עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

עורך דין נכות כללית

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית מידע. מה ההטבות והפיצויים הרלוונטיים לנכות? כאשר פונים אל עו”ד המתמקצע בנושא – ביטוח לאומי נכות כללית הטבות וקצבאות, הוא ילווה אתכם עד למיצוי הזכויות. חשוב לוודא כי עו”ד זה אכן מתמקצע בכל הקשור אל ביטוח לאומי נכות לצמיתות כמו גם ביטוח לאומי נכות זמנית וכי הוא בקיא בהבדלים מבחינת ההליך והתוצאות הצפויות.

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

עורך דין ביטוח לאומי נכות
ביטוח לאומי נכות כללית הטבות

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית אילן בנימיני, מהי הגדרה לאדם נכה? נכה הוא מצב בו אדם לא יכול ואין באפשרותו להשתכר מעל לרמה מסוימת בעקבות מחלה או תאונה. מי שעומד בקריטריונים שמציב הביטוח הלאומי להגדרה זו בעל עילה להגשת תביעה שמטרתה לקבוע מהי דרגת הנכות התפקודית כמו גם הרפואית על מנת בהתאם לכך לקבל קצבה.

ביטוח לאומי נכות כללית הטבות  – תנאי הסף לזכאות

עורך דין ביטוח לאומי נכות מעבודה – לא בכל מצב מקבלים את המגיע לך. ביטוח לאומי נכות כללית הטבות וכל הנלווה לכך אפשר להשיג במידה ויש עילה ועושים את כל שנדרש כמו שצריך. חשוב להבין שביטוח לאומי לרוב לא מאפשרים בקלות קבלת קצבה גם כאשר יש עילה, ולכן חשוב לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית וגם כאשר מדובר על ביטוח לאומי זמנית ובמידת הצורך לדרוש ביטוח לאומי נכות לצמיתות. לא כל עו”ד ידע לעשות את מה שנדרש ולכן יש לוודא שמדובר על  עורך דין המתמקצע בכך. ישנם כמה תנאים כללים שיש להכיר בכל הקשור אל ביטוח לאומי נכות כללית והראשון הוא כי המבוטח היינו תושב ישראל מגיל שמונה עשר ומעלה ולפני גיל פרישה.

ביטוח לאומי נכות לצמיתות
ביטוח לאומי נכות זמנית

התנאי השני יהיה שעובד בשכר נמוך משישים אחוז משכר ממוצע או שהמבוטח אינו עובד כלל. תנאי שלישי יהיה שישנה נכות רפואית, אך יש להכיר כי לא על כל נכות ניתן לקבל קצבה אלא במקרים בהם המוסד לביטוח לאומי יקבע שנשארה נכות של שישים אחוז לפחות, או ארבעים אחוז נכות ויותר במידה ויש לכם מספר בעיות רפואיות ונכות אך ליקוי אחד מהמוגבלויות שלכם מזכה אתכם בנכות של עשרים וחמש אחוז לפחות. התנאי הרביעי ההינו אי הכושר לעבוד. ויש להראות כי יכולת העבודה ירדה בלפחות חמישים אחוז. למרות תנאים אלו יש מקרים חריגים בהם גם אדם שלא עבד, למשל עקרת בית זכאית להכרה כנכה אם בעקבות נזק גופני כלשהו איבדה את יכולתה לבצע את עבודות הבית.

ביטוח לאומי נכות לצמיתות – ביטוח לאומי נכות זמנית וקביעת הזכאות

ביטוח לאומי נכות לצמיתות כמו גם ביטוח לאומי נכות זמנית תקבע על ידי הזכאות. על מנת לקבוע אחוזי נכות כללית יש להגיע אל הדרגה והרמה לה אתם זכאים והליך זה יקרה לאחר שתקבלו זימון מביטוח לאומי לוועדות רפואיות לקביעת הזכאות. בוועדה רפואית אליה תגיעו ישבו רופאים המומחים לנושא בגינו אתם זקוקים לסיוע. בהתאם לנושא התלונה על בעיה רפואית יבחרו הרופאים בוועדה. לדוגמה, מבוטח המתלונן על בעיות בתחום האורטופדי ונוירולוגי יזמינו לוועדה רופאים אורתופדים ונוירולוגים שיבחנו את מצב המתלונן.

כשם שעורך דין רשלנות רפואית מכיר את הצורך בכל הקשור אל פגיעה בסודיות רפואית כך עו”ד נכות צריך להכיר את הסוגיות בנושא זה. יש לציין כי ניתן להגיע אל ועדה רפואית ללא ייצוג עורך דין, אך רוב הסיכויים כי התוצאות יהיו שונות לחלוטין עם עורך דין יהיה לצדכם. בלווי עו”ד יש סיכויים גבוהים בהרבה לצלוח את בוועדות בגוף כמו ביטוח לאומי, כמו גם להתמודד עם הבירוקרטיה והמכשולים שגוף זה מציב לא פעם למבוטחים. לאחר קביעתם של אחוזי הנכות והחלטה על דרגת אי הכושר על ידי פקיד תביעות תעשה אחרי בחינת המקצוע בו עובד התובע ובהתאם לחוסר היכולות שלו למלא אחר דרישות סוג עבודתו בעקבות המצב הרפואי המגביל אותו. וניתן גם לאחר החלטה, במידה ויש שינוי להגיש תביעת החמרת מצב

עורך דין נכות כללית
עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

במידה ואתם תוהים האם אתם זכאים לאחוזי נכות ובמידה ואתם מעוניינים לוודא שאכן תקבלו אותם, תוכלו לפנות אל עו”ד אילן בנימיני, עורך די נכות כללית בעל הידע והניסיון הנדרש על מנת לצלוח זאת. ניתן לפנות בכל שלב בדרך ולכל שאלה בנושא ולקבל מענה אנושי, זמינות גבוהה ומקצועיות לצד רגישות ושיח בגובה העיניים. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ובשיתוף הלקוח בכל האפשרויות העומדות בפניו על מנת שהוא יוכל לבחור את הדרך הטובה ביותר עבורו. לנושאים נוספים בתחום נכות ניתן להיכנס לקישור עו”ד נכי צה”ל

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית | ביטוח לאומי נכות כללית | ביטוח לאומי נכות כללית הטבות | ביטוח לאומי נכות לצמיתות | עורך דין נכות כללית | ביטוח לאומי נכות זמנית

ייצוג עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

משרד עורך דין רשלנות רפואית אילן בנימיני

עו”ד אילן בנימיני הבעלים של המשרד ידוע ביכולותיו לנהל תיקים רגישים ומורכבים שלא פעם הופיעו באמצעי התקשורת. עורך דין אילן בנימיני בעל ידע וניסיון רב בתחום החקירות והחקירות הרפואיות.

או
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
עורך דין עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית מומלץ

מאמרים

פתח צ'ט
1
שלום וברכה
אני כאן כדי לעזור
Call Now Button