ייצוג בוועדות רפואיות

ייצוג בוועדה רפואית

ייצוג בוועדות רפואיות יש לעשות עם עורך דין המתמחה בתחום ייצוג בוועדה רפואית שכן זהו נושא שיש להכיר לעומק ולהיות בקיא  בכל החוקים החדשים והישנים כאחד. כמו כן במידה ויש  ייצוג עורך דין בוועדות רפואיות וברמה גבוהה ישנם סיכויים מרובים להצלחה והשגת תמלוגים ראויים. ייצוג ועדות רפואיות משרד הביטחון הוא קריטי להשגת פיצויים וקצבאות הנדרשות לשיקום ולחיי היום יום של הנבדק.

ייצוג בוועדות רפואיות

ייצוג בוועדות רפואיות
ייצוג בוועדה רפואית

נכי צהל – מי שהוכר כנכה צה”ל יזומן לוועדה רפואית לקביעת אחוזי נכותו. ועדה זו נקראת גם ועדה רפואית מחוזית למחוז אליה משתייך הנכה. לא פעם מגיעים הנכים כשהם לא מוכנים לוועדה וזו טעות מאוד נפוצה. לוועדה צריך להתכונן היטב. יש לדעת להגיע לוועדה הרפואית עם המסמכים הרלוונטיים ולדעת  בדיוק מה לומר לחברי הועדה הרפואית. הבעיה הינה שהנכה מגיע לוועדה הרפואית במשרד הביטחון הוא מתרגש באופן טבעי מעצם המעמד ושוכח מה הוא רצה בדיוק לומר או איך להתנהג בוועדה הרפואית. עורך דין מומחה לייצוג נכי צה”ל וכוחות הביטחון שמופיע רבות מול וועדות רפואיות ידע לעשות זאת באופן מקצועי בשביל הנכה וכך ימנעו טעויות שאחר כך יהיה קשה לתקן.

ייצוג בוועדה רפואית עם עו”ד אילן בנימיני

 ייצוג עורך דין בוועדות רפואיות
ייצוג ועדות רפואיות משרד הביטחון

עורך הדין לרשלנות רפואית המנוסה בייצוג בוועדות רפואיות של אגף השיקום יוכל גם לבקר את קביעת אחוזי הנכות של חברי הועדה ולדעת בדיוק האם הם שגו ויבחן האם יש מקום לערער לוועדה העליונה.

ייצוג בוועדות רפואיות – לא פעם קורה כי הנכה חש ובצדק כי נקבעו לו אחוזי נכות נמוכים יותר ממה שהיה אמור לקבל בפועל עבור נכותו הקשה. במקרה שכזה יש באפשרות הנכה לערער לוועדה העליונה שבאגף השיקום במשרד הביטחון. הבעיה היינה שבסמכותה של הועדה העליונה גם להוריד את אחוזי הנכות שנקבעו בוועדה המחוזית. לפיכך, ערעור לוועדה העליונה יש לשקול היטב האם בכלל להגיש, ומומלץ להסתייע בייעוץ משפטי על ידי עורך דין שמתמחה בייצוג נכי צה”ל בוועדות הרפואיות.  זאת בעיקר שלעתים  יש צורך גם להיעזר בחוות דעת של מומחה בתחום בנכות כדי למנוע מצב בו יורידו חברי הועדה העליונה את אחוזי הנכות של הנכה.

ייצוג עורך דין בוועדות רפואיות

ייצוג בוועדה רפואית
ייצוג בוועדות רפואיות

ייצוג עורך דין רשלנות רפואית בוועדות רפואיות שנעשה כראוי ישנה את התמונה כולה. כמובן שעדיף לחבור אל עו”ד מקצועי כבר בשלב הראשוני וזאת על מנת למנוע טעויות נפוצות בתוכן ואופן הגשת המסמכים. אך גם במידה והגעתם לשלב שבו יש לערער או לבקש המשך הליך כזה או אחר, ניתן לפנות ולקבל ייצוג ראוי ולמקסם את התוצאות לטובת הנבדק בוועדה.

 

ייצוג בוועדה רפואית הוא חובה למי שמעוניין לצלוח את הועדה על הצד הטוב ביותר. עו”ד בנימיני מתמחה בכל הקשור אל ייצוג בוועדות רפואיות כמו גם ייצוג ועדות רפואיות משרד הביטחון בפרט ובעל וותק רב ומוכר בהצלחותיו הרבות.

ניתן לפנות לבדיקת התיק, הערכת סיכוי וייעוץ בכל שלב בדרך ובכך לעלות את סיכוייך להגיע אל המטרה שניצבת בפניך, מומלץ לבחור בעורך דין אמין הדוגל בשקיפות וכנות כאבני דרך וזאת על מנת שלא להוציא כספים מיותרים ומשאבי זמן שלא לצורך.

לפני שאתם ממהרים אל ועדה רפואית בדקו שאכן יש לכם עילות תואמות את הקריטריונים בחוק על מנת לצלוח את הוועדות שתעמדו בפניהן. כמו כן יש להגיע מוכנים עם כל המסמכים הנדרשים ועם הכנה מעורך דינך על כיצד יש להתנהל בזמן הועדה ועל מה יש לשים דגש.

ייצוג בוועדות רפואיות | ייצוג בוועדה רפואית | ייצוג עורך דין בוועדות רפואיות | ייצוג ועדות רפואיות משרד הביטחון

ייצוג ייצוג בוועדות רפואיות

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין ייצוג בוועדות רפואיות מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button