כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים

כיצד להתנהג לאחר תאונת דרכים

כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים היא שאלה שחוזרת על עצמה בנושא תאונות דרכים ובצדק. מה לעשות אחרי תאונת דרכים ולמה חשוב לדעת איך ומה לעשות לאחר תאונה? כאשר יודעים מה לעשות לאחר תאונת דרכים למעשה מגדילים את הסיכויים להתקדם בתביעת פיצויים ולקבל את העזרה המגיעה לך ולהגיע בקלות יותר אל מיצוי הזכויות שלך.

כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים

מה לעשות לאחר תאונת דרכים
מה לעשות אחרי תאונת דרכים

תאונות – כיצד להתנהג לאחר תאונת דרכים ככה שבמידה ונרצה לדרוש את הפיצוי המגיע לנו נוכל לעשות זאת? חשוב להבין שהדבר העיקרי הוא מצבך לאחר התאונה, קודם כל יש להתרכז בטיפול הרפואי הנדרש לך, מומלץ תוך כדי במידה וניתן לעשות כמה פעולות שיוכלו לתרום לך רבות בהמשך. אחד הדברים שחשוב לעשות בנושא – מה לעשות אחרי תאונת דרכים הוא תיעוד. אין דרך מסוימת כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים אך ננסה לפרט את הפעולות שניתן לעשות תוך כדי תהליך ההתאוששות מהמאורע הלא פשוט בו היית.

מה לעשות אחרי תאונת דרכים – 2 פעולות חשובות

1. תיעוד הוא אחד הדברים החשובים וזאת על מנת שיהיה אפשרי בהמשך לגבות את הגרסה שלכם לאירוע בהוכחות. אם ניתן חשוב לצלם כל דבר הקשוא אל התאונה, המיקום – כביש, מעקה בטיחות, שלטים, כל דבר שיכול להראות את הסביבה בה התרחשה התאונה. יש לצלם את הרכב הפוגע והנפגע, את מיקום הפגיע והמכה ברכב, כמו גם אם ישנם חלקים פזורים על הכביש, למעשה כל פרט שיהיה מתועד על ידכם יוכל להוסיף ולעזור בהמשך.

2. בקשו בדיקה רפואית! גם אם באותו הרגע אתם מרגישים שאין פגיעה רצינית חשוב להיבדק ולדווח על כל כאב, בלבול או פגיעות כאלו או אחרות גם כאשר נראה שמצבכם סביר – פירוט על בדיקה רפואית בהמשך

מה לעשות לאחר תאונה – למי להתקשר

מה לעשות לאחר תאונת דרכים
מה לעשות לאחר תאונה

3.זכרו כי יש חברת ביטוח וזה בדיוק הזמן ליצור עמה קשר. חשוב להבין מהם מה עליכם לעשות ואילו פעולות עליכם לנקוט על מנת שבהמשך יוכלו לגבות אתכם. וודאו כי אתם מכניסים את הרכב שלכם למוסך שחברת הביטוח מנחה אתכם להכניס אליו ושאתם פועלים בהתאם להנחיות שלהם.

#שימו לב שאינכם חותמים על שום מסמך, למרות הלחץ והבלבול נסו לא להצהיר בכתב על עניין כזה או אחר.

 

מה לעשות לאחר תאונת דרכים  – 4 טיפים כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים

למשרדנו הצלחות רבות בתיקים מורכבים בהם נפגעו לקוחותינו בתאונות דרכים קשות. אנו אומרים קשות כי מבחינתנו אין תאונה שהיא קלה וכל נכות שנותרת לאדם היא קשה מנשוא ומבחינתו החיים של לקוחותינו השתנו מקצה לקצה. לפיכך חרטנו על דגלנו   להילחם עבור לקוחותינו  להשגת הפיצוי המקסימלי כדי שזה יסייע להם להתמודד עם המצב החדש שנכפה עליהם.

1. להיבדק מיד בקופת החולים

נזקי גוף – בין אם מדובר בתאונת דרכים בהתנגשות בין כלי רכב,  בין אם מדובר בתנועה כפגיעה כהולכי רגל או כרוכב קטנוע או אופנוע, כאשר קיים אפילו כאב קל יש לפנות ולהיבדק מיד בקופת החולים או במיון בית החולים. הסיבה לכך נעוצה בין היתר  בחשיבות הקשר הסיבתי הרפואי שיבחן בבית המשפט בין פגיעות שיתגלו מאוחר יותר לפגיעות שהתגלו במועד התאונה.

2. יש לגשת לתחנת המשטרה

יש לגשת לתחנת המשטרה כשמתאפשר ועדיף כמה שיותר מוקדם לשם דיווח על התאונה וקבלת דו”ח  תאונה משטרתי. במשטרה יש להציג רישיונות לרבות ביטוח חובה וכל פרט על המעורבים בתאונה כגון מספר פוליסת הביטוח של הנהגים האחרים המעורבים.

3. לפנות לעורך דין שמתמחה בתאונות דרכים

כיצד להתנהג לאחר תאונת דרכים
כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים

מומלץ לפנות לעורך דין שמתמחה בתאונות דרכים אפילו בייעוץ ראשוני בטלפון כדי שיוכל להסביר בצורה מקיפה לנפגע כיצד לנהוג בעקבות התאונה.

4. לשמור כל מסמך רלוונטי

לשמור כל מסמך רלוונטי לתאונה לרבות מסמכים רפואיים וקבלות על הוצאות כדי שמחר קבלות אלה ישמשו לקבלת הפיצוי מול חברת הביטוח.

על מנת לקבל מידע נוסף כמו גם ייעוץ וליווי בזמן אמת, ניתן לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית ותאונות דרכים המתמחה בתביעות מסוג זה. עו”ד תאונות דרכים בנימיני מספק שירות זמין וזאת על מנת להיות לעזר גם במצבים סבוכים ומורכבים, וקרוב ככול הניתן לזמן האירוע על מנת לתת את הליווי המקצועי הנדרש מתחילת התהליך ועד למיצוי הזכויות שלך בסופו.

כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים | מה לעשות אחרי תאונת דרכים | מה לעשות לאחר תאונה | מה לעשות לאחר תאונת דרכים

 

ייצוג כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין כיצד לנהוג לאחר תאונת דרכים מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button