קצר, למידע מורחב יותר פנו אלינו:

  • ביטוח סיעודי נכון ויעיל מתחיל בניסוח משפטי נכון והגדרת המונחים שיהיו לטובת הלקוח, שלא נותנים לחברת הביטוח פתח להתחמק מחובתם.
  • הרף המינימלי קובע כי אם האדם מתקשה לעשות את הפעולות היומיות המינימליות הוא נחשב לסיעודי. הדבר הזה אינו נתון לוויכוח. כל מי שנמצא במצב כזה זכאי לקבל את דמי השיפוי של תביעת הסיעוד.
  • כמו כן, מי שנמצא במצב של תשישות נפשית נמצא בהגדרה המינימלית של מצב סיעודי. והוא זכאי בכל מקרה לשיפוי עבור מצבו הסיעודי. התייעצו על כך עמנו או עם כל עורך דין ביטוח סיעודי.
מדריך תביעות סיעוד
מדריך תביעות סיעוד

המשך מדריך תביעת סיעוד חברת ביטוח

  • חוסר יכולת לעשות פעולות יומיומיות מתבטא בכך שהוא אינו מסוגל או מתקשה לעשות 3 מתוך הפעולות הבאות בכוחות עצמו: להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, להתנייד ממקום למקום, שליטה על הסוגרים, התרחצות והתקלחות, שכיבה וקימה. בתביעת סיעוד חברת ביטוח צריך להוכיח שהמבוטח אינו מסוגל לעשות 50% מהפעולה כדי לקבוע שאינו יכול לעשות פעולה מסוימת, לא יותר מכך. ראו גם: שאלות ותשובות אובדן כושר עבודה.
  • מצב של תשישות נפשית הוא מצב שנקבע על ידי רופא מוסמך. מדובר במצב נפשי חמור מאוד שבו האדם לא מתפקד מבחינה קוגניטיבית וגופנית. הוא לא לוקח אחריות על מעשיו ועל צרכים מינימליים. כמו כן יש ירידה משמעותית בזיכרון שלו ובהתמצאות שלו במרחב. זה יכול להיות כתוצאה ממחלות שונות ביניהן דמנציה ועוד.

ככל שמתקיימים התנאים אתם צריכים לגשת בבטחה לתביעת סיעוד חברת ביטוח.

תביעת סיעוד חברת ביטוח
תביעת סיעוד חברת ביטוח

תביעת סיעוד קופת חולים

קופות החולים מציעות היום פוליסות ביטוח סיעודי. הביטוח הסיעודי של קופות החולים נעשה בשיתוף פעולה עם חברות ביטוח פרטיות ובמקרה של מימוש דמי הביטוח מגישים תביעת סיעוד קופת חולים. ההגשה לקופות החולים היא יחסית קלה, ניתן לעשותה אף באופן מקוון. כמו כן גם כאשר מדובר בהחמרת הסיעוד, ההודעה על שינוי במצב היא יותר קלה מאשר בחלק מחברות הביטוח הפרטיות.

אולם גם כאן במקרה שהתביעה נדחית ללא סיבה מוצדקת תוכלו לפנות אלינו לשם הגשת תביעת סיעוד קופת חולים כנגד בית המשפט. התהליך אינו מסובך ואין מה לחשוש ממנו, אנו נעשה עבורכם את העבודה, אתם תצטרכו לספק את המסמכים הרפואיים ואת מסמכי החוזה של הביטוח. כמשרד עורך דין ביטוח סיעודי אנו נותנים שירות מיוחד לאדם הסיעודי וגם לבני משפחתו הסועדים אותו ותומכים בו, בכל תביעת סיעוד, גם נגד חברת ביטוח פרטית וגם נגד קופת החולים.

תביעת סיעוד קופת חולים
תביעת סיעוד קופת חולים

ראו גם: תביעת רשלנות רפואית ברפואת שיניים.

מאמרים נוספים..

עורך דין תביעות סיעוד

עורך דין תביעות סיעוד

עורך דין תביעות סיעוד עומד לשירותכם בעת הגשת תביעות ביטוח סיעודיות ומימוש זכויותיכם, כמו גם סיוע בהתמודדות מול חברות הביטוח כאשר התביעה נדחית. טלפון לשיחה עכשיו למרות שעכשיו אנו צעירים ובריאים, בחיים כל אחד יכול להגיע למצב שבו הוא יזדקק לטיפול סיעודי. מתאונות ועד מחלות דמנטיות, סיבות רבות עלולות לגרום לנו להפוך

עורך דין מומחה לתביעות סיעוד

עורך דין לתביעות סיעוד

עורך דין לתביעות סיעוד מעניק לכם עזרה משפטית ברגעים הקשים בהם אתם זקוקים למימוש זכויותכם בפוליסות ביטוח פרטיות או תביעות סיעוד בביטוח הלאומי.  טלפון לשיחה עכשיו בחיים לפעמים אנו מגיעים למצבים בריאותיים בהם אנו זקוקים לטיפול סיעודי. עם העלייה בתוחלת החיים הדבר הופך ליותר ויותר שכיח, אך כמובן שגם צעירים עלולים להגיע

חוקרים פרטיים סיעוד

חוקרים פרטיים סיעוד

חוקרים פרטיים סיעוד נדרשים לצורך הוכחה על חשד להזנחת אדם סיעודי. הגדרת מצב סיעודי נדרשת לצורך קביעת שכר טרחה תביעת סיעוד. במאמר הבא תקראו על הגדרות הסיעוד ועל תביעת סיעוד שכר טרחה של עו”ד רשלנות רפואית בתל אביב ועוד. טלפון לשיחה עכשיו לפני תביעה מומלץ להביא הוכחות באמצעות חוקרים פרטיים סיעוד וכדומה

חוק סיעוד בביטוח לאומי

חוק סיעוד

חוק סיעוד ביטוח לאומי מידע – חוק סיעוד ביטוח לאומי מעל גיל 90 ומה אומר חוק סיעוד רמה 1 והלאה? האם יש התייחסות חוק סיעוד החמרת מצב של נפגע שהגיש בקשת סיעוד בעבר ומה המידע שחשוב להכיר לגבי חוק סיעוד דרגות גמלה המוחלפות בכסף. טלפון לשיחה עכשיו עורך דין חוק סיעוד ביטוח

קצבת סיעוד רמה 6

קצבת סיעוד

קצבת סיעוד בכסף לפי רמות. ניתן לקבל כסף במקום שירות סעד. קצבת סיעוד רמות שונות – כאשר מבקשים קצבת סיעוד ביטוח לאומי יש להכיר את ההבדל בין קצבת סיעוד רמה 1 לבין קצבת סיעוד רמה 4  קצבת סיעוד רמה 5 קצבת סיעוד רמה 6 ומה השוני ביניהן. כאשר רוצים לבקש קצבה של

ייצוג עורך דין ביטוח סיעודי

עורך דין אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

בתקשורת
השאירו פרטים
עורך דין עורך דין ביטוח סיעודי מומלץ
המלצות
מאמרים
פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button דילוג לתוכן