עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית

קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית ועל כיצד מתמודדים. ניתן לקבל קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית ועל מנת לעשות זאת יש להכיר את הקריטריונים. עו”ד ביטוח לאומי נכות נפשי ינחה אותך וייצג בכל הקשור לנושא על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר עבורך. מליווי בכל ועדה רפואית ביטוח לאומי נכות נפשית או פיזית,  איסוף הכנה והגשת מסמכים וכל הנדרש על מנת לקבל ממוסד ביטוח לאומי אחוזי נכות נפשית ובעקבותיהם קצבה שמטרתה לעזור עם התמודדויות הנגזרות ממצבך הנפשי.

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית
קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית בנימיני – לפני שניגשים אל תביעת ביטוח לאומי נכות נפשית יש להבין את נושא נכות בביטוח לאומי. כאשר אדם נפגע בגופו או בנפשו, לדוגמה בתאונה בעבודה, יוכל לדרוש פיצוי על ידי הגשת תביעה אל המוסד לביטוח לאומי, על הפגיעה והנזקים שקרו לו. על מנת לקבל מידי ביטוח לאומי אחוזי נכות נפשית ובהמשך לכך קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית, יש במקרה זה להוכיח כי התאונה אכן הייתה בעבודה או במסגרתה וכי הפגיעה נגרמה בשל אותה תאונה. למרות ההרגל כי תאונת עבודה, או נזק של נכות הוא פיזי יש להכיר כי ישנה גם נכות נפשית.

עו”ד ביטוח לאומי נכות נפשי – נכות כללית

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית – כל אחד שמוצא את עצמו סובל ממחלה קשה, פציעה, או פגיעות נפשיות חמורות, יש באפשרותו להגיש תביעה לביטוח לאומי תחת הקטגוריה של נכות כללית. בהיכנסו למסגרת של תביעה מסוג זה עליו להראות שסך הנכויות שלו מגיעים לשישים אחוז נכות, או אל ארבעים אחוזי נכות אם באזור אחד מגופו עולה הנכות על עשרים וחמישה אחוזים.  יש להוכיח כי בגלל הנכות כושר עבודתו ירד במעל מחמישים אחוז ממה שתפקד לפני כן. במידה וממלא התובע תנאים אלה יקבל קצבת נכות חודשית מביטוח לאומי, בין אם מדובר על קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית או פיזית, תהיה הקצבה בהתאם בהתאם לגובה הנכות שלו ואי כושרו, שאלה יקבעו על ידי הועדה הרפואית.

ועדה רפואית ביטוח לאומי נכות נפשית

עו"ד ביטוח לאומי נכות נפשי
ועדה רפואית ביטוח לאומי נכות נפשית

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית יוכל לעזור להביא קול לפגיעה שלך. כאשר יש נכות בנפש של אדם היא לא ברורה לעין ואין היא מוחשית למי שרוצה לראות אותה. כמובן שבפגיעה פיזית לרוב יש חבלות, פציעות או נכות שבגינה לא ניתן להפעיל איבר כזה או אחר ולכן ניתן לראות את השלכות הפגיעה בברור.
ישנו קושי להכיר בפגיעה הנפשית או לראות אותה פיזית ולכן בכל תביעה כדאי לקחת ליווי עו”ד אך כאשר מדובר על תביעה בנושא נכות נפשית בפרט. חברות הביטוח כמו גם ביטוח לאומי דוחות מעליהם את רוב התביעות בנושא, מה שמשאיר אנשים רבים הזקוקים לטיפול לתמיכה ולעזרה כלכלית בחיי היום יום, ללא מענה כלל.

ביטוח לאומי אחוזי נכות נפשית – מה לעשות?

בעקבות הקושי בהוכחת נושא פגיעות נפשיות לאחר תאונת דרכים, טראומות וכדומה, יש כמה נקודות שכדאי להכיר. אם מצאתם את עצמכם בתאונת דרכים ובעקבות כך אתם סובלים מפוסט טראומה, חשוב לפני שפונים אל תביעה בביטוח לאומי מומלץ להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית מומחה בפגיעות פוסט טראומה. מומלץ לעשות זאת על מנת שיסביר כבר בשלבים הראשונים לאחר התאונה מה לעשות ואיך להתנהל בנושא, וזאת על מנת לקבל את מירב הפיצויים בעבור הנזק הנפשי שאתם סובלים ממנו בעקבות המאורע. עו”ד בנימיני עו”ד ביטוח לאומי כמו גם עו”ד נכי צה”ל – נזק נפשי יכול להיות פוסט טראומות מכל אירוע שחוויתם כמו גם הטרדות מיניות, מלחמות ועוד.

קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית
עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית

כאשר מתייעצים עם עו”ד אין פגיעה בסודיות רפואית – במידה ואתם זקוקים לסיוע ונמצאים במצב נפשי המונע מכם לנהל חיי שיגרה ועבודה, בדקו האם מגיעה לכם עזרה והאם ניתן לקבל אחוזי נכות נפשית מביטוח לאומי שיוכלו לאפשר קצבה חודשית על מנת לסייע לכם.

מומלץ לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית כבר בשלב הראשוני על מנת להגדיל את הסיכויים להליך נכון וקבלת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. על מנת למצות את הזכויות שלך יש להתקשר עם עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית המכיר את החוקים והתקנות לעומק, אך גם את ההתנהלות הבירוקרטית מול הגופים הרלוונטיים. לכל שאלה בנושא ניתן לפנות אל עו”ד בנימיני ולקבל מענה מהיר

עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית | קצבת ביטוח לאומי נכות נפשית | עו”ד ביטוח לאומי נכות נפשי | ועדה רפואית ביטוח לאומי נכות נפשית |  ביטוח לאומי אחוזי נכות נפשית

ייצוג עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין ביטוח לאומי נכות נפשית מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button